App Store Google Play

Підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами

23.04.2019 13:00
Підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами

Сьогодні, 23 квітня, Європейська Бізнес Асоціація провела у Дніпрі зустріч, на якій обговорили питання перевірки Держпраці у 2019 році. У панельній дискусії взяли участь представники управління, державної регуляторної служби та юридичних агенств. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

На заході зібралися майже півсотні підприємців. Головна мета візиту - поза перевіркою, у неформальній обстановці отримати необхідні знання про перевірку бізнесу від спеціалістів та поставити фахівцям відповідні питання.

Панельна дискусія тривала майже три години. Кожен з п'яти спікерів мав 20 хвилин, аби поділитись із учасниками корисними кейсами, що допоможуть бізнесменам у подальшій роботі. Далі - блок питань від присутніх.

Зокрема, учасникам розповіли, що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися.

"Сам порядок перевірки передбачає, що при її проведенні попередньо суб'єкт господарювання про це не повідомляють. При цьому якщо перевірка проводиться з питань неоформлених трудових відносин, то інспектор має право прийти до будь-якого вашого адміністративного приміщення і відповідно розпочати перевірку. Після цього фіксується потенційні неоформлені особи, а в подальшому запрошують роботодавця для з'ясування обставин", - зазначив начальник управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов.

Крім того, експерти з питань дотримання законодавства про працю розповіли, як максимально ефективно взаємодіяти з інспекторами під час перевірки та з усією службою загалом.

За словами спікерів, у цьому році готуватися до перевірок з питань оформлення трудових відносин необхідно чотирьом ризикованим сферам підприємств Січеславщині - сферам будівництва, промисловості, торгівлі та готельного бізнесу.

Також під час панельною дискусії присутні отримали інформацію про основні правові аспекти. Серед ключових питань - чим служба, що контролює дії перевіряючих, може допомогти бізнесу, з якими проблемами до них можна звертатись та як оформляти відповідні заяви.

Останнім блоком заходу стало питання судової практики від представника юридичної компанії.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся Міжнародний студентський саміт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...