App Store Google Play

Патрульні Дніпра виявили одразу декілька автівок з підробленими документами

2 Травня 14:20
Патрульні Дніпра виявили одразу декілька автівок з підробленими документами

У Дніпрі протягом місяця виявили одразу декілька автівок з підробленими документами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Патрульну поліцію області.

Зокрема, 1 травня, близько 18:00, патрулюючи на вулиці Калинова, поліцейські зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль SKODA. Зазначається, що під часі бесіди водій помітно нервував та поводився агресивно. Після перевірки його документів, а саме - свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки. При візуальному огляді охоронці порядку виявили нерівномірне нанесення барвника при персоналізації, низьку якість захисних елементів різного ступеня, що дало достатньо підстав вважати даний документ підробленим.

Також за порушення правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen, водій якого поводив себе так само агресивно, як і попередній порушник, а також весь час намагався швидше поїхати з місця.

Інспектори перевірили у водія наявні документи та під час візуального огляду на пред'явленому реєстраційному документі охоронці порядку помітили ознаки підробки: авто поставлено на облік у 2005, а сам бланк виготовлено у 2007 році.

Патрульні згідно з положеннями закону оглянули автомобіль і під час ідентифікації він-коду виявили ознаки його підробки - на місці знаходження ідентифікатору він-код був відсутній.

Патрульні склали на водіїв-порушників відповідні адміністративні матеріали та викликали на місце слідчо-оперативні групи для з'ясування обставин подій.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі патрульні знайшли викрадену в Херсоні автівку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...