App Store Google Play

У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

2 Травня 16:00
У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

Протягом квітня місяця деяких дніпровських роботодавців зачепила перевірка з питань праці та зайнятості. Перевіряють підприємців, відносно яких у відповідній інспекції отримали інформацію щодо наявності порушень трудового законодавства. Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" повідомила начальниця інспекції з питань праці й зайнятості населення ДМР Тетяна Янушкевич, передає Дніпроград.

За її словами, нині у Дніпрі провели 71 перевірку, в ході яких загалом винесли штрафні санкції на трохи менше 9 мільйонів гривень.

Зазначається, що інспекція включає в себе такі напрямки, як перевірка офіційного працевлаштування робітників, дотримання усіх гарантій в сфері оплати праці, повнота та своєчасність виплати заробітної плати. Додатково інспекція має такий напрямок, як реєстрація колективних договорів.

"Тепер ми також маємо повний обмін даними з Центрами зайнятості. У нашому місті є певна категорія громадян, які не працевлаштовуються офіційно, а самі отримують виплати по безробіттю. Якщо ми в ході перевірки виявлятимемо таких осіб, у Центрі зайнятості прийматимуть у відношенні до них відповідні заходи", - додала Тетяна Янушкевич.

У травні інспекції слід очікувати підприємствам, які працюють у сфері будівництва спортивних майданчиків, торгівельним точкам, а також закладам громадського харчування.

Раніше повідомлялося, що підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...