App Store Google Play

На ДМК зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин

07.05.2019 21:00
На ДМК зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин

Сьогодні, 7 травня, на Дніпровському металурнійному комбінаті у Кам'янському зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку очевидця Євгена Пікінера у Facebook.

Зазначається, що викид шкідливих речовин стався приблизно об 11:30. Згусток пилу було видно з вул. Республіканської. Як зазначив автор допису, на момент інциденту вітер був південно-східний, тому основна частина забруднення прийшлася на Лівий берег міста та селище міського типу Курилівка, що знаходиться поблизу.

Містянин звернувся до міського голови і наголосив, що місцеві мешканці не погоджуються із знущанням над повітрям міста та заслуговують на чисте довкілля.

"Був помпезний Меморандум, озвучувались багато-мільйонні витрати на фільтрувальне обладнання. Ну, а Ви запевняли нас про "хеппі енд".
При всьому цьому, розумні люди усвідомлюють, що Вас та нас (мешканців), Димарьовці цинічно дурять, бо викиди з агло-фабрики набагато небезпечніші та більші по обсягам", - звернувся Євген Пікінер до міського голови кам'янського Білоусова.

Нагадаємо, що мешканці області не вперше активно скаржаться у соціальних мережах на понаднормові викиди під час роботи виробничих потужностей металугійних комбінатів області. Найбільше претензій - до Дніпровського металургійного заводу, так званої “Петровки”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...