App Store Google Play

Молодь Січеславщини виборола 8 медалей на Чемпіонаті Європи з шашок

10 Травня 10:30
Молодь Січеславщини виборола 8 медалей на Чемпіонаті Європи з шашок

З 23 по 30 квітня у турецькій Антальї відбувся особисто-командний чемпіонат Європи серед молоді. У насиченій програмі змагань протягом 8 днів було зіграно сім турнірів серед молоді і дорослих та розіграно 65 комплектів нагород. В кожному з них виступили представники області.

На міжнародній арені Україну представили троє кам’янчан – майстри спорту Ольга Губарєва, Олександр Шнейдер і Віра Попруга. Якщо говорити про всю делегацію, то один з турнірів (вікові категорії G17, G20, G27) обслуговував ще один наш земляк – національний арбітр України з шашок Віталій Попруга. Спортсмени взяли участь у семи турнірах, завоювавши 8 нагород різного ґатунку: 2 золоті, 5 срібних і 1 бронзову медалі та кубки.

Відкрили змагання два чемпіонати з бліцу – по бразильській версії і з шашок-64. Наші майстри демонстрували гарну гру, перемагаючи багатьох сильних спортсменів. Нажаль, були і помилки, адже блискавична гра завжди славиться своєю непередбачуваністю. У такій напруженій боротьбі шашкісти області в перший день змагань вибороли 4 медалі (2 срібі і 2 золоті).

Наступного дня молоді інтелектуали змагалися у швидкі шашки. Знов було зіграно два турніри з шашок-64 і бразильської версії шашок. Тут результат представників Січеславщини був трохи скромнішим. «Срібло» та «бронзу» виборов Олександр Шнейдер, а на рахунку Ольги Губарєвої – 2 місце у бразильській версії шашок.

Тривалою була класична гра у шашки-64, яка завершувала весь чемпіонат. До останнього туру представники області і Кам’янського зберігали шанси на медалі. Реальну можливість вибороти «золото» мав Олександр Шнейдер, але додаткові показники були не на його користь – в нього срібна медаль. Потрібної перемоги задля «бронзи» не вистачило Вірі Попрузі. Ольга Губарєва зупинилася за крок від 3-го місця.
У командному заліку в ряди срібних призерів з кращими результатами у своїх вікових категоріях потрапили Ольга Губарєва і Олександр Шнейдер. За підсумками класичної програми чемпіонату молодіжна збірна України розташувалася на другій позиції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...