App Store Google Play

Дніпро - перше місто, яке зайнялося патріотичним вихованням населення, - Яна Зінкевич

25.04.2019 20:30
Дніпро - перше місто, яке зайнялося патріотичним вихованням населення, - Яна Зінкевич

Відома волонтерка, командир медичного батальйону "Госпітальєри", а віднедавна директорка КП «Госпітальєри Дніпра» Дніпровського міської ради Яна Зінкевич вважає, що патріотичне виховання є невід`ємною частиною безпеки й обороно-здатності держави, інструментом утвердження громадянської єдності на основі національних цінностей. Про те, як у Дніпрі займаються патріотичним вихованням медик розповіла під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

За словами Яни Зінкевич, Дніпро - перше місто, яке почало виховувати в дітях дух патріотизму. Головна мета таких заходів – це, перш за все, розвиток сильної особистості, яка, знаючи норми закону, зможе відстоювати свої права, права своєї родини та країни, а за необхідності – стане на захист рідної землі.

"Україна протягом п`яти останніх років знаходиться у стані війни. Тому дуже важливо приділяти увагу національно-патріотичному вихованню. У Дніпрі діють такі щорічні програми для молоді, як "Прорив" та гра "Сокіл-Джура". Вони є елементом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів", - розповіла Яна Зінкевич.

Окрім того, медик вважає, що у час війни, кожний громадянин зобов`язаний знати, як діяти в тих чи інших критичних ситуаціях. Тому в Дніпрі госпітальєри навчають бюджетних працівників (викладачі шкіл, працівники дитсадків, державних установ та інше), як надавати медичну допомогу та що робити в екстрених ситуаціях.

"Наприклад, вчителі та вихователі, а це близько шести тисяч осіб, мають передати учням інформацію та навчити дітей, як врятувати своє і чуже життя. За європейськими нормами мінімальний відсоток населення, який повинен вміти надавати медичну допомогу складає 3,5%, але в ідеалі - всі 20%. Зараз рівень підготовки не досягає навіть 1% серед звичайних громадян. Наше завдання - це виправити", - розповіла Яна Зінкевич.

Нагадаємо, Січеславщина готується до проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) та вперше прийматиме команди з усієї України. В оздоровчому центрі «Перлина Придніпров’я» пройдуть фінальні змагання. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...