App Store Google Play

НБУ відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість у Дніпрі

6 Травня 12:00
НБУ відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість у Дніпрі

Суд задовольнив позов Національного банку до компанії Арлан, майно якої перебувало в якості застави по боргам ПриваБанку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Фінбаланс.

2 травня Центральний апеляційний госпсуд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ “Арлан” на рішення Госпсуду Дніпропетровської області від 13.02.2019 (в справі №904/2350/18), яким було задоволено позов НБУ до компанії-скаржника.

Повний текст судового рішення від 13.02.2019 - засекречений. Водночас згідно з судовими матеріалами, в рамках свого позову НБУ просив суд першої інстанції звернути стягнення на предмет іпотеки за іпотечним договором №36 від 29.05.2014, який був укладений між Нацбанком і ТОВ “Арлан” як забезпечення боргів Приватбанку по рефінансуванню (предмет іпотеки - частина будівлі за адресою м. Дніпро, вул. Чкалова, 27).

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ТОВ “Арлан” є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Відповідно до звітності Приватбанку, на 01.04.2019 його борг перед НБУ по кредитам рефінансування становив 9,3 млрд грн (тоді як на початок 2017 року - тобто фактично відразу після націоналізації - 18 млрд грн).

Нагадаємо, що 18.04.2019 Окружний адмінсуд м. Києва на вимогу І. Коломойського визнав незаконною націоналізацію Приватбанку.

Наступного дня цей же суд скасував рішення Нацбанку про затвердження "донаціоналізаційного" переліку інсайдерів Приватбанку.

Вже 20 квітня Печерський райсуд м. Києва задовольнив один з позовів І. Коломойського про розірвання договору особистої поруки за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал фінустанови.

Окрім цього, у 20-х числах квітня Госпсуд м. Києва відкрив провадження за кількома новими позовами І. Коломойського до НБУ та Приватбанку щодо визнання недійсними кредитних договорів (про рефінансування) та визнання недійсною поруки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...