App Store Google Play

Медицина антистаріння: дніпрянам розповіли, як подовжити молодість

06.05.2019 19:00
Медицина антистаріння: дніпрянам розповіли, як подовжити молодість

Мода на молодість: у сучасній медицині набирає обертів нова тенденція антистаріння, основною метою якої є зробити так, аби сторічний ювілей став для людей буденністю. Про це сьогодні, 6 травня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" розповіла кандидатка медичних наук Марина Саламатіна, передає Дніпроград.

"Цілі медицини антистаріння - зробити людину бадьорою, аби вона почувала себе та виглядала молодше, мала гарний настрій, відчувала задоволення власним життям, із впевненістю будувала плани і мала сили втілювати їх у життя", - зазначила лікарка.

За її словами, найперше, що потрібно зробити, - пройти базове обстеження.

"Нам необхідно точно знати, що відбувається в організмі людини. Біохімічні зміни набагато випереджають появу клінічної картини. Симптомів може ще не бути, але може зріти якась неприємність. За допомогою аналізів можна виявити це на ранній стадії і запобігти хворобі", - додала Марина Саламатіна.

Далі за результатами аналізів фахівці створюють індивідуальну програму - детоксикації, енергетичні, гендерну тощо. При цьому фахівці наголошують, що така медицина бореться не із зовнішніми проявами старіння, а з тим, що відбувається всередині організму.

"Всі наші проблеми зі шкірою також починаються зсередини - гормональний дисбаланс, проблеми шлунково-кишкового тракту і так далі. Рішення цих проблем - їхня корекція зсередини. Косметологія допоможе лише допрацювати зовнішні прояви", - додала спеціаліст.

Подовження молодості можливо також і за рахунок обмежено-калорійного харчування а також збільшення в організмі такої речовини, як кортизол, що відповідає за захист від стресу.

Раніше повідомлялося, що експерти розповіли дніпрянам, як призупинити хворобу Паркінсона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...