App Store Google Play

Дуальна природа життя

23.04.2019 10:00
Дуальна природа життя

Основні досягнення за останні 5 років, котрими потрібно пишатися стали причинами поразки. Так би мовити вкусили себе за хвіст:

1. Децентралізація призвела до посилення місцевого криміналітету. Нові феодали отримали кормову базу (нечувані бюджети) та втратили розум, управляємість та усяку національну ідентичність.

2. Зупинка російських військ призвела до розслаблення, демобілізації українського суспільства. Розслабився "народ", стомився бідненький від війни... бо не навчився нічому, дурненький. 

3. Лібералізація суспільства та стандарти демократії призвели до того, що президента та владу можна було не просто критикувати, а відверто принижувати, дискредитувати та брехати. Це зіграло на руку 5-й колоні, російській пропаганді, ображеним олігархам та криміналітету, що "тримає" міста та області на місцях.

4. Захист української мови на радіо та телебаченні, створення УПЦ та отримання Томосу призвів до бунту проросійського та пострадянського населення, підкріплене пропагандою російської церкви в Україні. А це тверді мінімум 10% електорату. 

5. Чесні вибори призвели до того, що люди голосували вперше в житті, не як скаже директор, начальник, командир, чи конвоїр, а як самому заманеться... а думати, як виявилося, українці самі ще не навчилися. 

6. Безвіз та Євроінтеграція призвела до, зараження української нації з несформованим імунітетом, болячками ліберальної Європи. Світовий тренд популізму винищив мізки та критичне мислення наших виборців, як колись звичайні європейські хвороби знищили мільйони корінного населення Америки, що немало імунітету.

Отже ображені олігархи, місцевий криміналітет, 5-та колона росії та ватники дуже добре зіграли разом проти Порошенка. 

А от як вони будуть тепер ділити владу, бюджетні потоки і в плив, домовлятися між собою, з парламентом та формувати новий суспільний договір - ще те питання. 

Саме тому нас чекає дуже складна політична, економічна та владна криза... до купи з традиційною кризою самоідентичності... 

Свобода - це відповідальність. 

Українці отримали свободу, а відповідальності ще не навчилися. 

Тепер, доведеться вчитися через сльози, умиваючись своєю кров'ю...

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...