App Store Google Play

У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

02.05.2019 16:00
У Дніпрі працює інспекція з питань праці: яким підприємствам слід чекати перевірок

Протягом квітня місяця деяких дніпровських роботодавців зачепила перевірка з питань праці та зайнятості. Перевіряють підприємців, відносно яких у відповідній інспекції отримали інформацію щодо наявності порушень трудового законодавства. Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" повідомила начальниця інспекції з питань праці й зайнятості населення ДМР Тетяна Янушкевич, передає Дніпроград.

За її словами, нині у Дніпрі провели 71 перевірку, в ході яких загалом винесли штрафні санкції на трохи менше 9 мільйонів гривень.

Зазначається, що інспекція включає в себе такі напрямки, як перевірка офіційного працевлаштування робітників, дотримання усіх гарантій в сфері оплати праці, повнота та своєчасність виплати заробітної плати. Додатково інспекція має такий напрямок, як реєстрація колективних договорів.

"Тепер ми також маємо повний обмін даними з Центрами зайнятості. У нашому місті є певна категорія громадян, які не працевлаштовуються офіційно, а самі отримують виплати по безробіттю. Якщо ми в ході перевірки виявлятимемо таких осіб, у Центрі зайнятості прийматимуть у відношенні до них відповідні заходи", - додала Тетяна Янушкевич.

У травні інспекції слід очікувати підприємствам, які працюють у сфері будівництва спортивних майданчиків, торгівельним точкам, а також закладам громадського харчування.

Раніше повідомлялося, що підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...