App Store Google Play

НБУ відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість у Дніпрі

06.05.2019 12:00
НБУ відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість у Дніпрі

Суд задовольнив позов Національного банку до компанії Арлан, майно якої перебувало в якості застави по боргам ПриваБанку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Фінбаланс.

2 травня Центральний апеляційний госпсуд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ “Арлан” на рішення Госпсуду Дніпропетровської області від 13.02.2019 (в справі №904/2350/18), яким було задоволено позов НБУ до компанії-скаржника.

Повний текст судового рішення від 13.02.2019 - засекречений. Водночас згідно з судовими матеріалами, в рамках свого позову НБУ просив суд першої інстанції звернути стягнення на предмет іпотеки за іпотечним договором №36 від 29.05.2014, який був укладений між Нацбанком і ТОВ “Арлан” як забезпечення боргів Приватбанку по рефінансуванню (предмет іпотеки - частина будівлі за адресою м. Дніпро, вул. Чкалова, 27).

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ТОВ “Арлан” є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Відповідно до звітності Приватбанку, на 01.04.2019 його борг перед НБУ по кредитам рефінансування становив 9,3 млрд грн (тоді як на початок 2017 року - тобто фактично відразу після націоналізації - 18 млрд грн).

Нагадаємо, що 18.04.2019 Окружний адмінсуд м. Києва на вимогу І. Коломойського визнав незаконною націоналізацію Приватбанку.

Наступного дня цей же суд скасував рішення Нацбанку про затвердження "донаціоналізаційного" переліку інсайдерів Приватбанку.

Вже 20 квітня Печерський райсуд м. Києва задовольнив один з позовів І. Коломойського про розірвання договору особистої поруки за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал фінустанови.

Окрім цього, у 20-х числах квітня Госпсуд м. Києва відкрив провадження за кількома новими позовами І. Коломойського до НБУ та Приватбанку щодо визнання недійсними кредитних договорів (про рефінансування) та визнання недійсною поруки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...