App Store Google Play

У Нікополі створюють сучасну та комфорту лікарню для дітей

23.04.2019 20:00
У Нікополі створюють сучасну та комфорту лікарню для дітей

Триповерхову будівлю у центрі Нікополя облаштовують під сучасну дитячу лікарню. Там обслуговуватимуться майже 30 тис. дітей із трьох міст області. Будуть амбулаторне і стаціонарне відділення. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Прагнемо, аби мешканці Дніпропетровщини могли отримувати якісну меддопомогу у власному місті, селі чи селищі. Аби лікарні були комфортними і сучасними. Тому реконструюємо та зводимо «з нуля» медзаклади по всій області. Нині на фініші роботи у Нікополі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Мешканці Нікополя чекали на нову дитячу лікарню багато років – заклад ніколи не мав окремої будівлі.

Облаштували нову підлогу та стелю

«Відділення «розкидані» у різних приміщеннях по всьому місту. Це дуже незручно як для лікарів, так і для пацієнтів. А ми не мали куди «переселити» медзаклад. На допомогу прийшла обладміністрація – разом із фахівцями обрали будівлю і розпочали її реконструкцію», – розповів начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолій Сухач.

Будівлю 50-х років будівництва вже не впізнати – її оновили ззовні та всередині.

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання

Підрядники замінили комунікації, встановили нові вікна та двері, утеплили дах і фасад. Всередині – перепланували приміщення для потреб дитячої лікарні, облаштували нову підлогу та стелю. Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати.

«У новій лікарні обслуговуватимуться мешканці трьох міст – Нікополя, Марганця та Покрова. Загалом заклад прийматиме близько 30 тис. дітей,  – розповів головний лікар Нікопольської міської дитячої лікарні Максим Мальгін. – Працюватимуть амбулаторне та стаціонарне відділення на 36 ліжок». 

Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати

«Моя дитина хворіє на цукровий діабет. Я дуже чекаю на відкриття нової будівлі дитячої лікарні. Ходити сюди буде значно зручніше. Це зекономить наш час. До того ж, тут сучасні умови», – сказала місцева мешканка Юлія Козіна. 

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання, облаштують прилеглу територію.

Раніше повідомлялося, що у Томаківці будують амбулаторію "з нуля".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...