App Store Google Play

Міська рада ухвалила скандальну програму фінансування ОСББ та ЖБК

25 Квітня 09:00
Міська рада ухвалила скандальну програму фінансування ОСББ та ЖБК

Вчора, 24 квітня, під час 44-ї сесії міськради зі скандалом депутати затвердили нову програму підтримки багатоквартирних будинків, що нібито передбачає повне фінансування з міського бюджету для ОСББ і ЖБК, передає Дніпроград. 

Міська рада обіцяє, що програма допоможе роботі багатоквартирних об’єднань, які через брак коштів, досвіду, необхідних навичок або складність робіт не можуть долучитися до наявної муніципальної програми співфінансування. 

Проте низка депутатів виступила проти цієї програми, адже окремі пункти викликали певні питання та сумніви. Зокрема, депутат Дмитро Хозін розповів, що в рішенні зазначається, що керівник Департаменту особисто визначатиме переможця програми. 

"Це фактично ручне управління програмою. Немає прозорої формули визначення переможців. Також дуже дивний пункт про пріоритети: "не брали участь у міських, обласних, державних та міжнародних програмах підтримки. Тобто люди повинні подаватися тільки сюди і нікуди більше, щоб отримати участь у програмі? Окрім того, відсутній напрямок енергозбереження, який є ключовим пріоритетом у країні. А ще підрядника визначає голова департаменту пан Грицай. Той, якого Філатов пообіцяв не слухати в питаннях ОСББ та якого ніяк не звільнять за результатами вже десятків корупційних скандалів", - розповів Хозін.

Проте під час сесії Філатов у звичній для себе нестриманій та нарцисичній манері облаяв міських депутатів та не дозволив розглянути питання окремо, а поставив проект рішення на голосування у склплв блоку. Частина депутатів в знак незгоди з таким ставленням залишили серійне залу. 

Під час виступу Філатов пообіцяв, що нова програма не взаємовиключатиме існуючу. Проте в новій програмі йдеться: "Подання заявок на участь у Программі сприяння ОСББ (старої) ... виключає можлівість участия у Програмі (новій)".

Також очільник Дніпра заявив, що буде створена комісія, до якої увійдуть депутати від кожної фракції для обрання переможців. Проте в Програмі говориться, що визначатиме переможця саме керівник Департаменту. 

Більш того, в мережі Facebook в коментарях Філатов повідомив, що ті, хто мають заперечення, не зможуть перемогти у цій програмі. 

Нагадаємо,  представники ОСББ жалілися, що не можуть взяти участь у співфінансуванні проектів через те, що Департамент завищує суми на виконання робіт. 

 

Теги: ОСББ, ЖБК

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...