App Store Google Play

ДТЕК у Дніпрі самовільно відключає ОСББ від електропостачання, - містяни

26 Квітня 08:00
ДТЕК у Дніпрі самовільно відключає ОСББ від електропостачання, - містяни

23 квітня ДТЕК "Дніпровські електромережі" припинив електропостачання  для деяких ОСББ, які розташовані у середмісті. Про це розповіли представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків під час у прес-конференції у "Відритий", передає Дніпроград. 

За словами директора керуючої компанії «Уютний дім» Костянтина Горохова, 23 квітня о 10.00 енергетику їхньої організації зателефонував диспетчер «Дніпрообленерго» і попередив про відключення від електроенергії нібито через борги.

«Між вулицями Вернадського та Ливарною знаходяться декілька ОСББ: «Вежі», «Амфітеатр», «Імперіал-Палас» та «Фестивальний». Всі вони пов’язані однією підстанцією, від якої ведеться електропостачання. Коли аварійна служба ДТЕК Дніпровські електромережі приїхала до підстанції і вимагала її відкрити, щоб відключити «Вежі», то ми цього не зробили, адже там живуть люди. О 15.30 диспетчер «Дніпрообленерго» знову сповістив, що відключать усі ОСББ. Ми навіть не могли повірити, що таке можливо. Бо боргів не маємо, і у нас укладені договори на постачання електроенергії. Тим більше, що будинки «Амфітеатр» та «Фестивальний» належать до першої категорії. Тобто в усіх є протипожежні системи. Відповідно до чинногл законодавства навіть за наявності заборгованості їх не мають права відключати», — стверджує Костянтин Горохов.

Він також розповів, після того, як приїхали представники ДТЕК Дніпровські електромережі, керівники ОСББ "Вежі" домовилися, що вони на певний час залишаться без електропостачання, щоб не страждали інші будинки. Тож після відключення в "Вежах» подачу світла в в інших ОСББ відновили. 

«Але за цей час трапились неприємні випадки: в темних паркінгах заблукали діти, що шукали батьків, дехто застряг у ліфті. Компанія повинна діяти у встановленому законом порядку. Наші будинки стали заручниками абсолютної непрофесійності», — говорить житель комплексу «Амфітеатр» Сергій Касьянов.

Як стверджує адвокат Євгеній Бірсан, письмових доказів про заборгованість ОСББ «Вежі» немає. До того ж, є правила відключення будинків від електроенергії. Згідно з правилами, постачальник послуг повинен письмово попередити користувача за 5-10 днів. Цього зроблено не було.

Зазначимо, що ДТЕК "Дніпровські електромережі" від коментарів журналістам відмовилися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...