App Store Google Play

На ДМК зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин

07.05.2019 21:00
На ДМК зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин

Сьогодні, 7 травня, на Дніпровському металурнійному комбінаті у Кам'янському зафіксували викид у повітря забруднюючих речовин. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку очевидця Євгена Пікінера у Facebook.

Зазначається, що викид шкідливих речовин стався приблизно об 11:30. Згусток пилу було видно з вул. Республіканської. Як зазначив автор допису, на момент інциденту вітер був південно-східний, тому основна частина забруднення прийшлася на Лівий берег міста та селище міського типу Курилівка, що знаходиться поблизу.

Містянин звернувся до міського голови і наголосив, що місцеві мешканці не погоджуються із знущанням над повітрям міста та заслуговують на чисте довкілля.

"Був помпезний Меморандум, озвучувались багато-мільйонні витрати на фільтрувальне обладнання. Ну, а Ви запевняли нас про "хеппі енд".
При всьому цьому, розумні люди усвідомлюють, що Вас та нас (мешканців), Димарьовці цинічно дурять, бо викиди з агло-фабрики набагато небезпечніші та більші по обсягам", - звернувся Євген Пікінер до міського голови кам'янського Білоусова.

Нагадаємо, що мешканці області не вперше активно скаржаться у соціальних мережах на понаднормові викиди під час роботи виробничих потужностей металугійних комбінатів області. Найбільше претензій - до Дніпровського металургійного заводу, так званої “Петровки”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....