App Store Google Play

«Громадський контроль» звинувачує поліцію у бездіяльності

26.04.2019 09:20
«Громадський контроль» звинувачує поліцію у бездіяльності

«Громадський контроль» звинувачує поліцію у бездіяльності щодо багатомільйонної схеми розкрадання міських грошей за програмою "Теплий під'їзд". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО у Facebook.

Зазначається, що  з початку слідчих дій за результатами розслідування «Громконтролю» щодо багатомільйонної схеми розкрадання міських грошей за програмою "Теплий під'їзд" минуло більше року.

 «Ми обстежили майже 300 під'їздів, де за цією програмою був "виконаний" ремонт із заміною вікон.  Зафіксували десятки випадків, коли за бюджетні гроші були встановлені 3-камерні вікна - замість оплачених 5-камерних. І тільки на вікнах, за нашими оцінками, сума завданих збитків становила близько 6 000 000 гривень», - йдеться у повідомленні.

За словами антикорупціонерів, слідство буксувало на кожному етапі.  Тому активісти «Громконтролю» власноруч замовили будівельно-технічне експертне дослідження.  Через два тижні вони отримали офіційний експертний висновок.

 «Експерт підтвердив наші припущення - вікна справді не п'ятикамерні, а вартість робіт місцями завищена навіть більше, ніж ми припускали!  Наприклад, вартість вікон в будинку №74 на пр. Д. Яворницького була завищена в 2 рази!», - бідкаються активісти та зауважують, що передали висновок слідству, однак справа досі не рушила з мертвої точки.

 «Минуло ще півроку, як висновок було передано слідству.  Ніяких видимих ​​зрушень так і не відбулося.  Крім того, що слідчий, який вів цю справу, тепер уже працює в ГБР, а кримінальне провадження й досі чекає свого оформлення в обвинувальні акти», - зауважують антикорупціонери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...