App Store Google Play

Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

02.05.2019 15:40
Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

З приходом теплої пори року чимала кількість мешканців Дніпра починає активно займатися спортом на свіжому повітрі. Одним із популярних видів аматорського спорту є біг. Втім, як розповів лікар-ортопед-травматолог Олексій Давидов, бігунам слід дотримуватися декількох правил аби не зашкодити своєму здоров'ю. Про це фахівець повідомив сьогодні, 2 травня, передає Дніпроград.

По-перше, лікар радить перевірити стан серцево-судинної системи, адже саме на це йде основне навантаження під час бігу. Відповідно, якщо людина має проблеми з серцем, то необхідно розраховувати навантаження або утриматися від фізичних вправ.

По-друге, потенційному спортсмену необхідно знати про стан свого опорно-рухового апарату, який також приймає на себе значні випробування.

Не зважаючи на це, біг є універсальним способом покращити власну фізичну форму та поліпшити самопочуття. Разом навантаженнями біг тонізує більшу частину м'язів і призводить до їх зміцнення. 

"Біг - один із найпопулярніших видів спорту, він є натуральним видом спорту. Для цього майже нічого не треба із спортивних аксесуарів. Бігати можна завжди і по-різному. Але завжди слід звертати увагу на власне самопочуття та ресурси свого організму аби не отримати травму", - зазначив фахівець.

Також лікар зауважив, що за останні сім років значно зросла кількість спортсменів, які займаються бігом. Разом із цим зросла і кількість людей, яка звертається до лікарень з проблемами, що пов'язані із заняттями спортом. Отже, це свідчить про те, що не всі люди до кінця розуміють, що до фізичних навантажень необхідно бути готовим і збільшувати їх слід поступово. Особливо це стосується тих, хто збирається брати участь у аматорських змаганнях, які постійно проходять в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...