App Store Google Play

На Січеславщині працює пекарня, в якій жінки у скрутному становищі самостійно заробляють на життя

06.05.2019 20:00
На Січеславщині працює пекарня, в якій жінки у скрутному становищі самостійно заробляють на життя

На Січеславщині відкрили соціальну пекарню "Мама1" - проект допомоги для жінок, які втрапили у складні життєві ситуації. Тут потерпілі матері можуть отримати не лише соціальну підтримку, а й роботу, яка допоможе їм самостійно заробляти на життя. Про це сьогодні, 6 травня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомила керівниця ГО "Мартин-клуб" Вікторія Федотова, передає Дніпроград.

Пекарня розташувалася у притулку "Рукавичка" в селі Орловщина. Наразі тут працюють 5 жінок, які потрапили у скрутне становище.

"Ми створили проект для жінок, які проживають у притулку, аби вони мали певний підробіток. Найголовніше його досягнення полягає в тому, що за короткий проміжок часу працююча жінка починає себе поважати і відходити від усвідомлення, що вона лише споживає та отримує допомогу до того, що вона самостійно для когось щось робить", - прокоментувала Вікторія Федотова.

За її словами, наразі підприємство важко назвати бізнесом. Тому найближча ціль, до якої прагнуть ініціатори проекту - аби пекарня почала приносити прибуток.

"Ми хочемо зробити так, аби у жінок була повноцінна робота. Щоби вони розуміли, що вони потрібні, що вони повноцінні громадянки, які працюють, отримують зарплатню і платять податки", - додала Вікторія Федотова.

Хлібні смаколики жінки продають у мережі інтернет і реалізують товар по всій Україні. У планах - відкрити у майбутньому невеличкий магазинчик у Дніпрі або ж навіть міні-кафе.

Раніше повідомлялося, що до всесвітнього благодійного забігу Wings for Life World Run приєдналися десятки дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...