App Store Google Play

У Солонянському районі капітально відремонтували дорогу Багате-Малозахарине

07.05.2019 11:40
У Солонянському районі капітально відремонтували дорогу Багате-Малозахарине

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала дорогу Багате-Малозахарине в Солонянському районі. Там уклали понад 8 км нового асфальту і нанесли розмітку. Такі роботи – вперше за понад 20 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісні, комфортні, безпечні. Такими мають бути дороги Дніпропетровщини. За чотири роки капітально відремонтували понад 500 автошляхів області. На кожну – п’ятирічна гарантія від підрядника. Недоліки вони виправлятимуть власним коштом, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2018-му на баланс обладміністрації перейшли дороги між населеними пунктами. Відразу взялися за їх оновлення».  

Вже завершились роботи в Солонянському районі. Там уклали асфальт і нанесли розмітку між селами Багате-Малозахарине.

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала дорогу Багате-Малозахарине у Солонянському районі

«Ця дорога об’єднує три населених пункти – Малозахарине, Багате і Сонячне. Тут курсують два шкільних і один рейсовий автобус. Покриття було у жахливому стані – це навіть дорогою складно назвати», – розповів староста Широчанського старостинського округу Солонянської об’єднаної територіальної громади Володимир Оберемок. 

Новою дорогою місцеві не натішаться.

«Дорога була дуже поганою. Яма на ямі, жах просто. А зараз – одне задоволення. Я їжджу тут на скутері – і це кайф», – сказала мешканка села Малозахарине Світлана Дирда.

Таке покриття - вперше

«Дорогу гарну зробили. Були такі катакомби, що автомобілісти колеса ламали. А зараз зовсім інша справа», – зазначив мешканець села Малозахарине Петро Кожушко.

«Раніше дороги вважай не було! А зараз їдеш і насолоджуєшся. Відмінно просто», – розповів місцевий мешканець Сергій Симоненко. 

Такі роботи – вперше за десятки років.

Раніше повідомлялося, що на вулиці Виконкомівській у Дніпрі ремонтують тротуар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...