App Store Google Play

Після обурення містян на п'ятий день перекриття Центрального мосту почалися ремонтні работи

25.04.2019 13:20
 Після обурення містян на п'ятий день перекриття Центрального мосту почалися ремонтні работи

Лише на п'ятий день після перекриття Центрального мосту у Дніпрі почали ремонт переправи. Містяни масово обурювалися - головний міст  перекрили, а ремонтні роботи довго не починали, передає Дніпроград.

Люди жалілися, що перекриття Центрального мосту викликає великі незручності для водіїв та пасажирів. Також дніпряни кажуть, що витрачають багато часу, стоячи у заторах на переправі.

"Їжджу щодня мостом. Особливо в час пік рухаємося як равлики. Постійні затори, більше стоїмо, ніж їдемо. Вже три роки ремонтується міст. Ну так, ми ж нікуди не спішимо. Шкода, що мер не на Лівому березі живе", - розповіла у Facebook містянка Ірина Костроміна.

Проте найбільше містян обурювало те, що на закритій частині ремонтні роботи взагалі не починалися. Адже за чотири дні вдалося зафіксувати лише одну одиницю техніки на початку мосту зі сторони Лівого берега. 

"Люди стоять в тягнучках, їдуть в об'їзд - витрачають додатково час та гроші на пальне. А робіт з ремонту мосту не ведеться", - коментує активіст Олег Чистопольцев.

"Саме для цього десятки тисяч дніпрян п'ятий день стоять в заторах. І не кажіть, що міська влада про вас не турбується!", - обурився інший дніпрянин Андрій Куліш.

Проте сьогодні, 25 квітня, на п'ятий день "старту" третього року ремонту, заступник міського голови Михайло Лисенко урочисто повідомив про те, що на мосту все ж відновилися роботи.

Нагадаємо, 22 квітня, у Дніпрі для руху транспорту перекрили праву частину Центрального мосту, щоб покласти гідроізоляційне та асфальтове покриття.

Варто зазначити, що на ремонт мосту витратять ще 10 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...