App Store Google Play

Молодь Січеславщини виборола 8 медалей на Чемпіонаті Європи з шашок

10 Травня 10:30
Молодь Січеславщини виборола 8 медалей на Чемпіонаті Європи з шашок

З 23 по 30 квітня у турецькій Антальї відбувся особисто-командний чемпіонат Європи серед молоді. У насиченій програмі змагань протягом 8 днів було зіграно сім турнірів серед молоді і дорослих та розіграно 65 комплектів нагород. В кожному з них виступили представники області.

На міжнародній арені Україну представили троє кам’янчан – майстри спорту Ольга Губарєва, Олександр Шнейдер і Віра Попруга. Якщо говорити про всю делегацію, то один з турнірів (вікові категорії G17, G20, G27) обслуговував ще один наш земляк – національний арбітр України з шашок Віталій Попруга. Спортсмени взяли участь у семи турнірах, завоювавши 8 нагород різного ґатунку: 2 золоті, 5 срібних і 1 бронзову медалі та кубки.

Відкрили змагання два чемпіонати з бліцу – по бразильській версії і з шашок-64. Наші майстри демонстрували гарну гру, перемагаючи багатьох сильних спортсменів. Нажаль, були і помилки, адже блискавична гра завжди славиться своєю непередбачуваністю. У такій напруженій боротьбі шашкісти області в перший день змагань вибороли 4 медалі (2 срібі і 2 золоті).

Наступного дня молоді інтелектуали змагалися у швидкі шашки. Знов було зіграно два турніри з шашок-64 і бразильської версії шашок. Тут результат представників Січеславщини був трохи скромнішим. «Срібло» та «бронзу» виборов Олександр Шнейдер, а на рахунку Ольги Губарєвої – 2 місце у бразильській версії шашок.

Тривалою була класична гра у шашки-64, яка завершувала весь чемпіонат. До останнього туру представники області і Кам’янського зберігали шанси на медалі. Реальну можливість вибороти «золото» мав Олександр Шнейдер, але додаткові показники були не на його користь – в нього срібна медаль. Потрібної перемоги задля «бронзи» не вистачило Вірі Попрузі. Ольга Губарєва зупинилася за крок від 3-го місця.
У командному заліку в ряди срібних призерів з кращими результатами у своїх вікових категоріях потрапили Ольга Губарєва і Олександр Шнейдер. За підсумками класичної програми чемпіонату молодіжна збірна України розташувалася на другій позиції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...