App Store Google Play

Від підвалу до фасаду: на Січеславщині радикально оновлюють звичайну сільську школу

06.05.2019 12:30
Від підвалу до фасаду: на Січеславщині радикально оновлюють звичайну сільську школу

Сільська школа – європейського рівня. У Ганнівці Верхньодніпровського району за новітніми стандартами реконструюють опорний навчальний заклад. Оновлюють усе – від підвалу до фасаду. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Українські діти мають навчатися в європейських умовах. Школи повинні бути яскравими, комфортними та затишними. За такими принципами реконструюємо заклади на Дніпропетровщині. Нині оновлюємо понад 30 шкіл. Одна з них – у селі Ганнівка Верхньодніпровського району», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Опорна школа у Ганнівці – відносно нова. Її звели у 2004 році. Однак проблем закладу вистачало – узимку тут було дуже холодно. Щоб діти не мерзли, підрядники замінили покрівлю та вікна, утеплили фасад. Нині його обшивають різнокольоровою плиткою.

Це – перший капітальний ремонт

«Працюю у цій школі з моменту її відкриття. Уперше за всі роки ми перезимували в теплі та добрі. Нарешті немає проблем із опаленням», – поділилася вчитель української мови та літератури Ольга Криворотенко.

Сучасного вигляду набули коридори, кабінети та їдальня. По всій школі встановили систему сигналізації та датчики руху.

«Діти в захваті від інтерактивних дошок. Вони стали розкутішими на уроках. Їм дійсно цікавіше вчитися», – розказала заступник директора Ганнівської школи Надія Копачова.

Його утеплили

Зараз облаштовують підвал будівлі. Там будуть кімнати відпочинку для дітей та тир.

«Раніше школа була не дуже яскравою та сучасною. Тепер тут більше барв, гарний інтер’єр», – сказала шестикласниця Софія Святодух.

«Усі кабінети в школі – кольорові та гарні. Мій клас блакитний. Це мій улюблений колір», – розповіла шестикласниця Вікторія Міщенко.

Незабаром ремонтники оновлять спортивний та актовий зали, обладнають ресурсну кімнату та лінгафонний кабінет.

Сучасного вигляду набули коридори

«Думаю, що після повної реконструкції моя школа буде відповідати всім європейським стандартам», – поділилася десятикласниця Марина Нор.

У закладі – понад 120 учнів із семи сіл. Ще майже 40 малюків  виховують у дитсадочку при школі.

Раніше повідомлялося, що у Божедарівці для понад 400 учнів створюють навчальний заклад мрії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...