App Store Google Play

Після обурення містян на п'ятий день перекриття Центрального мосту почалися ремонтні работи

25 Квітня 13:20
 Після обурення містян на п'ятий день перекриття Центрального мосту почалися ремонтні работи

Лише на п'ятий день після перекриття Центрального мосту у Дніпрі почали ремонт переправи. Містяни масово обурювалися - головний міст  перекрили, а ремонтні роботи довго не починали, передає Дніпроград.

Люди жалілися, що перекриття Центрального мосту викликає великі незручності для водіїв та пасажирів. Також дніпряни кажуть, що витрачають багато часу, стоячи у заторах на переправі.

"Їжджу щодня мостом. Особливо в час пік рухаємося як равлики. Постійні затори, більше стоїмо, ніж їдемо. Вже три роки ремонтується міст. Ну так, ми ж нікуди не спішимо. Шкода, що мер не на Лівому березі живе", - розповіла у Facebook містянка Ірина Костроміна.

Проте найбільше містян обурювало те, що на закритій частині ремонтні роботи взагалі не починалися. Адже за чотири дні вдалося зафіксувати лише одну одиницю техніки на початку мосту зі сторони Лівого берега. 

"Люди стоять в тягнучках, їдуть в об'їзд - витрачають додатково час та гроші на пальне. А робіт з ремонту мосту не ведеться", - коментує активіст Олег Чистопольцев.

"Саме для цього десятки тисяч дніпрян п'ятий день стоять в заторах. І не кажіть, що міська влада про вас не турбується!", - обурився інший дніпрянин Андрій Куліш.

Проте сьогодні, 25 квітня, на п'ятий день "старту" третього року ремонту, заступник міського голови Михайло Лисенко урочисто повідомив про те, що на мосту все ж відновилися роботи.

Нагадаємо, 22 квітня, у Дніпрі для руху транспорту перекрили праву частину Центрального мосту, щоб покласти гідроізоляційне та асфальтове покриття.

Варто зазначити, що на ремонт мосту витратять ще 10 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...