App Store Google Play

Криворізькі пам'ятники одягли у маски, аби ті не дихали канцерогенами

02.05.2019 15:20
Криворізькі пам'ятники одягли у маски, аби ті не дихали канцерогенами

У середу, 1 травня, майже усі криворізькі пам'ятники одягли у маски із надписом "Задихаюсь", аби "врятувати їх від місцевої екології". Відповідні світлини активісти розмістили в одній з міських груп на Facebook, передає Дніпроград.

"Криворізька екологія настільки чиста і приваблива, що пам'ятники почали задихатись від усієї тієї чистоти. Чим же тоді дихати людям? Кривий Ріг, скільки ще можна терпіти ігнорування проблеми міською владою? Як ще привернути увагу до того, що в цьому місті навіть пам'ятникам важко дихати?", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили організатори акції, зробили це через те, що нині середовище Кривого Рогу забруднене канцерогенами. Саме ці хімічні речовини спричиняють появу злоякісних новоутворень в організмі людини.

"Ми організували цю акцію, аби впершу чергу привернути увагу до проблем криворізької екології та нагадати про те, що місцева влада їх не вирішує. Звичайні мешканці теж стурбовані екологією, але через роботу, особисті проблеми та інше - це відходить для них на другий план. Ми хотіли нагадати всім про те, про що забувати не слід ніколи. Нагадати про те, від чого залежить майбутнє нашого міста", - прокоментував один з організаторів акції Микита Водзянський.

Зазначимо, що станом на сьогодні рівень забруднення повітря у Кривому розі перевищує норму у понад 45 разів, а у міських річках Саксагань та Інгулець в десятки разів перевищена норма бактерій, які викликають кишкові захворювання.

Все через те, що нині у місті розташовані промислові підприємства першого класу шкідливості, яким всупереч національним інтересам України в частині екологічної безпеки, видають дозволи на понаднормативні викиди забруднюючих речовин. Промислові гіганти щороку викидають в повітря міста понад 350 тисяч тонн шкідливих речовин і становлять реальну загрозу життю українців.

Саме тому українці вимагають визнати Кривий Ріг зоною надзвичайної екологічної ситуації, згідно відповідного Закону, а також доручити РНБО разом з Кабінетом Міністрів України вжити невідкладних заходів, спрямованих на нормалізацію екологічного стану.

Раніше повідомлялося, що "АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...