App Store Google Play

У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

02.05.2019 16:00
У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

Протягом квітня місяця деяких дніпровських роботодавців зачепила перевірка з питань праці та зайнятості. Перевіряють підприємців, відносно яких у відповідній інспекції отримали інформацію щодо наявності порушень трудового законодавства. Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" повідомила начальниця інспекції з питань праці й зайнятості населення ДМР Тетяна Янушкевич, передає Дніпроград.

За її словами, нині у Дніпрі провели 71 перевірку, в ході яких загалом винесли штрафні санкції на трохи менше 9 мільйонів гривень.

Зазначається, що інспекція включає в себе такі напрямки, як перевірка офіційного працевлаштування робітників, дотримання усіх гарантій в сфері оплати праці, повнота та своєчасність виплати заробітної плати. Додатково інспекція має такий напрямок, як реєстрація колективних договорів.

"Тепер ми також маємо повний обмін даними з Центрами зайнятості. У нашому місті є певна категорія громадян, які не працевлаштовуються офіційно, а самі отримують виплати по безробіттю. Якщо ми в ході перевірки виявлятимемо таких осіб, у Центрі зайнятості прийматимуть у відношенні до них відповідні заходи", - додала Тетяна Янушкевич.

У травні інспекції слід очікувати підприємствам, які працюють у сфері будівництва спортивних майданчиків, торгівельним точкам, а також закладам громадського харчування.

Раніше повідомлялося, що підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...