App Store Google Play

У Дніпрі пройшли другі громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд у маршрутках

08.05.2019 11:20
У Дніпрі пройшли другі громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд у маршрутках

У міськраді Дніпра пройшли другі громадські слухання, на яких пропонують підняти тариф до восьми, а на деяких маршрутак і до 12 гривень. На користь цієї суми свідчать розрахунки, які надали автопідприємства. Однією з найбільших витрат вони називають паливо, яке дорожчає в ціні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця подій.

Вчора громадськість Дніпра знову зібралася для обговорення нагального питання щодо підвищення граничних тарифів на міських маршрутах загального користування. Висновком перших громадських слухань було створення робочої групи, яка здійснить перевірку на відповідність розрахунків перевізників.

«Ініціативна група проїхала автотранспортні підприємства, вони виявили деякі недоліки в розрахунках про що і повідомили перевізникам. Останні зробили перерахунок і передали департаменту. У робочій групі були записані представники громадськості - шестеро осіб. Але, на жаль, змогли їздити по підприємствах тільки три людини», - розповів заступник директора департаменту транспорту Олександр Лещенко.

У своїх звітах перевізники в основному враховували пасажиропотік, тривалість маршруту і ціни на паливо. Ціни коливалися, тому, наприклад, на 32 маршрут вартість проїзду вийшла 9,80 гривень, а на 40 - 10,35.  Однак збільшення вартості проїзду аж ніяк не гарантує, що пасажирам стане комфортніше пересуватися містом. Окрім того, дніпряни вважають несправедливим віддавати однакову чималу суму за проїзд на різні відстані. Поки що перевізники пропонують встановити спільний тариф у вісім гривень. Лише у тих маршрути, які їздять у селище Таромське вартість може зрости до 11 та 12 гривень.

Однак не всі перевізники подали точні цифри та розрахунки, тож тариф буде розглядатися по кожному маршруту окремо. А на тих, хто подав неправдиві дані, в якості покарання накладаються санкції у вигляді збереження чинних тарифів протягом наступних трьох місяців.

Таким чином, у наступний вівторок рішенням про підвищення граничного тарифу до восьми гривень буде займатися вже виконком. 

Зазначимо, що остаточне рішення прийматиме департамент транспорту та транспортної інфраструктури. За ними лишається право взяти до уваги думки громадськості або ж проігнорували їх.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...