App Store Google Play

Батьки дніпровських школярів зможуть дізнатися як працює система OpenSchool in UA

10.05.2019 16:30
Батьки дніпровських школярів зможуть дізнатися як працює система OpenSchool in UA

Батьків дніпровських школярів запрошують взяти участь у тренінгу-презентації системи OpenSchool in UA. Про це сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції розповів координатор проекту Роман Сердюк, передає Дніпроград.

Зазначена система дозволяє усім зацікавленим особам проводити моніторинг витрат шкільних фінансів. При чому, це стосується як бюджетних коштів, так і, так званих, добровільних внесків, які здійснюють батьки.

"У минулому році ми перевіряли як дніпровські школи публікують звітність. Ми побачили, що навчальні заклади роблять це по-різному: хтось публікує це у вигляді звичайної таблиці, хтось у вигляді веб-сторінки на сайті, а хтось просто викладає відскановані чеки та документи. Це унеможливлює обробку звітів і викладення їх у форматі відкритих даних, як того вимагає закон", - зазначив Роман Сердюк.

У зв'язку із цим, представники проекту OpenSchool звернулися до міської ради із пропозицією спільного впровадження системи у навчальних закладах Дніпра. Втім, окрім декількох зустрічей з ініціаторами проекту, ніяких конкретних кроків з боку міськради зроблено не було.

Разом із цим, систему OpenSchool було презентовано безпосередньо керівництву шкіл. Деякі з них зацікавилися проектом і йдуть на зустріч впровадженню проекту.

Проте, Роман Сердюк також повідомив, що проект OpenSchool in UA представлять безпосередньо батькам, які мають бажання контролювати витрати у школах.

Для цього у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбудеться тренінг-презентація системи, під час якого учасники заходу зможуть ознайомитися з базовими навичками моніторингу освітніх закладів, а також більш глибоко зануритися у саму систему OpenSchool.

Тренінг відбудеться 14 травня о 18:30 за адресою проспект Олександра Поля 2Д (Парк Ракет).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...