App Store Google Play

На 9 травня у Дніпрі перекриють вулиці для руху транспорту

03.05.2019 09:40
На 9 травня у Дніпрі перекриють вулиці для руху транспорту

Центральна частина Дніпра на 9 травня буде недоступна для проїзду транспорту. Відповідне розпорядження міського голови Дніпра оприлюднене на сайті міськради, передає Дніпроград.

У Дніпрі 9 травня з 7:00 до 13:00 буде перекритий рух транспорту по проспекту Дмитра Яворницького від вулиці Олеся Гончара до вулиці Шоста стрілецька дивізія. Також буде перекрита вулиця Шоста стрілецька дивізія. Проспект Гагаріна перекриють від вулиці Академіка Чекмарьова до площі Соборної.

З 9:00 до 20:00 рух транспорту буде заборонений по вулиці Січеславська Набережна від Державного цирку до вулиці Шоста стрілецька дивізія, а до 13:00 по вулиці Набережній Перемоги від вулиці Шоста стрілецька дивізія до вулиці Набережна Перемоги.

З 8:45 до 12:00 рух транспорту перекриють по проспекту Дмитра Яворницького від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Шмідта.

В документі зазначається, що перекриття руху пов'язане із заходами заходів з нагоди відзначення "Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні". При цьому зазначимо, що День пам`яті та примирення відзначається 8 травня, а не 9 травня. 

Зазначимо, що місцева влада вперто продовжує святкувати 9 травня, яке зазвичай провокує весняне загострення у адептів «руського міру». "Покладання квітів" завжди супроводжується звичним для них заняттям після показових маршів та шизофренічних «веселих скорбот» під пам’ятниками – гулянками у парках і вживанням алкогольних напоїв під «Катюшу». 

Цьогоріч міська рада виділила 135 тисяч грн на урочисте покладання квітів до монументу Слави та святковий концерт на Січеславській Набережній. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...