App Store Google Play

Прокуратура розслідує розкрадання на зупиночних комплексах у Дніпрі у 8 мільйонів

3 Травня 11:40
Прокуратура розслідує розкрадання на зупиночних комплексах у Дніпрі у 8 мільйонів

Прокуратура розслідує привласнення коштів під час монтажу конструкцій зупинок громадського транспорту в Дніпрі на загальну суму 7,93 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Слідство встановило, що в 2017 році комунальне підприємство міськради Дніпра «ДніпроТрансКомплекс» уклало договір з ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» на установку 9 зупиночних комплексів загальною вартістю 1,99 млн грн.

У березні 2018 договір укладено на 4 зупиночних комплексу за 960 тис грн., а в липні 2018 – ще на 18 загальною вартістю 4,98 млн грн.

За даними правоохоронців, постачальниками товарів ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» для конструкції зупинок громадського транспорту є ТОВ «Велурс», ТОВ «Аркандо», ТОВ «Ділвокс», ТОВ «Бредбері», які закуповували продукцію у ТОВ «Ховра», ТОВ «Екстра-сервіс ЛТД», ТОВ «Терон», ТОВ «Грімсбі». Останні фірми у 2018 році закупили виключно тютюнові вироби. У зв’язку з цим у слідчих підтвердилися закуплені матеріали лише на 2 млн грн.

Комунальне підприємство пов’язують з депутатом міськради, членом депутатської фракції партії «Наш край» Олегом Григоруком. Як доказ видання наводить приклад про передачу у 2017 р. КП «ДніпроТрансКомплекс» 190 зупиночних комплексів в оренду двом підприємствам, засновником одного з яких ТОВ «Магнум-Дніпро» була мати Олега Григорука. За інформацією ГО «Громадський контроль», за оренду одного комплексу фірма «Магнум-Дніпро» платить місту не більше 1000 грн. в місяць, тоді як здає їх підприємцям за 3-10 тис на місяць.

Олег Григорук є секретарем транспортної комісії міськради Дніпра і може впливати на політику комунального підприємства, яке підпорядковується Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури.

Наразі ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» називається ТОВ «Зарочін», засновником якого є  «Віолінта бізнес груп ЛТД.», яке зареєстроване на Сейшельських островах. Директор «Зарочін» – Яків Баранов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...