App Store Google Play

Фейкові мінування у Дніпрі можуть кваліфікуватися як теракти, - юрист

10 Травня 20:00
Фейкові мінування у Дніпрі можуть кваліфікуватися як теракти, - юрист

Протягом останніх місяців Дніпро охопила хвиля фейкових мінувань, яка накрила низку ТРЦ, судів та багатоквартирних будинків. Юрист Олена Доненко повідомила, що за такі дії телефонним терористам може загрожувати відповідальність до 10 років позбавлення волі. Про це вона розповіла сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції, повідомляє Дніпроград.

Наразі основна стаття, за якою відкривають кримінальні провадження щодо "мінувань" передбачає покарання у вигляді штрафу або 5 років позбавлення волі. Втім, за словами Олени Доненко, після останніх подій правоохорнці кваліфікують такі дії вже як тероризм.

"Після останньої хвилі повідомлень про замінування правоохорнці почали кваліфікувати такі дзвінки як "теракт". Відповідно, це передбачує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією усього майна", - розповіла Олена Доненко.

Втім, наразі правоохоронним органам відомо, що основна маса дзвінків надходить з окупованої частини України та з Російської Федерації, отже фізично притягнути до відповідальності "мінерів" майже неможливо.

Разом із цим Олена Доненко зазначила, що у 2017-18 роках суд виніс достатньо багато вироків громадянам України за фейкові мінування. У більшості випадків такі "мінери" отримали по 3 роки ув'язнення.

Таким чином, адептам залякування населення слід пам'ятати, що за один телефонний дзвінок можна отримати декілька років позбавлення волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...