App Store Google Play

Масштабна реконструкція: у Божедарівці для понад 400 учнів створюють навчальний заклад мрії

26.04.2019 12:00
Масштабна реконструкція: у Божедарівці для понад 400 учнів створюють навчальний заклад мрії

Масштабна реконструкція – у Божедарівській опорній школі Криничанського району. Нове вбрання заклад приміряє вперше з моменту відкриття. На повне перезавантаження школи чекають понад 400 учнів. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Наші діти варті того, щоб здобувати освіту в найкращих умовах. На Дніпропетровщині перезавантажуємо школи, які десятиліттями не бачили ремонту. Робимо старі заклади сучасними, комфортними та яскравими. Гарний приклад – Божедарівська опорна школа», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Опорній школі в Божедарівці – майже 40 років. Донедавна навчальний заклад був ледве не в аварійному стані. Буквально всі комунікації «віджили» своє: протікав дах, вибивало світло, частина каналізації не працювала – труби пробило коріннями дерев.

Школа – уже з новими металопластиковими вікнами

«Школа застаріла як фізично, так і морально. Моментами тут було навіть небезпечно: дерев’яні вікна ледве не випадали, через проблеми з електропроводкою вибило частину стіни. Добре, що тоді в класі не вчилися діти! Нарешті ми дочекалися реконструкції. Приємно бачити, як створюють нове освітнє середовище», – пояснила директор школи Ірина Василик.

Школа – вже з новою покрівлею та металопластиковими вікнами. Замінили й систему каналізації та водовідведення. У дев’яти класах установили інтерактивні дошки, обладнали лінгафонний кабінет.

Діти та викладачі в захваті від них

«Коли бачиш, як змінюється школа, хочеться працювати і працювати. Думаю, що такий ефект відчувають і педагоги, і діти», – розказала вчитель початкових класів Галина Ковчан.

Активні роботи – на фасаді. Його вже утеплили. Нині розфарбовують у різні кольори – синій, рожевий, помаранчевий, зелений.

«Я закінчую школу в цьому році, але планую навідуватися сюди час від часу. Хочу прийти незабаром і побачити, що моя школа змінилася повністю. Щоб вона стала сучасною, а діти ще щасливішими», – розказав одинадцятикласник Микита Горловий.

Його вже утеплили

У майбутньому підрядники прокачають школу всередині. Оновлять класи, спортивний та актовий зали, їдальню. Для учнів із особливими освітніми потребами облаштують ресурсну кімнату. 

«Моя школа буде дуже гарною та яскравою. Хочеться якнайшвидше побачити кольорові кабінети та коридори, сходи з підписами. Думаю, що це вразить усіх дітей», – поділилася десятикласниця Єлизавета Таран.

 Заклад оновлять і всередині

Змінять і територію поряд зі школою. Для дітлахів відкриють спортивну базу, а для молодих фахівців – гуртожиток.

В опорній школі – 440 учнів. Це діти з семи сіл Божедарівської та сусідніх громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...