App Store Google Play

На Січеславщині працює пекарня, в якій жінки у скрутному становищі самостійно заробляють на життя

6 Травня 20:00
На Січеславщині працює пекарня, в якій жінки у скрутному становищі самостійно заробляють на життя

На Січеславщині відкрили соціальну пекарню "Мама1" - проект допомоги для жінок, які втрапили у складні життєві ситуації. Тут потерпілі матері можуть отримати не лише соціальну підтримку, а й роботу, яка допоможе їм самостійно заробляти на життя. Про це сьогодні, 6 травня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомила керівниця ГО "Мартин-клуб" Вікторія Федотова, передає Дніпроград.

Пекарня розташувалася у притулку "Рукавичка" в селі Орловщина. Наразі тут працюють 5 жінок, які потрапили у скрутне становище.

"Ми створили проект для жінок, які проживають у притулку, аби вони мали певний підробіток. Найголовніше його досягнення полягає в тому, що за короткий проміжок часу працююча жінка починає себе поважати і відходити від усвідомлення, що вона лише споживає та отримує допомогу до того, що вона самостійно для когось щось робить", - прокоментувала Вікторія Федотова.

За її словами, наразі підприємство важко назвати бізнесом. Тому найближча ціль, до якої прагнуть ініціатори проекту - аби пекарня почала приносити прибуток.

"Ми хочемо зробити так, аби у жінок була повноцінна робота. Щоби вони розуміли, що вони потрібні, що вони повноцінні громадянки, які працюють, отримують зарплатню і платять податки", - додала Вікторія Федотова.

Хлібні смаколики жінки продають у мережі інтернет і реалізують товар по всій Україні. У планах - відкрити у майбутньому невеличкий магазинчик у Дніпрі або ж навіть міні-кафе.

Раніше повідомлялося, що до всесвітнього благодійного забігу Wings for Life World Run приєдналися десятки дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...