App Store Google Play

У Солонянському районі капітально відремонтували дорогу Багате-Малозахарине

7 Травня 11:40
У Солонянському районі капітально відремонтували дорогу Багате-Малозахарине

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала дорогу Багате-Малозахарине в Солонянському районі. Там уклали понад 8 км нового асфальту і нанесли розмітку. Такі роботи – вперше за понад 20 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісні, комфортні, безпечні. Такими мають бути дороги Дніпропетровщини. За чотири роки капітально відремонтували понад 500 автошляхів області. На кожну – п’ятирічна гарантія від підрядника. Недоліки вони виправлятимуть власним коштом, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2018-му на баланс обладміністрації перейшли дороги між населеними пунктами. Відразу взялися за їх оновлення».  

Вже завершились роботи в Солонянському районі. Там уклали асфальт і нанесли розмітку між селами Багате-Малозахарине.

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала дорогу Багате-Малозахарине у Солонянському районі

«Ця дорога об’єднує три населених пункти – Малозахарине, Багате і Сонячне. Тут курсують два шкільних і один рейсовий автобус. Покриття було у жахливому стані – це навіть дорогою складно назвати», – розповів староста Широчанського старостинського округу Солонянської об’єднаної територіальної громади Володимир Оберемок. 

Новою дорогою місцеві не натішаться.

«Дорога була дуже поганою. Яма на ямі, жах просто. А зараз – одне задоволення. Я їжджу тут на скутері – і це кайф», – сказала мешканка села Малозахарине Світлана Дирда.

Таке покриття - вперше

«Дорогу гарну зробили. Були такі катакомби, що автомобілісти колеса ламали. А зараз зовсім інша справа», – зазначив мешканець села Малозахарине Петро Кожушко.

«Раніше дороги вважай не було! А зараз їдеш і насолоджуєшся. Відмінно просто», – розповів місцевий мешканець Сергій Симоненко. 

Такі роботи – вперше за десятки років.

Раніше повідомлялося, що на вулиці Виконкомівській у Дніпрі ремонтують тротуар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...