App Store Google Play

Понад 7000 дітей з усієї України взяли участь у конкурсі космічних малюнків від Асоціації Ноосфера

27 Квітня 09:00
Понад 7000 дітей з усієї України взяли участь у конкурсі космічних малюнків від Асоціації Ноосфера

Громадська організація “Асоціація Ноосфера” провела всеукраїнський конкурс дитячого малюнка на тему “Космічні канікули”. Основна мета заходу – привернути увагу української молоді до космічних досліджень і подорожей, а також промотувати дитячу та юнацьку художню творчість. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу організації.

“У конкурсних роботах ми оцінювали дитячу креативність та візіонерське бачення космічного простору. Віримо, що через малюнок діти можуть більше зацікавитись космосом і наукою, що наближає людство до зірок” – сказав ініціатор конкурсу та засновник ГО “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.

Діти і підлітки віком від 3 до 17 років створювали тематичні малюнки і надсилали їх через заявку на офіційному сайті конкурсу. За два місяці учасники надіслали 7427 малюнків. Найбільш активними були діти з Київської, Полтавської, Одеської областей, а також Черкас, Кривого Рогу і Львова.

 

Найбільш активними любителями космосу виявились учасники від 6 до 12 років. Вони надіслали понад 4000 малюнків. Декілька малюнків організатори також отримали від дітей віком 1-2 років, які малювали разом зі старшими братами і сестрами. Батьки надсилали такі малюнки на прохання дітей і не сподіваючись на участь, однак найменші автори все ж отримають мотиваційні подарунки.

Декілька тем малюнків стали особливо популярними серед авторів. Діти надіслали 200 малюнків, що зображують котів у космосі; понад 2000 малюнків з інопланетянами; понад 100 малюнків з людськими поселеннями майбутнього та понад 4000 тисяч малюнків з українськими космонавтами і ракетами.

Організатори обрали 9 переможців конкурсу у 3 вікових категоріях (3-17, 8-12 та 13-17 років). Переможці отримали графічні планшети для малювання Huion, сертифікати на онлайн навчання та конструктори від RoboHouse, а також набори розвивальних ігор від Vladi Toys для наймолодших переможців. Також один із головних партнерів конкурсу – приватна аерокосмічна компанія Firefly Aerospace – розглядає можливість надіслати малюнок одного з переможців у космос на власній ракеті.

Переможці конкурсу дитячих малюнків “Космічні канікули”:

Вікова категорія 13-17 років

1 місце - Проніна Катерина, 13 років, м. Краматорськ

2 місце - Широкобокова Марина, 16 років, м. Запоріжжя

3 місце - Прокопенко Мирослава, 14 років, м. Кропивницький

Вікова категорія 8-12 років

1 місце - Твардовська Марина, 10 років, с. Вербівка (Рівненська область)

2 місце - Юлія Яцентюк, 12 років, м. Дніпро

3 місце - Макар Гевлич, 10 років, м. Вінниця

Вікова категорія 3-7 років

1 місце - Василевич Єва, 7 років. м. Івано-Франківськ

2 місце - Іванюк Валерія, 5 років, м. Чорноморськ

3 місце - Кучинська Єва, 3 роки, м. Київ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...