App Store Google Play

Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

2 Травня 15:40
Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

З приходом теплої пори року чимала кількість мешканців Дніпра починає активно займатися спортом на свіжому повітрі. Одним із популярних видів аматорського спорту є біг. Втім, як розповів лікар-ортопед-травматолог Олексій Давидов, бігунам слід дотримуватися декількох правил аби не зашкодити своєму здоров'ю. Про це фахівець повідомив сьогодні, 2 травня, передає Дніпроград.

По-перше, лікар радить перевірити стан серцево-судинної системи, адже саме на це йде основне навантаження під час бігу. Відповідно, якщо людина має проблеми з серцем, то необхідно розраховувати навантаження або утриматися від фізичних вправ.

По-друге, потенційному спортсмену необхідно знати про стан свого опорно-рухового апарату, який також приймає на себе значні випробування.

Не зважаючи на це, біг є універсальним способом покращити власну фізичну форму та поліпшити самопочуття. Разом навантаженнями біг тонізує більшу частину м'язів і призводить до їх зміцнення. 

"Біг - один із найпопулярніших видів спорту, він є натуральним видом спорту. Для цього майже нічого не треба із спортивних аксесуарів. Бігати можна завжди і по-різному. Але завжди слід звертати увагу на власне самопочуття та ресурси свого організму аби не отримати травму", - зазначив фахівець.

Також лікар зауважив, що за останні сім років значно зросла кількість спортсменів, які займаються бігом. Разом із цим зросла і кількість людей, яка звертається до лікарень з проблемами, що пов'язані із заняттями спортом. Отже, це свідчить про те, що не всі люди до кінця розуміють, що до фізичних навантажень необхідно бути готовим і збільшувати їх слід поступово. Особливо це стосується тих, хто збирається брати участь у аматорських змаганнях, які постійно проходять в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...