App Store Google Play

З бюджету Дніпра продовжують віддавати гроші улюбленцям з орбіти Дубинських

3 Травня 15:00
З бюджету Дніпра продовжують віддавати гроші улюбленцям з орбіти Дубинських

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 19 квітня за результатами тендерів уклав дві угоди про послуги з ремонту та утримання автошляхів міста й ліквідації стихійних сміттєзвалищ у поточному році на загальну суму 90,67 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Спершу за підсумками аукціонів договори підписали на загальну суму 421,42 млн грн., зокрема з ТОВ «Інкомеко» на 271,55 млн грн. і ТОВ «Екологія-Д» на 149,86 млн грн.

Однак того ж дня вартість договорів зменшили додатковими угодами з урахуванням фактичного обсягу видатків до 90,67 млн грн.: відповідно 85,65 млн грн і 5,02 млн грн.

За первинними підсумковими відомостями без ПДВ, сіль коштувала 1 377-1 390 грн./т, що відповідало січневій ціні від «Інкомеко» для цього ж департаменту міськради Дніпра.

Сума угод на 1% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 426,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міськради, причому ніхто не знижував ціну під час дешевшого аукціону. Дніпровську «Інкомеко» зі статутним капіталом 1 200 грн. записано на директора Олексія Саулевича. 

Владислав Литовський приблизно з літа 2016 р. до осені 2017 р. очолював Відділ транспорту управління ЖКГ та інфраструктури Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА. Загалом із січня 2018 року «Інкомеко» підписала договорів виключно з Дніпровською міськрадою на 662,93 млн грн. (без урахування змін додатковими угодами).

Створена в серпні 2018 року дніпровська «Екологія-Д» належить Віталію Коваленку з Кам’янського. Фірма з 111 працівниками орендує техніку в ТОВ «Бромтерм» Володимира Матюхи і Володимира Дубинського та ТОВ «АТЦ» Олени Чухно і Ксенії Шипуліної.

За даними «Бюро.уа», до сфери впливу місцевих бізнесменів Володимира й Леоніда Дубинських входить ціла низка фірм. 

Частина пов’язаних з ними компаній у лютому 2018 року фігурували в кримінальному провадженні №120180400000000232 про привласнення коштів посадовцями бюджетних організацій. За даними слідства, ті незаконно відхиляли дешевших учасників тендерів, щоб акцептувати перелічені фірми, з якими були у змові, що призводило до внесення фіктивних даних про витрачені суми в акти виконаних робіт.

Загалом із листопада 2018 року «Екологія-Д» підписала договорів на 358,77 млн грн. (без урахування змін додатковими угодами), з яких 332,93 млн грн. – із міськрадою Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...