App Store Google Play

Дніпро - перше місто, яке зайнялося патріотичним вихованням населення, - Яна Зінкевич

25.04.2019 20:30
Дніпро - перше місто, яке зайнялося патріотичним вихованням населення, - Яна Зінкевич

Відома волонтерка, командир медичного батальйону "Госпітальєри", а віднедавна директорка КП «Госпітальєри Дніпра» Дніпровського міської ради Яна Зінкевич вважає, що патріотичне виховання є невід`ємною частиною безпеки й обороно-здатності держави, інструментом утвердження громадянської єдності на основі національних цінностей. Про те, як у Дніпрі займаються патріотичним вихованням медик розповіла під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

За словами Яни Зінкевич, Дніпро - перше місто, яке почало виховувати в дітях дух патріотизму. Головна мета таких заходів – це, перш за все, розвиток сильної особистості, яка, знаючи норми закону, зможе відстоювати свої права, права своєї родини та країни, а за необхідності – стане на захист рідної землі.

"Україна протягом п`яти останніх років знаходиться у стані війни. Тому дуже важливо приділяти увагу національно-патріотичному вихованню. У Дніпрі діють такі щорічні програми для молоді, як "Прорив" та гра "Сокіл-Джура". Вони є елементом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів", - розповіла Яна Зінкевич.

Окрім того, медик вважає, що у час війни, кожний громадянин зобов`язаний знати, як діяти в тих чи інших критичних ситуаціях. Тому в Дніпрі госпітальєри навчають бюджетних працівників (викладачі шкіл, працівники дитсадків, державних установ та інше), як надавати медичну допомогу та що робити в екстрених ситуаціях.

"Наприклад, вчителі та вихователі, а це близько шести тисяч осіб, мають передати учням інформацію та навчити дітей, як врятувати своє і чуже життя. За європейськими нормами мінімальний відсоток населення, який повинен вміти надавати медичну допомогу складає 3,5%, але в ідеалі - всі 20%. Зараз рівень підготовки не досягає навіть 1% серед звичайних громадян. Наше завдання - це виправити", - розповіла Яна Зінкевич.

Нагадаємо, Січеславщина готується до проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) та вперше прийматиме команди з усієї України. В оздоровчому центрі «Перлина Придніпров’я» пройдуть фінальні змагання. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...