App Store Google Play

До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITA

04.05.2019 15:00
До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITA

До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITAL, інструктори якої тренували наших бійців у 2017 році. Тепер представники місії на чолі з командиром операції полковником Маркусом Евансом зустрілися із командуванням бригади, а також керівництвом деяких батальйонів, аби отримати зворотній зв'язок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку холодноярців у Facebook.

У розмові із делегацією командир одного з батальйонів підполковник Богдан Дмитрук зазначив, що найбільш корисним для його підлеглих стала медична підготовка.

«Завдяки місії наші бійці мають аптечки зразка США й Канади і вміють їх застосовувати. І коли у нас були поранення, санінструктор зміг швидко відреагувати, професійно надавши першу допомогу. Один із поранених бійців уже повернувся на службу, інший – повернеться за кілька місяців», - додав підполковник.

Також він наголосив на користі нічних тренувань, адже «головні веселощі» на передовій починаються саме у темну пору доби. Бійці мають достатню кількість тепловізійних систем і добре навчені вести бій саме вночі.

Що стосується нових викликів, то в останню ротацію головною складністю стала радіоелектронна боротьба окупантів.

«Ворожі РЕБ не тільки подавляють сигнали, а й підмінюють і спотворюють GPS-координати», - зазначив комбат. На його думку, слід поглиблювати знання у цій сфері.

«Той прогрес, який українські військовослужбовці зробили останніми роками і під час ООС є дуже вражаючим. Ми можемо допомогти ЗСУ, в першу чергу, зміною типу мислення. У нашому проекті це звучить як «децентралізоване управління». Це принцип передачі повноважень на нижчі ланки управління. В українській армії є велика перевага – це досвід роботи з безпілотниками, в той час, як переваги британської армії – досвід роботи з країнами НАТО.  Україні потрібно трошки більше працювати над тим, щоби скинути з себе ярмо наслідків радянської влади і радянського способу вирішення питань. Один із аспектів – це дуже сильний тягар бюрократії, який ми у британській армії на собі не відчуваємо», - зауважив Маркус Еванс.

 

Раніше повідомлялося, що до 93 ОМБр "Холодний Яр" завітав волонтерський гурт "Вертеп" з Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...