App Store Google Play

Підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами

23 Квітня 13:00
Підприємцям Дніпра розповіли, як підготуватись до перевірки та ефективно взаємодіяти з інспекторами

Сьогодні, 23 квітня, Європейська Бізнес Асоціація провела у Дніпрі зустріч, на якій обговорили питання перевірки Держпраці у 2019 році. У панельній дискусії взяли участь представники управління, державної регуляторної служби та юридичних агенств. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

На заході зібралися майже півсотні підприємців. Головна мета візиту - поза перевіркою, у неформальній обстановці отримати необхідні знання про перевірку бізнесу від спеціалістів та поставити фахівцям відповідні питання.

Панельна дискусія тривала майже три години. Кожен з п'яти спікерів мав 20 хвилин, аби поділитись із учасниками корисними кейсами, що допоможуть бізнесменам у подальшій роботі. Далі - блок питань від присутніх.

Зокрема, учасникам розповіли, що потрібно знати компаніям про трудові перевірки та як до них підготуватися.

"Сам порядок перевірки передбачає, що при її проведенні попередньо суб'єкт господарювання про це не повідомляють. При цьому якщо перевірка проводиться з питань неоформлених трудових відносин, то інспектор має право прийти до будь-якого вашого адміністративного приміщення і відповідно розпочати перевірку. Після цього фіксується потенційні неоформлені особи, а в подальшому запрошують роботодавця для з'ясування обставин", - зазначив начальник управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов.

Крім того, експерти з питань дотримання законодавства про працю розповіли, як максимально ефективно взаємодіяти з інспекторами під час перевірки та з усією службою загалом.

За словами спікерів, у цьому році готуватися до перевірок з питань оформлення трудових відносин необхідно чотирьом ризикованим сферам підприємств Січеславщині - сферам будівництва, промисловості, торгівлі та готельного бізнесу.

Також під час панельною дискусії присутні отримали інформацію про основні правові аспекти. Серед ключових питань - чим служба, що контролює дії перевіряючих, може допомогти бізнесу, з якими проблемами до них можна звертатись та як оформляти відповідні заяви.

Останнім блоком заходу стало питання судової практики від представника юридичної компанії.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся Міжнародний студентський саміт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...