App Store Google Play

У Дніпровській політехніці відбудеться фестиваль наук про планету Земля

09.05.2019 11:15
У Дніпровській політехніці відбудеться фестиваль наук про планету Земля

У Дніпрі відбудеться Фестиваль наук про планету Земля, присвячений 120-річчю НТУ «Дніпровська політехніка». Про це Відкритому розповіли асистент кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин Дмитро Хоменко, студентка 4 курсу спеціальності «Науки про Землю» Євгенія Дементьєва та студент 3 курсу спеціальності «Науки про Землю» Дмитро Ястребов, передає Дніпроград.

«Цей фестиваль ми організовуємо вже не вперше. У жовтні 2018 року у нас був пілотний проект, тоді захід відвідала велика кількість людей. На цей раз святкування буде у вересні. Ми вирішили створити фестиваль задля того, щоб діти могли побачити те, з чим вони зможуть зустрітися в нашому університеті. Це цікаво для людей, які навіть не мають спеціальної освіти», — розповів Дмитро Хоменко.

На фестивалі був цілий ряд локацій: геологічні, мінералогічні, печера з видобутку коштовного каміння. Відвідувачі могли зайти туди і знайти якісь цікавинки. Крім того, діяла виставка, окремо проводилися майстер-класи з обробки коштовних матеріалів. Діти могли взяти камінець, розрізати його, заполірувати.

«Ідея з печерою виникла спонтанно: студенти вирішили з підвалу зробити цікаве місце для відвідування. Де кожен міг би наочно ознайомитися і побачити рештки викопної фауни, гірські породи, які студенти збирали власноруч», — розповіла Євгенія Дементьєва.

На минулому фестивалі учні, їх родичі, батьки, студенти та інші гості відвідали близько 15 локацій. Кожною опікувались кілька студентів, які прочитали невеличку лекцію.

«На тому заході все було дуже добре організовано, структуровано. Відвідувачам усе дуже сподобалося, але на цей раз для них ми підготували невеличкий сюрприз. Єдине, що можемо розказати, щоб все ж таки зберегти інтригу,  цього року збільшиться кількість локацій та речей. Крім того, на фестивалі буде мікроскоп та кілька маленьких дронів. (…) Кожен зможе спробувати політати», — розповів Дмитро Ястребов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...