App Store Google Play

Лікарні Січеславщини забезпечені усіма вакцинами у повному обсязі

24 Квітня 13:40
Лікарні Січеславщини забезпечені усіма вакцинами у повному обсязі

На поточний 2019 рік у лікарнях на території Січеславської області наявні усі вакцини у повному обсязі. Про це сьогодні, 24 квітня, під час прес-конференції у ДніпроОДА повідомила лікар-епідеміолог дитячої обласної клінічної лікарні Юлія Вербинська, передає Дніпроград.

Виняток становить лише поліомієлітна вакцина, яка нині наявна в обсягах, яких вистачить до кінця травня. Втім, вже підписаний наказ від Міністерства охорони здоров'я України, за яким на Січеславщину доставлять ще 60 тисяч відповідних вакцин. Відтак, ними лікарні будуть забезпечені до кінця року.

Щодо ситуації із вакцинацією на кір, то нині Січеславська область - у лідерах щеплених, проте позначки 95% таких осіб наша область все одно не досягає. Як зазначила керівниця обласного центру здоров’я Алла Толчинська, подібна ситуація склалася через штучно створену антивакцинальну кампанію.

"Безліч батьків вважають себе експертами і думають, що вакцинувати дітей не потрібно. Хоча самі у дитинстві були щеплені. І багато хто з них вже забув серйозні спалахи, наприклад, такої інфекції, як дифтерія. Тоді дорослі й діти навіть отримували повторні вакцини. Чомусь кричущі цифри щодо кіру нікого не лякають і більшість вважає, що краще перехворіти", - прокоментувала фахівчиня.

Також вона додала, що важливо дотримуватись календаря профілактичних щеплень, аби правильно виробився імунітет. В Україні всі щеплення, передбачені календарем, проводяться безкоштовно.

"Привити дитину від кору необхідно в 1 та 6 років. Проте зазначу, що якщо хтось залишився непривитим від цієї хвороби, це можна зробити у будь-якому віці. Щеплення від кору можна зробити безкоштовно дітям до 18 років, особам з груп ризику - студенти, військові, викладачі та лікарі", - додала Алла Толчинська.

Крім того, лікарка нагадала, що важливо кожні 10 років робити щеплення від дифтерії. Нині держава також гарантує безкоштовну процедуру.

Раніше повідомлялося, що ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...