App Store Google Play

Фалафель vs Сміття: містяни очистили Тунельну балку від сміття

11.05.2019 19:00
Фалафель vs Сміття: містяни очистили Тунельну балку від сміття

Сьогодні у Дніпрі проходила акція під назвою "Фалафель vs Сміття" в Тунельній балці. Містяни зібралися, аби прибрати Тунельную балку після травневих свят, повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Дніпряни вийшли на вулицю в рукавичках та зі сміттєвими пакетами. З 10 до 17 у Тунельній балці проходила акція під назвою "Фалафель vs Сміття". 

"Ми зібралися, щоб прибрати тунельні балку, поїсти фалафель, який будемо готувати, походити по слеклайну, покататися на троллей, полежати на гамаках і пуфах", - розповів один з організаторів Іван. Він пояснив, що слеклайн - це стропа, яка натягується між деревами, стовпами і люди по ній ходять, балансують. А чому саме фалафель - тому що це не перший захід з таким символом.

"Ми проводили вже в минулому році вечірку на квартирі такого формату. І завжди ми готуємо фалафель, це наше крос-культурне блюдо ", - пояснює один з організаторів.

Гроші на сьогоднішній захід організатори зібрали з добровільних внесків на вечірці. Вони придбали всі необхідні речі, продукти і зробили акцію безкоштовною. 

За словами організаторів, вони часто в компанії обговорюють, що в місті багато "класних зелених зон", які знаходяться в занедбаному стані, та яким приділяється мало часу.

"Хотілося б, щоб ці зелені зони були локальним дніпровським Central park. Щоб можна було тихо відпочити, знаходиться в чистому місці без сміття. Якщо людям сподобається, будемо організовувати далі ", - розповів один з організаторів.

 

Нагадаємо, що дніпряни вимушені самостійно прибирати за комунальниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...