App Store Google Play

Вперше в історії реконструюється Виводівська школа

7 Травня 12:40
Вперше в історії реконструюється Виводівська школа

Різнобарвна будівля Виводівської школи природньо гармонує з мальовничим краєвидом села. Заклад реконструюють вперше в історії. Вже на фініші – зовнішні роботи. Згодом осучаснять приміщення всередині, приведуть до ладу і шкільний стадіон. Новітній освітньо-спортивний простір для сільських дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти Дніпропетровщини мають навчатися у комфортних умовах. Приводимо до ладу школи навіть у найвіддаленіших селах. Реконструюємо і навчальний заклад у Виводовому Томаківського району. Зараз на фініші – зовнішнє оздоблення будівлі. Після оновимо класи і коридори. А ще осучаснимо шкільний стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Виводівській школі – понад 30 років. Та навіть за цей невеличкий як для будівлі вік накопичилося чимало проблем. У приміщенні було холодно, з вікон дуло. Застаріла і система опалення. Тож розпочатій влітку 2018-го реконструкції зраділи і учні, і вчителі.

Вже на фініші – зовнішні роботи

«Осучаснення сільських шкіл дозволить підвищити рівень навчання і наблизити його до міських закладів. Добре, що в нашій області займаються цим, – підкреслив вчитель історії Віталій Доронін. – В оновлених умовах і у дітей покращиться мотивація до навчання, і нам, педагогам, значно комфортніше буде працювати».

Двоповерхова будівля школи вже із добротною покрівлею, новими вікнами та вхідними дверима. Ремонтники утеплили фасад, зараз завершують його фарбувати у різні кольори.

Заклад поступово набуває сучасного вигляду

«Мені подобається різнокольорова школа. Вона стає такою гарною, затишною», – сказала учениця 8 класу Анна Утюж.

Всередині замінили систему опалення. Модернізували шкільну котельню. У школі стало значно тепліше, додав Віталій Доронін.

«Наша школа стає більш схожою на сучасну міську школу. Мені це дуже до вподоби», – зазначила учениця 7 класу Маріанна Лобко.

Згодом реконструюють і приміщення всередині. Школу перетворять на навчально-виховний комплекс.  На 1-му поверсі облаштують кімнати для 2 груп дошкільнят.

Реконструюють і шкільний стадіон

Осучаснять і шкільний стадіон. Він буде зі штучним покриттям.

«Останнім часом школа зазнала значних змін. Шкода, що ми вже закінчуємо навчання і не побачимо, яким стане наш рідний заклад після закінчення ремонту», – поділилася 11-класниця Анастасія Мамаєва. 

Загалом на Січеславщині реконструюють понад 30 шкіл.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині радикально оновлюють звичайну сільську школу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...