App Store Google Play

Батьки дніпровських школярів зможуть дізнатися як працює система OpenSchool in UA

10 Травня 16:30
Батьки дніпровських школярів зможуть дізнатися як працює система OpenSchool in UA

Батьків дніпровських школярів запрошують взяти участь у тренінгу-презентації системи OpenSchool in UA. Про це сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції розповів координатор проекту Роман Сердюк, передає Дніпроград.

Зазначена система дозволяє усім зацікавленим особам проводити моніторинг витрат шкільних фінансів. При чому, це стосується як бюджетних коштів, так і, так званих, добровільних внесків, які здійснюють батьки.

"У минулому році ми перевіряли як дніпровські школи публікують звітність. Ми побачили, що навчальні заклади роблять це по-різному: хтось публікує це у вигляді звичайної таблиці, хтось у вигляді веб-сторінки на сайті, а хтось просто викладає відскановані чеки та документи. Це унеможливлює обробку звітів і викладення їх у форматі відкритих даних, як того вимагає закон", - зазначив Роман Сердюк.

У зв'язку із цим, представники проекту OpenSchool звернулися до міської ради із пропозицією спільного впровадження системи у навчальних закладах Дніпра. Втім, окрім декількох зустрічей з ініціаторами проекту, ніяких конкретних кроків з боку міськради зроблено не було.

Разом із цим, систему OpenSchool було презентовано безпосередньо керівництву шкіл. Деякі з них зацікавилися проектом і йдуть на зустріч впровадженню проекту.

Проте, Роман Сердюк також повідомив, що проект OpenSchool in UA представлять безпосередньо батькам, які мають бажання контролювати витрати у школах.

Для цього у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбудеться тренінг-презентація системи, під час якого учасники заходу зможуть ознайомитися з базовими навичками моніторингу освітніх закладів, а також більш глибоко зануритися у саму систему OpenSchool.

Тренінг відбудеться 14 травня о 18:30 за адресою проспект Олександра Поля 2Д (Парк Ракет).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...