App Store Google Play

Чохли з Дніпра підкорили світ західної музики

30.04.2019 11:00
Чохли з Дніпра підкорили світ західної музики

Жителька Дніпра Олена Мірошник у 2012 році заснувала нішевий бізнес – шиє чохли для рідкісних музичних інструментів. Бренд “Namana Bags” знають музиканти у, щонайменше, 44 країнах світу. Жінка вивела свої товари на міжнародний експорт та отримує замовлення від популярних виробників музичних інструментів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "ШоТам".

Дівчина розповідає, свою справу почала з нуля. У мене не було грошей чи суперобладнання, але батьки підтримали. Подарували звичайну побутову швейну машинку. Вона стала у пригоді.  У 2012 році офіційно почала працювати під брендом “Namana Bags”.

"Наша ніша – це чохли для рідкісних музичних інструментів: діджерід, дарбук, гонг, співаючі чаші, хендпан (глюкофон чи космічна тарілка). Для традиційних гітари чи барабанних установок – замовлення робимо рідше. Бо ця ніша переповнена. Вартість наших чохлів в діапазоні від 30 до 1000 доларів. Це пов’язано зі складністю виробів. Можна брати дешевші базові, або виконаємо замовлення, орієнтуючись на потреби музикантів", - зазначила Олена Мірошник.

Рюкзачні системи команда Олени розробляє під індивідуальні замовлення, щоб музикантам було зручно переносити важкі інструменти і комфортно почуватися. Матеріали купує в Україні, але фурнітуру беремо японського бренду Koyuki. Можемо собі дозволити дорогу і якісну тканину, бо такий чохол і через п’ять років виглядатиме, як новий.

Наразі щомісяця команда робить 100-150 чохлів середнього розміру. Відомі бренди музичних інструментів звертаються до Олени, серед них діджеріду – Sound of Hemp (Австралія), Didgemasala (Японія), хендпан – Shellopan (Франція), Hamsa (США), Nirvana(США, Terrapan(США), Axiom (США), Godan (Нідерланди), гонг – Planet Gong Stands (США), співаючі чаші – Sounding Bowl (Великобританія).

"Переломним став 2014 рік, тоді довелося переорієнтуватися із внутрішнього ринку на зовнішній. У компанії, крім мене, працювало ще двоє людей. Ми орендували невелике приміщення у Дніпрі. Були замовлення, але не було живих грошей, щоб платити за оренду і зарплату працівникам. Через це вирішила піти на додаткову роботу, щоб можна було не зупиняти виробництво. Саме криза змусила шукати ринки збуту і шляхи. Почала пропонувати вироби на міжнародних маркетплейсах. Пройшовши через великі труднощі – вийшли на новий рівень", - зазначила Мірошник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...