App Store Google Play

До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITA

4 Травня 15:00
До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITA

До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITAL, інструктори якої тренували наших бійців у 2017 році. Тепер представники місії на чолі з командиром операції полковником Маркусом Евансом зустрілися із командуванням бригади, а також керівництвом деяких батальйонів, аби отримати зворотній зв'язок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку холодноярців у Facebook.

У розмові із делегацією командир одного з батальйонів підполковник Богдан Дмитрук зазначив, що найбільш корисним для його підлеглих стала медична підготовка.

«Завдяки місії наші бійці мають аптечки зразка США й Канади і вміють їх застосовувати. І коли у нас були поранення, санінструктор зміг швидко відреагувати, професійно надавши першу допомогу. Один із поранених бійців уже повернувся на службу, інший – повернеться за кілька місяців», - додав підполковник.

Також він наголосив на користі нічних тренувань, адже «головні веселощі» на передовій починаються саме у темну пору доби. Бійці мають достатню кількість тепловізійних систем і добре навчені вести бій саме вночі.

Що стосується нових викликів, то в останню ротацію головною складністю стала радіоелектронна боротьба окупантів.

«Ворожі РЕБ не тільки подавляють сигнали, а й підмінюють і спотворюють GPS-координати», - зазначив комбат. На його думку, слід поглиблювати знання у цій сфері.

«Той прогрес, який українські військовослужбовці зробили останніми роками і під час ООС є дуже вражаючим. Ми можемо допомогти ЗСУ, в першу чергу, зміною типу мислення. У нашому проекті це звучить як «децентралізоване управління». Це принцип передачі повноважень на нижчі ланки управління. В українській армії є велика перевага – це досвід роботи з безпілотниками, в той час, як переваги британської армії – досвід роботи з країнами НАТО.  Україні потрібно трошки більше працювати над тим, щоби скинути з себе ярмо наслідків радянської влади і радянського способу вирішення питань. Один із аспектів – це дуже сильний тягар бюрократії, який ми у британській армії на собі не відчуваємо», - зауважив Маркус Еванс.

 

Раніше повідомлялося, що до 93 ОМБр "Холодний Яр" завітав волонтерський гурт "Вертеп" з Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...