App Store Google Play

Медицина антистаріння: дніпрянам розповіли, як подовжити молодість

06.05.2019 19:00
Медицина антистаріння: дніпрянам розповіли, як подовжити молодість

Мода на молодість: у сучасній медицині набирає обертів нова тенденція антистаріння, основною метою якої є зробити так, аби сторічний ювілей став для людей буденністю. Про це сьогодні, 6 травня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" розповіла кандидатка медичних наук Марина Саламатіна, передає Дніпроград.

"Цілі медицини антистаріння - зробити людину бадьорою, аби вона почувала себе та виглядала молодше, мала гарний настрій, відчувала задоволення власним життям, із впевненістю будувала плани і мала сили втілювати їх у життя", - зазначила лікарка.

За її словами, найперше, що потрібно зробити, - пройти базове обстеження.

"Нам необхідно точно знати, що відбувається в організмі людини. Біохімічні зміни набагато випереджають появу клінічної картини. Симптомів може ще не бути, але може зріти якась неприємність. За допомогою аналізів можна виявити це на ранній стадії і запобігти хворобі", - додала Марина Саламатіна.

Далі за результатами аналізів фахівці створюють індивідуальну програму - детоксикації, енергетичні, гендерну тощо. При цьому фахівці наголошують, що така медицина бореться не із зовнішніми проявами старіння, а з тим, що відбувається всередині організму.

"Всі наші проблеми зі шкірою також починаються зсередини - гормональний дисбаланс, проблеми шлунково-кишкового тракту і так далі. Рішення цих проблем - їхня корекція зсередини. Косметологія допоможе лише допрацювати зовнішні прояви", - додала спеціаліст.

Подовження молодості можливо також і за рахунок обмежено-калорійного харчування а також збільшення в організмі такої речовини, як кортизол, що відповідає за захист від стресу.

Раніше повідомлялося, що експерти розповіли дніпрянам, як призупинити хворобу Паркінсона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...