App Store Google Play

Прокуратура розслідує розкрадання на зупиночних комплексах у Дніпрі у 8 мільйонів

03.05.2019 11:40
Прокуратура розслідує розкрадання на зупиночних комплексах у Дніпрі у 8 мільйонів

Прокуратура розслідує привласнення коштів під час монтажу конструкцій зупинок громадського транспорту в Дніпрі на загальну суму 7,93 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Слідство встановило, що в 2017 році комунальне підприємство міськради Дніпра «ДніпроТрансКомплекс» уклало договір з ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» на установку 9 зупиночних комплексів загальною вартістю 1,99 млн грн.

У березні 2018 договір укладено на 4 зупиночних комплексу за 960 тис грн., а в липні 2018 – ще на 18 загальною вартістю 4,98 млн грн.

За даними правоохоронців, постачальниками товарів ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» для конструкції зупинок громадського транспорту є ТОВ «Велурс», ТОВ «Аркандо», ТОВ «Ділвокс», ТОВ «Бредбері», які закуповували продукцію у ТОВ «Ховра», ТОВ «Екстра-сервіс ЛТД», ТОВ «Терон», ТОВ «Грімсбі». Останні фірми у 2018 році закупили виключно тютюнові вироби. У зв’язку з цим у слідчих підтвердилися закуплені матеріали лише на 2 млн грн.

Комунальне підприємство пов’язують з депутатом міськради, членом депутатської фракції партії «Наш край» Олегом Григоруком. Як доказ видання наводить приклад про передачу у 2017 р. КП «ДніпроТрансКомплекс» 190 зупиночних комплексів в оренду двом підприємствам, засновником одного з яких ТОВ «Магнум-Дніпро» була мати Олега Григорука. За інформацією ГО «Громадський контроль», за оренду одного комплексу фірма «Магнум-Дніпро» платить місту не більше 1000 грн. в місяць, тоді як здає їх підприємцям за 3-10 тис на місяць.

Олег Григорук є секретарем транспортної комісії міськради Дніпра і може впливати на політику комунального підприємства, яке підпорядковується Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури.

Наразі ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» називається ТОВ «Зарочін», засновником якого є  «Віолінта бізнес груп ЛТД.», яке зареєстроване на Сейшельських островах. Директор «Зарочін» – Яків Баранов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...