App Store Google Play

ДТЕК у Дніпрі самовільно відключає ОСББ від електропостачання, - містяни

26.04.2019 08:00
ДТЕК у Дніпрі самовільно відключає ОСББ від електропостачання, - містяни

23 квітня ДТЕК "Дніпровські електромережі" припинив електропостачання  для деяких ОСББ, які розташовані у середмісті. Про це розповіли представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків під час у прес-конференції у "Відритий", передає Дніпроград. 

За словами директора керуючої компанії «Уютний дім» Костянтина Горохова, 23 квітня о 10.00 енергетику їхньої організації зателефонував диспетчер «Дніпрообленерго» і попередив про відключення від електроенергії нібито через борги.

«Між вулицями Вернадського та Ливарною знаходяться декілька ОСББ: «Вежі», «Амфітеатр», «Імперіал-Палас» та «Фестивальний». Всі вони пов’язані однією підстанцією, від якої ведеться електропостачання. Коли аварійна служба ДТЕК Дніпровські електромережі приїхала до підстанції і вимагала її відкрити, щоб відключити «Вежі», то ми цього не зробили, адже там живуть люди. О 15.30 диспетчер «Дніпрообленерго» знову сповістив, що відключать усі ОСББ. Ми навіть не могли повірити, що таке можливо. Бо боргів не маємо, і у нас укладені договори на постачання електроенергії. Тим більше, що будинки «Амфітеатр» та «Фестивальний» належать до першої категорії. Тобто в усіх є протипожежні системи. Відповідно до чинногл законодавства навіть за наявності заборгованості їх не мають права відключати», — стверджує Костянтин Горохов.

Він також розповів, після того, як приїхали представники ДТЕК Дніпровські електромережі, керівники ОСББ "Вежі" домовилися, що вони на певний час залишаться без електропостачання, щоб не страждали інші будинки. Тож після відключення в "Вежах» подачу світла в в інших ОСББ відновили. 

«Але за цей час трапились неприємні випадки: в темних паркінгах заблукали діти, що шукали батьків, дехто застряг у ліфті. Компанія повинна діяти у встановленому законом порядку. Наші будинки стали заручниками абсолютної непрофесійності», — говорить житель комплексу «Амфітеатр» Сергій Касьянов.

Як стверджує адвокат Євгеній Бірсан, письмових доказів про заборгованість ОСББ «Вежі» немає. До того ж, є правила відключення будинків від електроенергії. Згідно з правилами, постачальник послуг повинен письмово попередити користувача за 5-10 днів. Цього зроблено не було.

Зазначимо, що ДТЕК "Дніпровські електромережі" від коментарів журналістам відмовилися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...