App Store Google Play

Дніпряни організовують мирну протидію «Бєссмєртному полку»

07.05.2019 16:00
Дніпряни організовують мирну протидію «Бєссмєртному полку»

У Дніпрі відбудеться контр-акція на протидію пропагандистським акціям Кремля під назвою "Безсмертний Грут". Кожен охочий може долучитися до акціїї та висміяти проросійських організаторів «Бєссмєртного полка», розбити їхній пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу та здоровий глузд. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

"Ми не любимо акцію «Бєссмєртний полк». Це пропагандистська акція країни-агресора. Ми не забуваємо своїх мертвих, і для того, аби не забувати, нам не потрібні демонстративні марші під кремлівські телекамери з політиками-реваншистами на чолі. Ми – проти.

Кожного разу ми ставимо собі дуже просте завдання: висміяти проросійських організаторів «Бєссмєртного полка», розбити їхній пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу та здоровий глузд. І нам це вдається", - йдеться в анонсі.

Бити, пропагандистів – це додавати їм плюсів, робити картинку для Кремля. Висміяти їх, десакралізувати, наочно продемонструвати їхню жалюгідність – набагато ефективніше, вважають активісти.

"Ми організовуємо мирну протидію «Бєссмєртному полку», як ефективно робили до цього у Запоріжжі (акція «Безсмертний вовк» у 2017-му) і минулоріч у Києві (акція «Безсмертний орк»). Акція цього року має назву "Безсмертний Грут". Концепт залишається таким, яким був два роки поспіль: ми приносимо плакати інших героїв. Ми не проти того, аби згадувати ветеранів воєн. Але ми проти гібридних проросійських акцій під соусом "згадок". Сміх і тролінг – наша зброя, яка не раз доказувала власну ефективність. Герої MARVEL нам в цьому допоможуть", - йдеться в повідомленні організаторів заходу.

Цього року акція відбудеться відразу у декількох містах України (Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв).

Точка збору учасників акції у Дніпрі: 9 травня, 10:00 (збір з 9.30), прапор України, проспект Дмитра Яворницького, 16, навпроти Історичного музею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...