App Store Google Play

Школа європейського зразка: ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи у Святовасилівці

08.05.2019 13:00
Школа європейського зразка: ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи у Святовасилівці

Комфорт і креатив – це про опорну школу у Святовасилівці. Її реконструкцію завершує Дніпропетровська обладміністрація. Тепер там – енергоефективний фасад, яскраві класи, інтерактивні дошки та нові меблі. Нині підрядники облаштовують стадіон. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школи європейського рівня мають бути у кожному місті, селі та селищі Дніпропетровщини. Реконструюємо навчальні заклади по всій області. Вони стають енергоефективними, комфортними, яскравими, отримують сучасне обладнання. На фініші – й роботи у Святовасилівці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Реконструкцію школи у Святовасилівці розпочали у 2018-му. Нині заклад – не впізнати. 

Тепер там – енергоефективний фасад

«Тепер все геть нове – від комунікацій до парт. Підрядники замінили вікна, двері,  підлогу і стелю. Оновили всі класи, кабінети, коридори, актову і спортивну залу», – розповіла директор Святовасилівської опорної школи Ольга Мінаєва.   

У школі – яскравий дизайн, різнокольорові двері та стіни.

«Мені дуже подобається, якою стане наша школа. Ремонт майже завершився і ми просто у захваті. Особливо подобаються нові меблі та обладнання. А ще дуже гарна будівля», - сказала учениця 6 класу Святовасилівської опорної школи Дарина Дяченко. 

Нині підрядники облаштовують стадіон

Ззовні будівлю утеплили, на фасаді встановили червону фіброплитку. Тепер у школі тепло і затишно. Вона має власну автономну котельню, як додаткове джерело енергії – сонячні панелі на даху.

«Школа тепер схожа на філію Національного університету ім. Т. Шевченка», - порівнює учениця 10 класуСвятовасилівської опорної школи Крістіна Костенко.  

Тепер у школі тепло й затишно

Заклад буде повністю доступним для людей з інвалідністю – нині підрядники облаштовують пандус.

Поруч з будівлею – зводять сучасний стадіон. Там буде футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для волейболу, баскетболу і тенісу, бігові доріжки з гумовим покриттям.

Умови навчання покращують для понад 200 дітей.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині радикально оновлюють звичайну сільську школу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...