App Store Google Play

Патрульні Дніпра виявили одразу декілька автівок з підробленими документами

02.05.2019 14:20
Патрульні Дніпра виявили одразу декілька автівок з підробленими документами

У Дніпрі протягом місяця виявили одразу декілька автівок з підробленими документами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Патрульну поліцію області.

Зокрема, 1 травня, близько 18:00, патрулюючи на вулиці Калинова, поліцейські зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль SKODA. Зазначається, що під часі бесіди водій помітно нервував та поводився агресивно. Після перевірки його документів, а саме - свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки. При візуальному огляді охоронці порядку виявили нерівномірне нанесення барвника при персоналізації, низьку якість захисних елементів різного ступеня, що дало достатньо підстав вважати даний документ підробленим.

Також за порушення правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen, водій якого поводив себе так само агресивно, як і попередній порушник, а також весь час намагався швидше поїхати з місця.

Інспектори перевірили у водія наявні документи та під час візуального огляду на пред'явленому реєстраційному документі охоронці порядку помітили ознаки підробки: авто поставлено на облік у 2005, а сам бланк виготовлено у 2007 році.

Патрульні згідно з положеннями закону оглянули автомобіль і під час ідентифікації він-коду виявили ознаки його підробки - на місці знаходження ідентифікатору він-код був відсутній.

Патрульні склали на водіїв-порушників відповідні адміністративні матеріали та викликали на місце слідчо-оперативні групи для з'ясування обставин подій.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі патрульні знайшли викрадену в Херсоні автівку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...