App Store Google Play

Батьки дніпровських школярів зможуть дізнатися як працює система OpenSchool in UA

10 Травня 16:30
Батьки дніпровських школярів зможуть дізнатися як працює система OpenSchool in UA

Батьків дніпровських школярів запрошують взяти участь у тренінгу-презентації системи OpenSchool in UA. Про це сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції розповів координатор проекту Роман Сердюк, передає Дніпроград.

Зазначена система дозволяє усім зацікавленим особам проводити моніторинг витрат шкільних фінансів. При чому, це стосується як бюджетних коштів, так і, так званих, добровільних внесків, які здійснюють батьки.

"У минулому році ми перевіряли як дніпровські школи публікують звітність. Ми побачили, що навчальні заклади роблять це по-різному: хтось публікує це у вигляді звичайної таблиці, хтось у вигляді веб-сторінки на сайті, а хтось просто викладає відскановані чеки та документи. Це унеможливлює обробку звітів і викладення їх у форматі відкритих даних, як того вимагає закон", - зазначив Роман Сердюк.

У зв'язку із цим, представники проекту OpenSchool звернулися до міської ради із пропозицією спільного впровадження системи у навчальних закладах Дніпра. Втім, окрім декількох зустрічей з ініціаторами проекту, ніяких конкретних кроків з боку міськради зроблено не було.

Разом із цим, систему OpenSchool було презентовано безпосередньо керівництву шкіл. Деякі з них зацікавилися проектом і йдуть на зустріч впровадженню проекту.

Проте, Роман Сердюк також повідомив, що проект OpenSchool in UA представлять безпосередньо батькам, які мають бажання контролювати витрати у школах.

Для цього у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбудеться тренінг-презентація системи, під час якого учасники заходу зможуть ознайомитися з базовими навичками моніторингу освітніх закладів, а також більш глибоко зануритися у саму систему OpenSchool.

Тренінг відбудеться 14 травня о 18:30 за адресою проспект Олександра Поля 2Д (Парк Ракет).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...