App Store Google Play

У Дніпрі майже за мільйон проведуть свято День молоді

3 Травня 12:40
У Дніпрі майже за мільйон проведуть свято День молоді

29 червня на Фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться святкування Дня молоді. Тендер на організацію свята провело Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада віддасть 949 800 тис грн на святкування Дня молоді. За ці кошти на фестивальному причалі по 45 хвилин виступатимуть українська співачка «TAYANNA» та гурт«А-фронт». Також гостей заходу розважатиме ведучий та десять аніматорів. 

Підрядник має встановити сцену, налаштувати звук та освітлення.  До вартості входить адміністрування заходу, сценарій, режисура, виготовлення звукового-відео ряду, світлової партитури, монтаж/демонтаж обладнання, робота спеціалістів з освітлювання, звуку, відео та відеооператорів з камерами. 

Окрім того, до Дня молоді необхідно надрукувати банери, розробити по 50 кепок та футболок з відповідним дизайном. На надрукувати 2000 запрошень на свято. Організувати ігрові локації для "Битви фарбами".

Проводити захід у Дніпрі буде фірма "Світ свят". За інформацією Clarity Project  для постачальника це вже п'ятий на сьогодні досвід участі в бюджетних тендерах. До цього "Світ свят" організувало у місті святкування 8 березня, зокрема поставку квітів майже на мільйон бюджетних гривень, провело захід "Поздоровлення із Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку" та " День інвалідів" . Також майже за 4 млн грн компанія організувала новорічні свята у Дніпрі. 

Зазначимо, у штатному розписі ТОВ "Світ свят" зазначається, що фірма має всього одного працівника - директорку Олену Шевченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...