App Store Google Play

Медицина антистаріння: дніпрянам розповіли, як подовжити молодість

6 Травня 19:00
Медицина антистаріння: дніпрянам розповіли, як подовжити молодість

Мода на молодість: у сучасній медицині набирає обертів нова тенденція антистаріння, основною метою якої є зробити так, аби сторічний ювілей став для людей буденністю. Про це сьогодні, 6 травня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" розповіла кандидатка медичних наук Марина Саламатіна, передає Дніпроград.

"Цілі медицини антистаріння - зробити людину бадьорою, аби вона почувала себе та виглядала молодше, мала гарний настрій, відчувала задоволення власним життям, із впевненістю будувала плани і мала сили втілювати їх у життя", - зазначила лікарка.

За її словами, найперше, що потрібно зробити, - пройти базове обстеження.

"Нам необхідно точно знати, що відбувається в організмі людини. Біохімічні зміни набагато випереджають появу клінічної картини. Симптомів може ще не бути, але може зріти якась неприємність. За допомогою аналізів можна виявити це на ранній стадії і запобігти хворобі", - додала Марина Саламатіна.

Далі за результатами аналізів фахівці створюють індивідуальну програму - детоксикації, енергетичні, гендерну тощо. При цьому фахівці наголошують, що така медицина бореться не із зовнішніми проявами старіння, а з тим, що відбувається всередині організму.

"Всі наші проблеми зі шкірою також починаються зсередини - гормональний дисбаланс, проблеми шлунково-кишкового тракту і так далі. Рішення цих проблем - їхня корекція зсередини. Косметологія допоможе лише допрацювати зовнішні прояви", - додала спеціаліст.

Подовження молодості можливо також і за рахунок обмежено-калорійного харчування а також збільшення в організмі такої речовини, як кортизол, що відповідає за захист від стресу.

Раніше повідомлялося, що експерти розповіли дніпрянам, як призупинити хворобу Паркінсона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...