App Store Google Play

На Січеславщині у зведених «з нуля» дитсадках виховуються майже 700 малюків

23 Квітня 13:20
На Січеславщині у зведених «з нуля» дитсадках виховуються майже 700 малюків

На Січеславщині у зведених «з нуля» дитсадках виховуються майже 700 дітлахів. З 2016 року в області збудували  чотири дошкільні заклади. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо додаткові місця. Для цього не тільки реконструюємо існуючі садки, а й будуємо нові. Уже звели «з нуля» дитсадочки у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному й Обухівці. У сучасних і комфортних умовах виховуються майже 700 дітлахів. Їхнє дитинство сповнене яскравих барв», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У 2016-му у Слобожанському відкрили перший у країні дитсадок, зведений «з нуля» без жодної гривні з Держбюджету. Заклад на 220 місць, є спортивна та музична зали, кабінет психологічного розвантаження, соляна кімната, зимовий сад та власний город.

У 2017 році «виріс» ще один дитсадок – у мікрорайоні Лівобережний-3 у Дніпрі. У закладі на 12 груп – затишні спальні та ігрові кімнатами, музичні і спортивні зали, кабінети психолога, логопеда й дефектолога. Є також і зона юних натуралістів: хлопчиків та дівчат змалечку привчають дбати про навколишнє середовище.

У 2018-му у Підгородному відкрили унікальний для України дитсадок у формі стільників. Дніпропетровська ОДА звела його за рік. У закладі – буфет, їдальня, ігрові та хореографічна зала. Родзинка – внутрішнє подвір’я з підігрівом.

Найкращий в Україні дитсадок у скандинавському стилі відчинив двері в Обухівці. Він також має оригінальну архітектуру, сучасний дизайн та все необхідне для всебічного розвитку малечі.

Нині в області зводять «з нуля» дитсадки в Кам’янському, Іларіоновому, Старих Кодаках та Покрові.

За останні чотири роки на Січеславщині реконструювали та звели понад 60 дитсадків. Результат – 6 тисяч додаткових місць для дошкільнят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...