App Store Google Play

Дуальна природа життя

23 Квітня 10:00
Дуальна природа життя

Основні досягнення за останні 5 років, котрими потрібно пишатися стали причинами поразки. Так би мовити вкусили себе за хвіст:

1. Децентралізація призвела до посилення місцевого криміналітету. Нові феодали отримали кормову базу (нечувані бюджети) та втратили розум, управляємість та усяку національну ідентичність.

2. Зупинка російських військ призвела до розслаблення, демобілізації українського суспільства. Розслабився "народ", стомився бідненький від війни... бо не навчився нічому, дурненький. 

3. Лібералізація суспільства та стандарти демократії призвели до того, що президента та владу можна було не просто критикувати, а відверто принижувати, дискредитувати та брехати. Це зіграло на руку 5-й колоні, російській пропаганді, ображеним олігархам та криміналітету, що "тримає" міста та області на місцях.

4. Захист української мови на радіо та телебаченні, створення УПЦ та отримання Томосу призвів до бунту проросійського та пострадянського населення, підкріплене пропагандою російської церкви в Україні. А це тверді мінімум 10% електорату. 

5. Чесні вибори призвели до того, що люди голосували вперше в житті, не як скаже директор, начальник, командир, чи конвоїр, а як самому заманеться... а думати, як виявилося, українці самі ще не навчилися. 

6. Безвіз та Євроінтеграція призвела до, зараження української нації з несформованим імунітетом, болячками ліберальної Європи. Світовий тренд популізму винищив мізки та критичне мислення наших виборців, як колись звичайні європейські хвороби знищили мільйони корінного населення Америки, що немало імунітету.

Отже ображені олігархи, місцевий криміналітет, 5-та колона росії та ватники дуже добре зіграли разом проти Порошенка. 

А от як вони будуть тепер ділити владу, бюджетні потоки і в плив, домовлятися між собою, з парламентом та формувати новий суспільний договір - ще те питання. 

Саме тому нас чекає дуже складна політична, економічна та владна криза... до купи з традиційною кризою самоідентичності... 

Свобода - це відповідальність. 

Українці отримали свободу, а відповідальності ще не навчилися. 

Тепер, доведеться вчитися через сльози, умиваючись своєю кров'ю...

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...