App Store Google Play

У Дніпрі майже за мільйон проведуть свято День молоді

3 Травня 12:40
У Дніпрі майже за мільйон проведуть свято День молоді

29 червня на Фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться святкування Дня молоді. Тендер на організацію свята провело Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада віддасть 949 800 тис грн на святкування Дня молоді. За ці кошти на фестивальному причалі по 45 хвилин виступатимуть українська співачка «TAYANNA» та гурт«А-фронт». Також гостей заходу розважатиме ведучий та десять аніматорів. 

Підрядник має встановити сцену, налаштувати звук та освітлення.  До вартості входить адміністрування заходу, сценарій, режисура, виготовлення звукового-відео ряду, світлової партитури, монтаж/демонтаж обладнання, робота спеціалістів з освітлювання, звуку, відео та відеооператорів з камерами. 

Окрім того, до Дня молоді необхідно надрукувати банери, розробити по 50 кепок та футболок з відповідним дизайном. На надрукувати 2000 запрошень на свято. Організувати ігрові локації для "Битви фарбами".

Проводити захід у Дніпрі буде фірма "Світ свят". За інформацією Clarity Project  для постачальника це вже п'ятий на сьогодні досвід участі в бюджетних тендерах. До цього "Світ свят" організувало у місті святкування 8 березня, зокрема поставку квітів майже на мільйон бюджетних гривень, провело захід "Поздоровлення із Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку" та " День інвалідів" . Також майже за 4 млн грн компанія організувала новорічні свята у Дніпрі. 

Зазначимо, у штатному розписі ТОВ "Світ свят" зазначається, що фірма має всього одного працівника - директорку Олену Шевченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...