App Store Google Play

У Дніпрі стартувала сесія міської ради

24.04.2019 10:20
У Дніпрі стартувала сесія міської ради

Сьогодні, 24 квітня, у Дніпрі стартувала сорок четверта чергова сесія міської ради Дніпра VІІ скликання. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Після традиційної хвилини мовчання за загиблими в зоні бойових дій на Сході, державного гімну і привітання з днями народжень, депутати перейшли до формування порядку денного.

На пленарному засіданні міські обранці розглянуть низку важливих питань. На порядку денному бюджетні питання, зокрема планування коштів на 2019 рік та оприлюднення звіту про витрачені гроші на сьогодні. Також в міськраді планують виділити 1,3 млн грн на будівництво метро та 1,9 млн на благоустрій скверів, парків та шкіл.

Окрім того, депутати вкотре розглянуть програму підтримки ОСББ та ЖБК та комплексну програму соцзахисту населення. Обговорюватимуть передачу зелених зон на баланс КП «Дирекція територій і об'єктів рекреації».

Міські обранці повинні дійти згоди щодо звернення до Верховної Ради України. У документі пропонується внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідальність за самовільне втручання в міську систему ЖКГ.

Традиційно найрозлогішим буде блок земельних відносин. У ньому зібрано низку пунктів про передачу ділянок, проведення земельних торгів, розробку проектів землеустрою та поновлення договорів оренди. 

Усього на початок сесійного засідання в залі зареєстровано 53 депутати.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...