App Store Google Play

Яскрава та комфортна: Дніпропетровська ОДА реконструює опорну школу в Іларіоновому

13.05.2019 14:30
Яскрава та комфортна: Дніпропетровська ОДА реконструює опорну школу в Іларіоновому

Яскравий фасад, затишні класи і нові меблі. Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює опорну школу в Іларіоновому. Нині вже готовий третій поверх, у розпалі – роботи на другому. Підрядники оновлюють стіни та підлогу. Умови навчання покращують для понад 800 дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Сучасні школи європейського рівня. Саме такі створюємо на Дніпропетровщині. Реконструюємо навчальні заклади по всій області – старими залишаються лише стіни та юридична адреса. Кипить роботі в Іларіоновому», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.   

Будівлю опорної школи в Іларіоновому звели у 1965-му. Найбільший заклад району у різні часи приймав від 500 до 1 тис. дітей. Капітального ремонту не було ніколи – меблі вже застаріли, із вікон дуло, дах протікав, комунікації працювали з перебоями.  

Дніпропетровська ОДА реконструює опорну школу в Іларіоновому

«Зараз наш заклад реконструюють. Це не просто капітальний ремонт. Це створення нового освітнього простору. Школу не впізнати – вона стає затишною та комфортною», – сказала в.о. директора Іларіонівської школи Катерина Філатова.

Підрядники вже замінили електромережу, опалення, водовідведення та водопостачання. Встановили нові вікна, облаштували дах, утеплили фасад. Оновили внутрішні приміщення на третьому поверсі школи.

«Дуже комфортно навчатися, адже стало набагато тепліше. Ремонт гарний, цікавий дизайн класів – у кожному яскрава стіна, а їй у тон – і двері», – сказала учениця 5 класу Іларіонівської опорної школи Вікторія Букреєва. 

Встановили нові вікна, облаштували дах, утеплили фасад

«Такі зміни мені до вподоби. Кабінети стали більш просторими і світлими. Є інтерактивні дошки та сучасні комп’ютери. Раніше ми лише мріяли про таке, а зараз наші бажання здійснюються», – сказала учениця 11 класуІларіонівської опорної школи Олександра Поліщук.  

Нині реконструюють перший та другий поверхи будівлі – оновлюють стіни і підлогу. Незабаром зроблять стяжку, розпочнуть оздоблювальні роботи.  

В Іларіонівській опорній школі навчаються понад 800 дітей.

Раніше повідомлялося, що у Томаківській школі №1 проводять капремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...