App Store Google Play

Після обурення містян на п'ятий день перекриття Центрального мосту почалися ремонтні работи

25 Квітня 13:20
 Після обурення містян на п'ятий день перекриття Центрального мосту почалися ремонтні работи

Лише на п'ятий день після перекриття Центрального мосту у Дніпрі почали ремонт переправи. Містяни масово обурювалися - головний міст  перекрили, а ремонтні роботи довго не починали, передає Дніпроград.

Люди жалілися, що перекриття Центрального мосту викликає великі незручності для водіїв та пасажирів. Також дніпряни кажуть, що витрачають багато часу, стоячи у заторах на переправі.

"Їжджу щодня мостом. Особливо в час пік рухаємося як равлики. Постійні затори, більше стоїмо, ніж їдемо. Вже три роки ремонтується міст. Ну так, ми ж нікуди не спішимо. Шкода, що мер не на Лівому березі живе", - розповіла у Facebook містянка Ірина Костроміна.

Проте найбільше містян обурювало те, що на закритій частині ремонтні роботи взагалі не починалися. Адже за чотири дні вдалося зафіксувати лише одну одиницю техніки на початку мосту зі сторони Лівого берега. 

"Люди стоять в тягнучках, їдуть в об'їзд - витрачають додатково час та гроші на пальне. А робіт з ремонту мосту не ведеться", - коментує активіст Олег Чистопольцев.

"Саме для цього десятки тисяч дніпрян п'ятий день стоять в заторах. І не кажіть, що міська влада про вас не турбується!", - обурився інший дніпрянин Андрій Куліш.

Проте сьогодні, 25 квітня, на п'ятий день "старту" третього року ремонту, заступник міського голови Михайло Лисенко урочисто повідомив про те, що на мосту все ж відновилися роботи.

Нагадаємо, 22 квітня, у Дніпрі для руху транспорту перекрили праву частину Центрального мосту, щоб покласти гідроізоляційне та асфальтове покриття.

Варто зазначити, що на ремонт мосту витратять ще 10 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...