App Store Google Play

Фалафель vs Сміття: містяни очистили Тунельну балку від сміття

11 Травня 19:00
Фалафель vs Сміття: містяни очистили Тунельну балку від сміття

Сьогодні у Дніпрі проходила акція під назвою "Фалафель vs Сміття" в Тунельній балці. Містяни зібралися, аби прибрати Тунельную балку після травневих свят, повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Дніпряни вийшли на вулицю в рукавичках та зі сміттєвими пакетами. З 10 до 17 у Тунельній балці проходила акція під назвою "Фалафель vs Сміття". 

"Ми зібралися, щоб прибрати тунельні балку, поїсти фалафель, який будемо готувати, походити по слеклайну, покататися на троллей, полежати на гамаках і пуфах", - розповів один з організаторів Іван. Він пояснив, що слеклайн - це стропа, яка натягується між деревами, стовпами і люди по ній ходять, балансують. А чому саме фалафель - тому що це не перший захід з таким символом.

"Ми проводили вже в минулому році вечірку на квартирі такого формату. І завжди ми готуємо фалафель, це наше крос-культурне блюдо ", - пояснює один з організаторів.

Гроші на сьогоднішній захід організатори зібрали з добровільних внесків на вечірці. Вони придбали всі необхідні речі, продукти і зробили акцію безкоштовною. 

За словами організаторів, вони часто в компанії обговорюють, що в місті багато "класних зелених зон", які знаходяться в занедбаному стані, та яким приділяється мало часу.

"Хотілося б, щоб ці зелені зони були локальним дніпровським Central park. Щоб можна було тихо відпочити, знаходиться в чистому місці без сміття. Якщо людям сподобається, будемо організовувати далі ", - розповів один з організаторів.

 

Нагадаємо, що дніпряни вимушені самостійно прибирати за комунальниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...