App Store Google Play

Лікарні Січеславщини забезпечені усіма вакцинами у повному обсязі

24.04.2019 13:40
Лікарні Січеславщини забезпечені усіма вакцинами у повному обсязі

На поточний 2019 рік у лікарнях на території Січеславської області наявні усі вакцини у повному обсязі. Про це сьогодні, 24 квітня, під час прес-конференції у ДніпроОДА повідомила лікар-епідеміолог дитячої обласної клінічної лікарні Юлія Вербинська, передає Дніпроград.

Виняток становить лише поліомієлітна вакцина, яка нині наявна в обсягах, яких вистачить до кінця травня. Втім, вже підписаний наказ від Міністерства охорони здоров'я України, за яким на Січеславщину доставлять ще 60 тисяч відповідних вакцин. Відтак, ними лікарні будуть забезпечені до кінця року.

Щодо ситуації із вакцинацією на кір, то нині Січеславська область - у лідерах щеплених, проте позначки 95% таких осіб наша область все одно не досягає. Як зазначила керівниця обласного центру здоров’я Алла Толчинська, подібна ситуація склалася через штучно створену антивакцинальну кампанію.

"Безліч батьків вважають себе експертами і думають, що вакцинувати дітей не потрібно. Хоча самі у дитинстві були щеплені. І багато хто з них вже забув серйозні спалахи, наприклад, такої інфекції, як дифтерія. Тоді дорослі й діти навіть отримували повторні вакцини. Чомусь кричущі цифри щодо кіру нікого не лякають і більшість вважає, що краще перехворіти", - прокоментувала фахівчиня.

Також вона додала, що важливо дотримуватись календаря профілактичних щеплень, аби правильно виробився імунітет. В Україні всі щеплення, передбачені календарем, проводяться безкоштовно.

"Привити дитину від кору необхідно в 1 та 6 років. Проте зазначу, що якщо хтось залишився непривитим від цієї хвороби, це можна зробити у будь-якому віці. Щеплення від кору можна зробити безкоштовно дітям до 18 років, особам з груп ризику - студенти, військові, викладачі та лікарі", - додала Алла Толчинська.

Крім того, лікарка нагадала, що важливо кожні 10 років робити щеплення від дифтерії. Нині держава також гарантує безкоштовну процедуру.

Раніше повідомлялося, що ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...