App Store Google Play

Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

02.05.2019 15:40
Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

З приходом теплої пори року чимала кількість мешканців Дніпра починає активно займатися спортом на свіжому повітрі. Одним із популярних видів аматорського спорту є біг. Втім, як розповів лікар-ортопед-травматолог Олексій Давидов, бігунам слід дотримуватися декількох правил аби не зашкодити своєму здоров'ю. Про це фахівець повідомив сьогодні, 2 травня, передає Дніпроград.

По-перше, лікар радить перевірити стан серцево-судинної системи, адже саме на це йде основне навантаження під час бігу. Відповідно, якщо людина має проблеми з серцем, то необхідно розраховувати навантаження або утриматися від фізичних вправ.

По-друге, потенційному спортсмену необхідно знати про стан свого опорно-рухового апарату, який також приймає на себе значні випробування.

Не зважаючи на це, біг є універсальним способом покращити власну фізичну форму та поліпшити самопочуття. Разом навантаженнями біг тонізує більшу частину м'язів і призводить до їх зміцнення. 

"Біг - один із найпопулярніших видів спорту, він є натуральним видом спорту. Для цього майже нічого не треба із спортивних аксесуарів. Бігати можна завжди і по-різному. Але завжди слід звертати увагу на власне самопочуття та ресурси свого організму аби не отримати травму", - зазначив фахівець.

Також лікар зауважив, що за останні сім років значно зросла кількість спортсменів, які займаються бігом. Разом із цим зросла і кількість людей, яка звертається до лікарень з проблемами, що пов'язані із заняттями спортом. Отже, це свідчить про те, що не всі люди до кінця розуміють, що до фізичних навантажень необхідно бути готовим і збільшувати їх слід поступово. Особливо це стосується тих, хто збирається брати участь у аматорських змаганнях, які постійно проходять в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...