App Store Google Play

Дуальна природа життя

23.04.2019 10:00
Дуальна природа життя

Основні досягнення за останні 5 років, котрими потрібно пишатися стали причинами поразки. Так би мовити вкусили себе за хвіст:

1. Децентралізація призвела до посилення місцевого криміналітету. Нові феодали отримали кормову базу (нечувані бюджети) та втратили розум, управляємість та усяку національну ідентичність.

2. Зупинка російських військ призвела до розслаблення, демобілізації українського суспільства. Розслабився "народ", стомився бідненький від війни... бо не навчився нічому, дурненький. 

3. Лібералізація суспільства та стандарти демократії призвели до того, що президента та владу можна було не просто критикувати, а відверто принижувати, дискредитувати та брехати. Це зіграло на руку 5-й колоні, російській пропаганді, ображеним олігархам та криміналітету, що "тримає" міста та області на місцях.

4. Захист української мови на радіо та телебаченні, створення УПЦ та отримання Томосу призвів до бунту проросійського та пострадянського населення, підкріплене пропагандою російської церкви в Україні. А це тверді мінімум 10% електорату. 

5. Чесні вибори призвели до того, що люди голосували вперше в житті, не як скаже директор, начальник, командир, чи конвоїр, а як самому заманеться... а думати, як виявилося, українці самі ще не навчилися. 

6. Безвіз та Євроінтеграція призвела до, зараження української нації з несформованим імунітетом, болячками ліберальної Європи. Світовий тренд популізму винищив мізки та критичне мислення наших виборців, як колись звичайні європейські хвороби знищили мільйони корінного населення Америки, що немало імунітету.

Отже ображені олігархи, місцевий криміналітет, 5-та колона росії та ватники дуже добре зіграли разом проти Порошенка. 

А от як вони будуть тепер ділити владу, бюджетні потоки і в плив, домовлятися між собою, з парламентом та формувати новий суспільний договір - ще те питання. 

Саме тому нас чекає дуже складна політична, економічна та владна криза... до купи з традиційною кризою самоідентичності... 

Свобода - це відповідальність. 

Українці отримали свободу, а відповідальності ще не навчилися. 

Тепер, доведеться вчитися через сльози, умиваючись своєю кров'ю...

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...