App Store Google Play

На Січеславщині у зведених «з нуля» дитсадках виховуються майже 700 малюків

23.04.2019 13:20
На Січеславщині у зведених «з нуля» дитсадках виховуються майже 700 малюків

На Січеславщині у зведених «з нуля» дитсадках виховуються майже 700 дітлахів. З 2016 року в області збудували  чотири дошкільні заклади. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо додаткові місця. Для цього не тільки реконструюємо існуючі садки, а й будуємо нові. Уже звели «з нуля» дитсадочки у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному й Обухівці. У сучасних і комфортних умовах виховуються майже 700 дітлахів. Їхнє дитинство сповнене яскравих барв», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У 2016-му у Слобожанському відкрили перший у країні дитсадок, зведений «з нуля» без жодної гривні з Держбюджету. Заклад на 220 місць, є спортивна та музична зали, кабінет психологічного розвантаження, соляна кімната, зимовий сад та власний город.

У 2017 році «виріс» ще один дитсадок – у мікрорайоні Лівобережний-3 у Дніпрі. У закладі на 12 груп – затишні спальні та ігрові кімнатами, музичні і спортивні зали, кабінети психолога, логопеда й дефектолога. Є також і зона юних натуралістів: хлопчиків та дівчат змалечку привчають дбати про навколишнє середовище.

У 2018-му у Підгородному відкрили унікальний для України дитсадок у формі стільників. Дніпропетровська ОДА звела його за рік. У закладі – буфет, їдальня, ігрові та хореографічна зала. Родзинка – внутрішнє подвір’я з підігрівом.

Найкращий в Україні дитсадок у скандинавському стилі відчинив двері в Обухівці. Він також має оригінальну архітектуру, сучасний дизайн та все необхідне для всебічного розвитку малечі.

Нині в області зводять «з нуля» дитсадки в Кам’янському, Іларіоновому, Старих Кодаках та Покрові.

За останні чотири роки на Січеславщині реконструювали та звели понад 60 дитсадків. Результат – 6 тисяч додаткових місць для дошкільнят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...