App Store Google Play

НБУ відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість у Дніпрі

6 Травня 12:00
НБУ відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість у Дніпрі

Суд задовольнив позов Національного банку до компанії Арлан, майно якої перебувало в якості застави по боргам ПриваБанку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Фінбаланс.

2 травня Центральний апеляційний госпсуд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ “Арлан” на рішення Госпсуду Дніпропетровської області від 13.02.2019 (в справі №904/2350/18), яким було задоволено позов НБУ до компанії-скаржника.

Повний текст судового рішення від 13.02.2019 - засекречений. Водночас згідно з судовими матеріалами, в рамках свого позову НБУ просив суд першої інстанції звернути стягнення на предмет іпотеки за іпотечним договором №36 від 29.05.2014, який був укладений між Нацбанком і ТОВ “Арлан” як забезпечення боргів Приватбанку по рефінансуванню (предмет іпотеки - частина будівлі за адресою м. Дніпро, вул. Чкалова, 27).

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ТОВ “Арлан” є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Відповідно до звітності Приватбанку, на 01.04.2019 його борг перед НБУ по кредитам рефінансування становив 9,3 млрд грн (тоді як на початок 2017 року - тобто фактично відразу після націоналізації - 18 млрд грн).

Нагадаємо, що 18.04.2019 Окружний адмінсуд м. Києва на вимогу І. Коломойського визнав незаконною націоналізацію Приватбанку.

Наступного дня цей же суд скасував рішення Нацбанку про затвердження "донаціоналізаційного" переліку інсайдерів Приватбанку.

Вже 20 квітня Печерський райсуд м. Києва задовольнив один з позовів І. Коломойського про розірвання договору особистої поруки за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал фінустанови.

Окрім цього, у 20-х числах квітня Госпсуд м. Києва відкрив провадження за кількома новими позовами І. Коломойського до НБУ та Приватбанку щодо визнання недійсними кредитних договорів (про рефінансування) та визнання недійсною поруки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...