App Store Google Play

Патрульні Дніпра виявили одразу декілька автівок з підробленими документами

02.05.2019 14:20
Патрульні Дніпра виявили одразу декілька автівок з підробленими документами

У Дніпрі протягом місяця виявили одразу декілька автівок з підробленими документами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Патрульну поліцію області.

Зокрема, 1 травня, близько 18:00, патрулюючи на вулиці Калинова, поліцейські зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль SKODA. Зазначається, що під часі бесіди водій помітно нервував та поводився агресивно. Після перевірки його документів, а саме - свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки. При візуальному огляді охоронці порядку виявили нерівномірне нанесення барвника при персоналізації, низьку якість захисних елементів різного ступеня, що дало достатньо підстав вважати даний документ підробленим.

Також за порушення правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen, водій якого поводив себе так само агресивно, як і попередній порушник, а також весь час намагався швидше поїхати з місця.

Інспектори перевірили у водія наявні документи та під час візуального огляду на пред'явленому реєстраційному документі охоронці порядку помітили ознаки підробки: авто поставлено на облік у 2005, а сам бланк виготовлено у 2007 році.

Патрульні згідно з положеннями закону оглянули автомобіль і під час ідентифікації він-коду виявили ознаки його підробки - на місці знаходження ідентифікатору він-код був відсутній.

Патрульні склали на водіїв-порушників відповідні адміністративні матеріали та викликали на місце слідчо-оперативні групи для з'ясування обставин подій.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі патрульні знайшли викрадену в Херсоні автівку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...