App Store Google Play

У Дніпрі майже за мільйон проведуть свято День молоді

03.05.2019 12:40
У Дніпрі майже за мільйон проведуть свято День молоді

29 червня на Фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться святкування Дня молоді. Тендер на організацію свята провело Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада віддасть 949 800 тис грн на святкування Дня молоді. За ці кошти на фестивальному причалі по 45 хвилин виступатимуть українська співачка «TAYANNA» та гурт«А-фронт». Також гостей заходу розважатиме ведучий та десять аніматорів. 

Підрядник має встановити сцену, налаштувати звук та освітлення.  До вартості входить адміністрування заходу, сценарій, режисура, виготовлення звукового-відео ряду, світлової партитури, монтаж/демонтаж обладнання, робота спеціалістів з освітлювання, звуку, відео та відеооператорів з камерами. 

Окрім того, до Дня молоді необхідно надрукувати банери, розробити по 50 кепок та футболок з відповідним дизайном. На надрукувати 2000 запрошень на свято. Організувати ігрові локації для "Битви фарбами".

Проводити захід у Дніпрі буде фірма "Світ свят". За інформацією Clarity Project  для постачальника це вже п'ятий на сьогодні досвід участі в бюджетних тендерах. До цього "Світ свят" організувало у місті святкування 8 березня, зокрема поставку квітів майже на мільйон бюджетних гривень, провело захід "Поздоровлення із Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку" та " День інвалідів" . Також майже за 4 млн грн компанія організувала новорічні свята у Дніпрі. 

Зазначимо, у штатному розписі ТОВ "Світ свят" зазначається, що фірма має всього одного працівника - директорку Олену Шевченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...