App Store Google Play

У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

2 Травня 16:00
У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

Протягом квітня місяця деяких дніпровських роботодавців зачепила перевірка з питань праці та зайнятості. Перевіряють підприємців, відносно яких у відповідній інспекції отримали інформацію щодо наявності порушень трудового законодавства. Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" повідомила начальниця інспекції з питань праці й зайнятості населення ДМР Тетяна Янушкевич, передає Дніпроград.

За її словами, нині у Дніпрі провели 71 перевірку, в ході яких загалом винесли штрафні санкції на трохи менше 9 мільйонів гривень.

Зазначається, що інспекція включає в себе такі напрямки, як перевірка офіційного працевлаштування робітників, дотримання усіх гарантій в сфері оплати праці, повнота та своєчасність виплати заробітної плати. Додатково інспекція має такий напрямок, як реєстрація колективних договорів.

"Тепер ми також маємо повний обмін даними з Центрами зайнятості. У нашому місті є певна категорія громадян, які не працевлаштовуються офіційно, а самі отримують виплати по безробіттю. Якщо ми в ході перевірки виявлятимемо таких осіб, у Центрі зайнятості прийматимуть у відношенні до них відповідні заходи", - додала Тетяна Янушкевич.

У травні інспекції слід очікувати підприємствам, які працюють у сфері будівництва спортивних майданчиків, торгівельним точкам, а також закладам громадського харчування.

Раніше повідомлялося, що підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...