App Store Google Play

Міська рада ухвалила скандальну програму фінансування ОСББ та ЖБК

25.04.2019 09:00
Міська рада ухвалила скандальну програму фінансування ОСББ та ЖБК

Вчора, 24 квітня, під час 44-ї сесії міськради зі скандалом депутати затвердили нову програму підтримки багатоквартирних будинків, що нібито передбачає повне фінансування з міського бюджету для ОСББ і ЖБК, передає Дніпроград. 

Міська рада обіцяє, що програма допоможе роботі багатоквартирних об’єднань, які через брак коштів, досвіду, необхідних навичок або складність робіт не можуть долучитися до наявної муніципальної програми співфінансування. 

Проте низка депутатів виступила проти цієї програми, адже окремі пункти викликали певні питання та сумніви. Зокрема, депутат Дмитро Хозін розповів, що в рішенні зазначається, що керівник Департаменту особисто визначатиме переможця програми. 

"Це фактично ручне управління програмою. Немає прозорої формули визначення переможців. Також дуже дивний пункт про пріоритети: "не брали участь у міських, обласних, державних та міжнародних програмах підтримки. Тобто люди повинні подаватися тільки сюди і нікуди більше, щоб отримати участь у програмі? Окрім того, відсутній напрямок енергозбереження, який є ключовим пріоритетом у країні. А ще підрядника визначає голова департаменту пан Грицай. Той, якого Філатов пообіцяв не слухати в питаннях ОСББ та якого ніяк не звільнять за результатами вже десятків корупційних скандалів", - розповів Хозін.

Проте під час сесії Філатов у звичній для себе нестриманій та нарцисичній манері облаяв міських депутатів та не дозволив розглянути питання окремо, а поставив проект рішення на голосування у склплв блоку. Частина депутатів в знак незгоди з таким ставленням залишили серійне залу. 

Під час виступу Філатов пообіцяв, що нова програма не взаємовиключатиме існуючу. Проте в новій програмі йдеться: "Подання заявок на участь у Программі сприяння ОСББ (старої) ... виключає можлівість участия у Програмі (новій)".

Також очільник Дніпра заявив, що буде створена комісія, до якої увійдуть депутати від кожної фракції для обрання переможців. Проте в Програмі говориться, що визначатиме переможця саме керівник Департаменту. 

Більш того, в мережі Facebook в коментарях Філатов повідомив, що ті, хто мають заперечення, не зможуть перемогти у цій програмі. 

Нагадаємо,  представники ОСББ жалілися, що не можуть взяти участь у співфінансуванні проектів через те, що Департамент завищує суми на виконання робіт. 

 

Теги: ОСББ, ЖБК

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...