App Store Google Play

У Петриківському районі завершують будівництво будинку нового формату для дітей-сиріт

13.05.2019 15:30
У Петриківському районі завершують будівництво будинку нового формату для дітей-сиріт

Замість закритих інтернатів – сучасні будинки на 10 дітей. На Дніпропетровщині створюють виховні заклади нового формату. В них сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, житимуть в атмосфері домашнього затишку та турботи. Один з них нині зводять у Петриківці. Будівництво – вже на фініші. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Вибудовуємо на Дніпропетровщині якісно нову систему допомоги дітям-сиротам. Замість старих закритих інтернатів створюємо сучасні та комфортні заклади. Їхній основний принцип – відкритість. Нині в області одночасно зводимо «з нуля» чотири – у Раївці, Солоному, Богданівці та Петриківці», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівництво будинку у Петриківці вже добігає кінця. Підрядники звели каркас, встановили вікна, змонтували дах. Нині – завершують малярні роботи усередині, облаштовують фасад та приводять до ладу навколишню територію.

Замість старих інтернатів – малі групові будинки

«Це буде сучасний, комфортний та креативний заклад. У ньому діти житимуть, як вдома, ходитимуть у звичайні садочки та школи, вільно гулятимуть з друзями, зможуть краще соціалізуватися. Тут для них не буде ніяких обмежень», - розповів заступник селищного голови Петриківки Ігор Шевченко. 

В одноповерховому будинку буде 5 спалень, а ще – кухня, вітальня та душові. На подвір’ї для дітей створять комфортний ігровий майданчик з гойдалками та безпечним покриттям. Із хлопцями та дівчатами  працюватимуть психолог, соціальний педагог та вихователі.

 завершують малярні роботи

«Діти будуть знаходитися в умовах, максимально наближених до родинних. Тут не буде старих «інтернатовських» методів виховання. Навпаки, вихователі стануть для дітей турботливими батьками», - сказала начальник відділу по роботі з дітьми виконкому Петриківської селищної ради Вікторія Срібненко.

Січеславщина - пілотний регіон, де зводять малі групові будинки за типовим проектом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...