App Store Google Play

У Петриківському районі завершують будівництво будинку нового формату для дітей-сиріт

13 Травня 15:30
У Петриківському районі завершують будівництво будинку нового формату для дітей-сиріт

Замість закритих інтернатів – сучасні будинки на 10 дітей. На Дніпропетровщині створюють виховні заклади нового формату. В них сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, житимуть в атмосфері домашнього затишку та турботи. Один з них нині зводять у Петриківці. Будівництво – вже на фініші. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Вибудовуємо на Дніпропетровщині якісно нову систему допомоги дітям-сиротам. Замість старих закритих інтернатів створюємо сучасні та комфортні заклади. Їхній основний принцип – відкритість. Нині в області одночасно зводимо «з нуля» чотири – у Раївці, Солоному, Богданівці та Петриківці», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівництво будинку у Петриківці вже добігає кінця. Підрядники звели каркас, встановили вікна, змонтували дах. Нині – завершують малярні роботи усередині, облаштовують фасад та приводять до ладу навколишню територію.

Замість старих інтернатів – малі групові будинки

«Це буде сучасний, комфортний та креативний заклад. У ньому діти житимуть, як вдома, ходитимуть у звичайні садочки та школи, вільно гулятимуть з друзями, зможуть краще соціалізуватися. Тут для них не буде ніяких обмежень», - розповів заступник селищного голови Петриківки Ігор Шевченко. 

В одноповерховому будинку буде 5 спалень, а ще – кухня, вітальня та душові. На подвір’ї для дітей створять комфортний ігровий майданчик з гойдалками та безпечним покриттям. Із хлопцями та дівчатами  працюватимуть психолог, соціальний педагог та вихователі.

 завершують малярні роботи

«Діти будуть знаходитися в умовах, максимально наближених до родинних. Тут не буде старих «інтернатовських» методів виховання. Навпаки, вихователі стануть для дітей турботливими батьками», - сказала начальник відділу по роботі з дітьми виконкому Петриківської селищної ради Вікторія Срібненко.

Січеславщина - пілотний регіон, де зводять малі групові будинки за типовим проектом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...