App Store Google Play

Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

02.05.2019 15:40
Фахівець розповів дніпрянам як не травмуватися під час бігу

З приходом теплої пори року чимала кількість мешканців Дніпра починає активно займатися спортом на свіжому повітрі. Одним із популярних видів аматорського спорту є біг. Втім, як розповів лікар-ортопед-травматолог Олексій Давидов, бігунам слід дотримуватися декількох правил аби не зашкодити своєму здоров'ю. Про це фахівець повідомив сьогодні, 2 травня, передає Дніпроград.

По-перше, лікар радить перевірити стан серцево-судинної системи, адже саме на це йде основне навантаження під час бігу. Відповідно, якщо людина має проблеми з серцем, то необхідно розраховувати навантаження або утриматися від фізичних вправ.

По-друге, потенційному спортсмену необхідно знати про стан свого опорно-рухового апарату, який також приймає на себе значні випробування.

Не зважаючи на це, біг є універсальним способом покращити власну фізичну форму та поліпшити самопочуття. Разом навантаженнями біг тонізує більшу частину м'язів і призводить до їх зміцнення. 

"Біг - один із найпопулярніших видів спорту, він є натуральним видом спорту. Для цього майже нічого не треба із спортивних аксесуарів. Бігати можна завжди і по-різному. Але завжди слід звертати увагу на власне самопочуття та ресурси свого організму аби не отримати травму", - зазначив фахівець.

Також лікар зауважив, що за останні сім років значно зросла кількість спортсменів, які займаються бігом. Разом із цим зросла і кількість людей, яка звертається до лікарень з проблемами, що пов'язані із заняттями спортом. Отже, це свідчить про те, що не всі люди до кінця розуміють, що до фізичних навантажень необхідно бути готовим і збільшувати їх слід поступово. Особливо це стосується тих, хто збирається брати участь у аматорських змаганнях, які постійно проходять в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...