App Store Google Play

Підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами

23 Квітня 13:00
Підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами

Сьогодні, 23 квітня, Європейська Бізнес Асоціація провела у Дніпрі зустріч, на якій обговорили питання перевірки Держпраці у 2019 році. У панельній дискусії взяли участь представники управління, державної регуляторної служби та юридичних агенств. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

На заході зібралися майже півсотні підприємців. Головна мета візиту - поза перевіркою, у неформальній обстановці отримати необхідні знання про перевірку бізнесу від спеціалістів та поставити фахівцям відповідні питання.

Панельна дискусія тривала майже три години. Кожен з п'яти спікерів мав 20 хвилин, аби поділитись із учасниками корисними кейсами, що допоможуть бізнесменам у подальшій роботі. Далі - блок питань від присутніх.

Зокрема, учасникам розповіли, що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися.

"Сам порядок перевірки передбачає, що при її проведенні попередньо суб'єкт господарювання про це не повідомляють. При цьому якщо перевірка проводиться з питань неоформлених трудових відносин, то інспектор має право прийти до будь-якого вашого адміністративного приміщення і відповідно розпочати перевірку. Після цього фіксується потенційні неоформлені особи, а в подальшому запрошують роботодавця для з'ясування обставин", - зазначив начальник управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов.

Крім того, експерти з питань дотримання законодавства про працю розповіли, як максимально ефективно взаємодіяти з інспекторами під час перевірки та з усією службою загалом.

За словами спікерів, у цьому році готуватися до перевірок з питань оформлення трудових відносин необхідно чотирьом ризикованим сферам підприємств Січеславщині - сферам будівництва, промисловості, торгівлі та готельного бізнесу.

Також під час панельною дискусії присутні отримали інформацію про основні правові аспекти. Серед ключових питань - чим служба, що контролює дії перевіряючих, може допомогти бізнесу, з якими проблемами до них можна звертатись та як оформляти відповідні заяви.

Останнім блоком заходу стало питання судової практики від представника юридичної компанії.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся Міжнародний студентський саміт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...