App Store Google Play

У Петриківському районі завершують будівництво будинку нового формату для дітей-сиріт

13.05.2019 15:30
У Петриківському районі завершують будівництво будинку нового формату для дітей-сиріт

Замість закритих інтернатів – сучасні будинки на 10 дітей. На Дніпропетровщині створюють виховні заклади нового формату. В них сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, житимуть в атмосфері домашнього затишку та турботи. Один з них нині зводять у Петриківці. Будівництво – вже на фініші. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Вибудовуємо на Дніпропетровщині якісно нову систему допомоги дітям-сиротам. Замість старих закритих інтернатів створюємо сучасні та комфортні заклади. Їхній основний принцип – відкритість. Нині в області одночасно зводимо «з нуля» чотири – у Раївці, Солоному, Богданівці та Петриківці», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівництво будинку у Петриківці вже добігає кінця. Підрядники звели каркас, встановили вікна, змонтували дах. Нині – завершують малярні роботи усередині, облаштовують фасад та приводять до ладу навколишню територію.

Замість старих інтернатів – малі групові будинки

«Це буде сучасний, комфортний та креативний заклад. У ньому діти житимуть, як вдома, ходитимуть у звичайні садочки та школи, вільно гулятимуть з друзями, зможуть краще соціалізуватися. Тут для них не буде ніяких обмежень», - розповів заступник селищного голови Петриківки Ігор Шевченко. 

В одноповерховому будинку буде 5 спалень, а ще – кухня, вітальня та душові. На подвір’ї для дітей створять комфортний ігровий майданчик з гойдалками та безпечним покриттям. Із хлопцями та дівчатами  працюватимуть психолог, соціальний педагог та вихователі.

 завершують малярні роботи

«Діти будуть знаходитися в умовах, максимально наближених до родинних. Тут не буде старих «інтернатовських» методів виховання. Навпаки, вихователі стануть для дітей турботливими батьками», - сказала начальник відділу по роботі з дітьми виконкому Петриківської селищної ради Вікторія Срібненко.

Січеславщина - пілотний регіон, де зводять малі групові будинки за типовим проектом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...