App Store Google Play

На ДМК зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин

7 Травня 21:00
На ДМК зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин

Сьогодні, 7 травня, на Дніпровському металурнійному комбінаті у Кам'янському зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку очевидця Євгена Пікінера у Facebook.

Зазначається, що викид шкідливих речовин стався приблизно об 11:30. Згусток пилу було видно з вул. Республіканської. Як зазначив автор допису, на момент інциденту вітер був південно-східний, тому основна частина забруднення прийшлася на Лівий берег міста та селище міського типу Курилівка, що знаходиться поблизу.

Містянин звернувся до міського голови і наголосив, що місцеві мешканці не погоджуються із знущанням над повітрям міста та заслуговують на чисте довкілля.

"Був помпезний Меморандум, озвучувались багато-мільйонні витрати на фільтрувальне обладнання. Ну, а Ви запевняли нас про "хеппі енд".
При всьому цьому, розумні люди усвідомлюють, що Вас та нас (мешканців), Димарьовці цинічно дурять, бо викиди з агло-фабрики набагато небезпечніші та більші по обсягам", - звернувся Євген Пікінер до міського голови кам'янського Білоусова.

Нагадаємо, що мешканці області не вперше активно скаржаться у соціальних мережах на понаднормові викиди під час роботи виробничих потужностей металугійних комбінатів області. Найбільше претензій - до Дніпровського металургійного заводу, так званої “Петровки”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...