App Store Google Play

До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITA

04.05.2019 15:00
До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITA

До 93 ОМБр "Холодний Яр" завітала об’єднана британсько-датська навчальна місія ОRBITAL, інструктори якої тренували наших бійців у 2017 році. Тепер представники місії на чолі з командиром операції полковником Маркусом Евансом зустрілися із командуванням бригади, а також керівництвом деяких батальйонів, аби отримати зворотній зв'язок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку холодноярців у Facebook.

У розмові із делегацією командир одного з батальйонів підполковник Богдан Дмитрук зазначив, що найбільш корисним для його підлеглих стала медична підготовка.

«Завдяки місії наші бійці мають аптечки зразка США й Канади і вміють їх застосовувати. І коли у нас були поранення, санінструктор зміг швидко відреагувати, професійно надавши першу допомогу. Один із поранених бійців уже повернувся на службу, інший – повернеться за кілька місяців», - додав підполковник.

Також він наголосив на користі нічних тренувань, адже «головні веселощі» на передовій починаються саме у темну пору доби. Бійці мають достатню кількість тепловізійних систем і добре навчені вести бій саме вночі.

Що стосується нових викликів, то в останню ротацію головною складністю стала радіоелектронна боротьба окупантів.

«Ворожі РЕБ не тільки подавляють сигнали, а й підмінюють і спотворюють GPS-координати», - зазначив комбат. На його думку, слід поглиблювати знання у цій сфері.

«Той прогрес, який українські військовослужбовці зробили останніми роками і під час ООС є дуже вражаючим. Ми можемо допомогти ЗСУ, в першу чергу, зміною типу мислення. У нашому проекті це звучить як «децентралізоване управління». Це принцип передачі повноважень на нижчі ланки управління. В українській армії є велика перевага – це досвід роботи з безпілотниками, в той час, як переваги британської армії – досвід роботи з країнами НАТО.  Україні потрібно трошки більше працювати над тим, щоби скинути з себе ярмо наслідків радянської влади і радянського способу вирішення питань. Один із аспектів – це дуже сильний тягар бюрократії, який ми у британській армії на собі не відчуваємо», - зауважив Маркус Еванс.

 

Раніше повідомлялося, що до 93 ОМБр "Холодний Яр" завітав волонтерський гурт "Вертеп" з Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...