App Store Google Play

Прокуратура розслідує розкрадання на зупиночних комплексах у Дніпрі у 8 мільйонів

03.05.2019 11:40
Прокуратура розслідує розкрадання на зупиночних комплексах у Дніпрі у 8 мільйонів

Прокуратура розслідує привласнення коштів під час монтажу конструкцій зупинок громадського транспорту в Дніпрі на загальну суму 7,93 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Слідство встановило, що в 2017 році комунальне підприємство міськради Дніпра «ДніпроТрансКомплекс» уклало договір з ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» на установку 9 зупиночних комплексів загальною вартістю 1,99 млн грн.

У березні 2018 договір укладено на 4 зупиночних комплексу за 960 тис грн., а в липні 2018 – ще на 18 загальною вартістю 4,98 млн грн.

За даними правоохоронців, постачальниками товарів ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» для конструкції зупинок громадського транспорту є ТОВ «Велурс», ТОВ «Аркандо», ТОВ «Ділвокс», ТОВ «Бредбері», які закуповували продукцію у ТОВ «Ховра», ТОВ «Екстра-сервіс ЛТД», ТОВ «Терон», ТОВ «Грімсбі». Останні фірми у 2018 році закупили виключно тютюнові вироби. У зв’язку з цим у слідчих підтвердилися закуплені матеріали лише на 2 млн грн.

Комунальне підприємство пов’язують з депутатом міськради, членом депутатської фракції партії «Наш край» Олегом Григоруком. Як доказ видання наводить приклад про передачу у 2017 р. КП «ДніпроТрансКомплекс» 190 зупиночних комплексів в оренду двом підприємствам, засновником одного з яких ТОВ «Магнум-Дніпро» була мати Олега Григорука. За інформацією ГО «Громадський контроль», за оренду одного комплексу фірма «Магнум-Дніпро» платить місту не більше 1000 грн. в місяць, тоді як здає їх підприємцям за 3-10 тис на місяць.

Олег Григорук є секретарем транспортної комісії міськради Дніпра і може впливати на політику комунального підприємства, яке підпорядковується Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури.

Наразі ТОВ «Торгівельний дім «Лайт Енерджи» називається ТОВ «Зарочін», засновником якого є  «Віолінта бізнес груп ЛТД.», яке зареєстроване на Сейшельських островах. Директор «Зарочін» – Яків Баранов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...