App Store Google Play

«Громадський контроль» звинувачує поліцію у бездіяльності

26.04.2019 09:20
«Громадський контроль» звинувачує поліцію у бездіяльності

«Громадський контроль» звинувачує поліцію у бездіяльності щодо багатомільйонної схеми розкрадання міських грошей за програмою "Теплий під'їзд". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО у Facebook.

Зазначається, що  з початку слідчих дій за результатами розслідування «Громконтролю» щодо багатомільйонної схеми розкрадання міських грошей за програмою "Теплий під'їзд" минуло більше року.

 «Ми обстежили майже 300 під'їздів, де за цією програмою був "виконаний" ремонт із заміною вікон.  Зафіксували десятки випадків, коли за бюджетні гроші були встановлені 3-камерні вікна - замість оплачених 5-камерних. І тільки на вікнах, за нашими оцінками, сума завданих збитків становила близько 6 000 000 гривень», - йдеться у повідомленні.

За словами антикорупціонерів, слідство буксувало на кожному етапі.  Тому активісти «Громконтролю» власноруч замовили будівельно-технічне експертне дослідження.  Через два тижні вони отримали офіційний експертний висновок.

 «Експерт підтвердив наші припущення - вікна справді не п'ятикамерні, а вартість робіт місцями завищена навіть більше, ніж ми припускали!  Наприклад, вартість вікон в будинку №74 на пр. Д. Яворницького була завищена в 2 рази!», - бідкаються активісти та зауважують, що передали висновок слідству, однак справа досі не рушила з мертвої точки.

 «Минуло ще півроку, як висновок було передано слідству.  Ніяких видимих ​​зрушень так і не відбулося.  Крім того, що слідчий, який вів цю справу, тепер уже працює в ГБР, а кримінальне провадження й досі чекає свого оформлення в обвинувальні акти», - зауважують антикорупціонери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...