App Store Google Play

На 9 травня у Дніпрі перекриють вулиці для руху транспорту

3 Травня 09:40
На 9 травня у Дніпрі перекриють вулиці для руху транспорту

Центральна частина Дніпра на 9 травня буде недоступна для проїзду транспорту. Відповідне розпорядження міського голови Дніпра оприлюднене на сайті міськради, передає Дніпроград.

У Дніпрі 9 травня з 7:00 до 13:00 буде перекритий рух транспорту по проспекту Дмитра Яворницького від вулиці Олеся Гончара до вулиці Шоста стрілецька дивізія. Також буде перекрита вулиця Шоста стрілецька дивізія. Проспект Гагаріна перекриють від вулиці Академіка Чекмарьова до площі Соборної.

З 9:00 до 20:00 рух транспорту буде заборонений по вулиці Січеславська Набережна від Державного цирку до вулиці Шоста стрілецька дивізія, а до 13:00 по вулиці Набережній Перемоги від вулиці Шоста стрілецька дивізія до вулиці Набережна Перемоги.

З 8:45 до 12:00 рух транспорту перекриють по проспекту Дмитра Яворницького від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Шмідта.

В документі зазначається, що перекриття руху пов'язане із заходами заходів з нагоди відзначення "Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні". При цьому зазначимо, що День пам`яті та примирення відзначається 8 травня, а не 9 травня. 

Зазначимо, що місцева влада вперто продовжує святкувати 9 травня, яке зазвичай провокує весняне загострення у адептів «руського міру». "Покладання квітів" завжди супроводжується звичним для них заняттям після показових маршів та шизофренічних «веселих скорбот» під пам’ятниками – гулянками у парках і вживанням алкогольних напоїв під «Катюшу». 

Цьогоріч міська рада виділила 135 тисяч грн на урочисте покладання квітів до монументу Слави та святковий концерт на Січеславській Набережній. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...