App Store Google Play

З бюджету Дніпра продовжують віддавати гроші улюбленцям з орбіти Дубинських

03.05.2019 15:00
З бюджету Дніпра продовжують віддавати гроші улюбленцям з орбіти Дубинських

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 19 квітня за результатами тендерів уклав дві угоди про послуги з ремонту та утримання автошляхів міста й ліквідації стихійних сміттєзвалищ у поточному році на загальну суму 90,67 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Спершу за підсумками аукціонів договори підписали на загальну суму 421,42 млн грн., зокрема з ТОВ «Інкомеко» на 271,55 млн грн. і ТОВ «Екологія-Д» на 149,86 млн грн.

Однак того ж дня вартість договорів зменшили додатковими угодами з урахуванням фактичного обсягу видатків до 90,67 млн грн.: відповідно 85,65 млн грн і 5,02 млн грн.

За первинними підсумковими відомостями без ПДВ, сіль коштувала 1 377-1 390 грн./т, що відповідало січневій ціні від «Інкомеко» для цього ж департаменту міськради Дніпра.

Сума угод на 1% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 426,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міськради, причому ніхто не знижував ціну під час дешевшого аукціону. Дніпровську «Інкомеко» зі статутним капіталом 1 200 грн. записано на директора Олексія Саулевича. 

Владислав Литовський приблизно з літа 2016 р. до осені 2017 р. очолював Відділ транспорту управління ЖКГ та інфраструктури Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА. Загалом із січня 2018 року «Інкомеко» підписала договорів виключно з Дніпровською міськрадою на 662,93 млн грн. (без урахування змін додатковими угодами).

Створена в серпні 2018 року дніпровська «Екологія-Д» належить Віталію Коваленку з Кам’янського. Фірма з 111 працівниками орендує техніку в ТОВ «Бромтерм» Володимира Матюхи і Володимира Дубинського та ТОВ «АТЦ» Олени Чухно і Ксенії Шипуліної.

За даними «Бюро.уа», до сфери впливу місцевих бізнесменів Володимира й Леоніда Дубинських входить ціла низка фірм. 

Частина пов’язаних з ними компаній у лютому 2018 року фігурували в кримінальному провадженні №120180400000000232 про привласнення коштів посадовцями бюджетних організацій. За даними слідства, ті незаконно відхиляли дешевших учасників тендерів, щоб акцептувати перелічені фірми, з якими були у змові, що призводило до внесення фіктивних даних про витрачені суми в акти виконаних робіт.

Загалом із листопада 2018 року «Екологія-Д» підписала договорів на 358,77 млн грн. (без урахування змін додатковими угодами), з яких 332,93 млн грн. – із міськрадою Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...