App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює у Дніпрі школу №126

14.05.2019 18:30
ДніпроОДА реконструює у Дніпрі школу №126

Дніпровська школа №126 отримує нове дихання. Все – завдяки масштабній реконструкції. Вже на фініші термомодернізація фасаду. На завершальному етапі й осучаснення приміщень на 1-му та 2-му поверхах. У розпалі – будівництво шкільного стадіону. Такі перетворення – перші за майже 60-річну історію закладу. Сучасний освітньо-спортивний простір для дітей створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти Дніпропетровщини мають отримувати нові знання в комфортних умовах. Під таким гаслом осучаснюємо понад 30 шкіл в області. Реконструюємо старі будівлі і в невеличких селах, і в містах, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Модернізуємо і декілька навчальних закладів в обласному центрі. Глобальні перетворення нині в дніпровській школі №126 – вперше в історії».

Реконструкція – вперше за 60 років

Дніпровська школа №126 – заклад із поглибленим вивченням іноземної мови. Вона єдина в Україні, де частину предметів викладають французькою. Та старі стіни й архаїчного вигляду класи давно не відповідали високому рівню майстерності педагогів і якості знань учнів. Влітку 2018-го стартував  капремонт майже 60-річної будівлі.

«Школа давно потребувала реконструкції. «Маленькими дозами» тут вже нічого не можна було зробити, – розповіла директор Наталія Пешехонова. – Менш ніж за рік здійснено великий обсяг робіт. Нам замінили комунікації, встановили енергозберігаючі вікна. Будівля – із новим дахом та утепленим горищем. Все зроблено добротно, якісно, на совість».

..жовтий..

Школа вже грає барвами. Теплий жовтий і яскравий білий тішать око і дітей, і дорослих. Зовнішнє оздоблення будівлі вже на фініші.

«Школа стає дуже гарною, цікавою – завдяки кольорам. Вона тепер не така, як усі. Не нудна та буденна, а жовта, яскрава», – поділилася учениця 7 класу Софія Ломакіна.

Всередині на завершальному етапі – осучаснення 1-го та 2-го поверхів. В класах вже різнокольорові двері. Зараз будівельники готують стіни під фарбування, підлогу – під лінолеум. У коридорах вже поклали плитку. Приводять до ладу і сходові марші, їдальню, актову й спортивну зали. Після візьмуться за оновлення кабінетів на 3-му поверсі.

Тепер їдальня..

«Оновлена школа – це як новий подих. Уявляю, наскільки комфортніше нам буде вчитися в ній. У гарних класах будь-який предмет стане найцікавішим та найулюбленішим», – сказала учениця 5 класу Софія Гривнак.

Поруч із будівлею реконструюють шкільний стадіон. Там облаштовують велике футбольне поле, навколо – легкоатлетичні бігові доріжки. А ще будуть майданчики для гри у волейбол та баскетбол. Все – зі зручним штучним покриттям.

..коридори,..

«Не можу дочекатися відкриття стадіону. Особливо – бігових доріжок. Обожнюю їздити на велику. Думаю, з новим покриттям можна буде добре розігнатися», – розповів учень 7 класу Микола Кизим.

У дніпровській школі №126 майже тисяча учнів.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська ОДА реконструює опорну школу в Іларіоновому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...