App Store Google Play

Дуальна природа життя

23 Квітня 10:00
Дуальна природа життя

Основні досягнення за останні 5 років, котрими потрібно пишатися стали причинами поразки. Так би мовити вкусили себе за хвіст:

1. Децентралізація призвела до посилення місцевого криміналітету. Нові феодали отримали кормову базу (нечувані бюджети) та втратили розум, управляємість та усяку національну ідентичність.

2. Зупинка російських військ призвела до розслаблення, демобілізації українського суспільства. Розслабився "народ", стомився бідненький від війни... бо не навчився нічому, дурненький. 

3. Лібералізація суспільства та стандарти демократії призвели до того, що президента та владу можна було не просто критикувати, а відверто принижувати, дискредитувати та брехати. Це зіграло на руку 5-й колоні, російській пропаганді, ображеним олігархам та криміналітету, що "тримає" міста та області на місцях.

4. Захист української мови на радіо та телебаченні, створення УПЦ та отримання Томосу призвів до бунту проросійського та пострадянського населення, підкріплене пропагандою російської церкви в Україні. А це тверді мінімум 10% електорату. 

5. Чесні вибори призвели до того, що люди голосували вперше в житті, не як скаже директор, начальник, командир, чи конвоїр, а як самому заманеться... а думати, як виявилося, українці самі ще не навчилися. 

6. Безвіз та Євроінтеграція призвела до, зараження української нації з несформованим імунітетом, болячками ліберальної Європи. Світовий тренд популізму винищив мізки та критичне мислення наших виборців, як колись звичайні європейські хвороби знищили мільйони корінного населення Америки, що немало імунітету.

Отже ображені олігархи, місцевий криміналітет, 5-та колона росії та ватники дуже добре зіграли разом проти Порошенка. 

А от як вони будуть тепер ділити владу, бюджетні потоки і в плив, домовлятися між собою, з парламентом та формувати новий суспільний договір - ще те питання. 

Саме тому нас чекає дуже складна політична, економічна та владна криза... до купи з традиційною кризою самоідентичності... 

Свобода - це відповідальність. 

Українці отримали свободу, а відповідальності ще не навчилися. 

Тепер, доведеться вчитися через сльози, умиваючись своєю кров'ю...

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...