App Store Google Play

Фалафель vs Сміття: містяни очистили Тунельну балку від сміття

11 Травня 19:00
Фалафель vs Сміття: містяни очистили Тунельну балку від сміття

Сьогодні у Дніпрі проходила акція під назвою "Фалафель vs Сміття" в Тунельній балці. Містяни зібралися, аби прибрати Тунельную балку після травневих свят, повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Дніпряни вийшли на вулицю в рукавичках та зі сміттєвими пакетами. З 10 до 17 у Тунельній балці проходила акція під назвою "Фалафель vs Сміття". 

"Ми зібралися, щоб прибрати тунельні балку, поїсти фалафель, який будемо готувати, походити по слеклайну, покататися на троллей, полежати на гамаках і пуфах", - розповів один з організаторів Іван. Він пояснив, що слеклайн - це стропа, яка натягується між деревами, стовпами і люди по ній ходять, балансують. А чому саме фалафель - тому що це не перший захід з таким символом.

"Ми проводили вже в минулому році вечірку на квартирі такого формату. І завжди ми готуємо фалафель, це наше крос-культурне блюдо ", - пояснює один з організаторів.

Гроші на сьогоднішній захід організатори зібрали з добровільних внесків на вечірці. Вони придбали всі необхідні речі, продукти і зробили акцію безкоштовною. 

За словами організаторів, вони часто в компанії обговорюють, що в місті багато "класних зелених зон", які знаходяться в занедбаному стані, та яким приділяється мало часу.

"Хотілося б, щоб ці зелені зони були локальним дніпровським Central park. Щоб можна було тихо відпочити, знаходиться в чистому місці без сміття. Якщо людям сподобається, будемо організовувати далі ", - розповів один з організаторів.

 

Нагадаємо, що дніпряни вимушені самостійно прибирати за комунальниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...