App Store Google Play

У Дніпровській політехніці відбудеться фестиваль наук про планету Земля

9 Травня 11:15
У Дніпровській політехніці відбудеться фестиваль наук про планету Земля

У Дніпрі відбудеться Фестиваль наук про планету Земля, присвячений 120-річчю НТУ «Дніпровська політехніка». Про це Відкритому розповіли асистент кафедри геології та розвідки родовищ корисних копалин Дмитро Хоменко, студентка 4 курсу спеціальності «Науки про Землю» Євгенія Дементьєва та студент 3 курсу спеціальності «Науки про Землю» Дмитро Ястребов, передає Дніпроград.

«Цей фестиваль ми організовуємо вже не вперше. У жовтні 2018 року у нас був пілотний проект, тоді захід відвідала велика кількість людей. На цей раз святкування буде у вересні. Ми вирішили створити фестиваль задля того, щоб діти могли побачити те, з чим вони зможуть зустрітися в нашому університеті. Це цікаво для людей, які навіть не мають спеціальної освіти», — розповів Дмитро Хоменко.

На фестивалі був цілий ряд локацій: геологічні, мінералогічні, печера з видобутку коштовного каміння. Відвідувачі могли зайти туди і знайти якісь цікавинки. Крім того, діяла виставка, окремо проводилися майстер-класи з обробки коштовних матеріалів. Діти могли взяти камінець, розрізати його, заполірувати.

«Ідея з печерою виникла спонтанно: студенти вирішили з підвалу зробити цікаве місце для відвідування. Де кожен міг би наочно ознайомитися і побачити рештки викопної фауни, гірські породи, які студенти збирали власноруч», — розповіла Євгенія Дементьєва.

На минулому фестивалі учні, їх родичі, батьки, студенти та інші гості відвідали близько 15 локацій. Кожною опікувались кілька студентів, які прочитали невеличку лекцію.

«На тому заході все було дуже добре організовано, структуровано. Відвідувачам усе дуже сподобалося, але на цей раз для них ми підготували невеличкий сюрприз. Єдине, що можемо розказати, щоб все ж таки зберегти інтригу,  цього року збільшиться кількість локацій та речей. Крім того, на фестивалі буде мікроскоп та кілька маленьких дронів. (…) Кожен зможе спробувати політати», — розповів Дмитро Ястребов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...