App Store Google Play

Комунальники Дніпра без конкурсу віддають підрядникам гроші за невиконаний ремонт, - слідство

30.04.2019 15:00
Комунальники Дніпра без конкурсу віддають підрядникам гроші за невиконаний ремонт, - слідство

Слідчий відділ Новокодацького віддлку ГУНП у Дніпропетровській області розслідує справу щодо привласнення бюджетних коштів, в якій замішане комунальне підприємство "Управління з ремонту та експлуатації шляхів" Дніпровської міської ради та ТОВ "Агробудінжинірінг". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ухвалу Ленінського районного суду м. Дніпра.

Зазначається, що у вересні 2018 року між КП "УРЕА" та ТОВ "Агробудінжинірінг" було укладено угоду на виконання поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Кобзарській, 1 м. та поточного ремонту дороги та тротуару по вул. Кобзарській від буд. № 1 до буд. № 18. За це комунальники виклали 176 790 грн. та 199 180 грн. відповідно.Згодом було встановлено, що роботи виконані не були, але підрядник все ж отримав за це бюджетні кошти.

За даним фактом 09 листопада 2018 року було розпочато кримінальне провадження № 42018041690000277 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Окрім цього, за допомогою ресурсу https://clarity-project.info слідчі встановили, що переведені кошти не "розігрувалися" через систему Prozorro. Це порушує чинне законодавство та рішення міської ради, згідно якого тендери дорожчі за 3 тисячі гривень мають розігруватися шляхом повної процедури торгів.

Таким чином, замішаним посадовим особам КП "УРЕА" Дніпровської міської ради та їхнім "партнерам" загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі у комунальників вже проведені обшуки та вилучена документація. Попереду - проведення спеціальних судових експертиз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...