App Store Google Play

У Нікополі створюють сучасну та комфорту лікарню для дітей

23 Квітня 20:00
У Нікополі створюють сучасну та комфорту лікарню для дітей

Триповерхову будівлю у центрі Нікополя облаштовують під сучасну дитячу лікарню. Там обслуговуватимуться майже 30 тис. дітей із трьох міст області. Будуть амбулаторне і стаціонарне відділення. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Прагнемо, аби мешканці Дніпропетровщини могли отримувати якісну меддопомогу у власному місті, селі чи селищі. Аби лікарні були комфортними і сучасними. Тому реконструюємо та зводимо «з нуля» медзаклади по всій області. Нині на фініші роботи у Нікополі», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Мешканці Нікополя чекали на нову дитячу лікарню багато років – заклад ніколи не мав окремої будівлі.

Облаштували нову підлогу та стелю

«Відділення «розкидані» у різних приміщеннях по всьому місту. Це дуже незручно як для лікарів, так і для пацієнтів. А ми не мали куди «переселити» медзаклад. На допомогу прийшла обладміністрація – разом із фахівцями обрали будівлю і розпочали її реконструкцію», – розповів начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міської ради Анатолій Сухач.

Будівлю 50-х років будівництва вже не впізнати – її оновили ззовні та всередині.

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання

Підрядники замінили комунікації, встановили нові вікна та двері, утеплили дах і фасад. Всередині – перепланували приміщення для потреб дитячої лікарні, облаштували нову підлогу та стелю. Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати.

«У новій лікарні обслуговуватимуться мешканці трьох міст – Нікополя, Марганця та Покрова. Загалом заклад прийматиме близько 30 тис. дітей,  – розповів головний лікар Нікопольської міської дитячої лікарні Максим Мальгін. – Працюватимуть амбулаторне та стаціонарне відділення на 36 ліжок». 

Тепер у медзакладі сучасні кабінети і затишні палати

«Моя дитина хворіє на цукровий діабет. Я дуже чекаю на відкриття нової будівлі дитячої лікарні. Ходити сюди буде значно зручніше. Це зекономить наш час. До того ж, тут сучасні умови», – сказала місцева мешканка Юлія Козіна. 

Незабаром у лікарні встановлять меблі та обладнання, облаштують прилеглу територію.

Раніше повідомлялося, що у Томаківці будують амбулаторію "з нуля".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...