App Store Google Play

Дніпровські науковці отримали Державні премії за роботи в галузі науки і техніки

09.05.2019 15:00
Дніпровські науковці отримали Державні премії за роботи в галузі науки і техніки

Президент України Петро Порошенко 8 квітня підписав Указ «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2018 року».  Серед лауреатів - дніпровські науковці, повідомляє Дніпроград з посиланням на Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки.

Зокрема, за роботу «Розробка вугільних родовищ з переходом високоамплітудних тектонічних порушень»  премії присуджено низці дніпровських науковців:

ГАПЄЄВУ Сергію Миколайовичу — доктору технічних наук, завідувач кафедри Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

СОЛОДЯНКІНУ Олександру Вікторовичу — доктору технічних наук, професору Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

ВИГОДІНУ Михайлу Олександровичу — кандидату технічних наук, доценту Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

БАРАБАШУ Михайлу Володимировичу — кандидату технічних наук, директору з видобутку вугілля товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Енерго»

ВОРОНІНУ Сергію Анатолійовичу — генеральному директору приватного акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля» товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Енерго»

ПІЛЮГИНУ Віталію Івановичу — доктору технічних наук, технічному експорту товариства з обмеженою відповідальністю «Науково- проектний центр ДТЕК» товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Енерго»

СНІГУРУ Василю Григоровичу — кандидату технічних наук, директору виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв космосу» товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Енерго»

МКРТЧЯНУ Сасуну Вартановичу — пенсіонеру. 

А за роботу «Хімічний дизайн наноструктурованих матеріалів» премію призначили таким науковцям:

ДАНИЛОВУ Феліксу Йосиповичу — доктору хімічних наук, директору інституту державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет»

ВЕЛІЧЕНКУ Олександру Борисовичу — доктору хімічних наук, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет»

ПРОЦЕНКУ Вячеславу Сергійовичу — доктору хімічних наук, професору державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет»;

Зазначається, що розмір Державної премії України в галузі науки і техніки на 2018 рік  становить триста тисяч гривень кожна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...