App Store Google Play

На Січеславщині працює пекарня, в якій жінки у скрутному становищі самостійно заробляють на життя

6 Травня 20:00
На Січеславщині працює пекарня, в якій жінки у скрутному становищі самостійно заробляють на життя

На Січеславщині відкрили соціальну пекарню "Мама1" - проект допомоги для жінок, які втрапили у складні життєві ситуації. Тут потерпілі матері можуть отримати не лише соціальну підтримку, а й роботу, яка допоможе їм самостійно заробляти на життя. Про це сьогодні, 6 травня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомила керівниця ГО "Мартин-клуб" Вікторія Федотова, передає Дніпроград.

Пекарня розташувалася у притулку "Рукавичка" в селі Орловщина. Наразі тут працюють 5 жінок, які потрапили у скрутне становище.

"Ми створили проект для жінок, які проживають у притулку, аби вони мали певний підробіток. Найголовніше його досягнення полягає в тому, що за короткий проміжок часу працююча жінка починає себе поважати і відходити від усвідомлення, що вона лише споживає та отримує допомогу до того, що вона самостійно для когось щось робить", - прокоментувала Вікторія Федотова.

За її словами, наразі підприємство важко назвати бізнесом. Тому найближча ціль, до якої прагнуть ініціатори проекту - аби пекарня почала приносити прибуток.

"Ми хочемо зробити так, аби у жінок була повноцінна робота. Щоби вони розуміли, що вони потрібні, що вони повноцінні громадянки, які працюють, отримують зарплатню і платять податки", - додала Вікторія Федотова.

Хлібні смаколики жінки продають у мережі інтернет і реалізують товар по всій Україні. У планах - відкрити у майбутньому невеличкий магазинчик у Дніпрі або ж навіть міні-кафе.

Раніше повідомлялося, що до всесвітнього благодійного забігу Wings for Life World Run приєдналися десятки дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...