App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА осучаснює Лихівську опорну школу

23.04.2019 11:40
Дніпропетровська ОДА осучаснює Лихівську опорну школу

Все частіше візитівками різних сіл регіону стають яскраві будівлі місцевих шкіл. Не виняток і Лихівський опорний заклад. Нині його перетворюють на сучасний і ззовні, і всередині. Реконструкція – перша за 40 років. Її проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одночасно приводимо до ладу понад 30 шкіл регіону. Створюємо сучасні освітньо-спортивні умови і для маленьких мешканців найвіддаленіших сіл. Лихівська опорна школа давно потребувала осучаснення. Після її реконструкції учні матимуть яскраву енергоефективну будівлю, комфортні теплі класи та зручні майданчики для занять фізкультурою», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Лихівську опорну школу реконструюють вперше в історії

Лихівській опорній школі – понад 40 років. З тих пір – тільки поточні ремонти. Але головну проблему вони не вирішували – взимку приміщення було холодним.

«Ми всі дуже зраділи такому грандіозному ремонту, який зараз триває. У школі вже замінили всі вікна. Тепер чекаємо на утеплення горища та завершення фасадних робіт», – сказала заступник директора Неля Сокур.

У лівому крилі будівлі – нові комунікації

«Хочеться, щоб якнайшвидше діти навчалися в гарних, теплих кабінетах», – додала вчителька Любов Мартиненко. 

Зараз фасад будівлі термомодернізують. На завершальній стадії – осучаснення кабінетів у лівому крилі. Їх розфарбовують у різні кольори. В актовій залі ремонтники штукатурять стіни. У коридорі кладуть плитку. Тривають роботи у спортзалі.

«Наша школа змінюється на очах. Вона стає такою гарною!», – поділився учень 2 класу Сергій Білозьоров.

На подвір’ї облаштовують декілька спортивних майданчиків

«Вже кортить навчатися у світлих сучасних класах. Сподіваюся, там буде нове обладнання. Впевнена, за таких умов і результати в навчанні покращаться», – сказала десятикласниця Ірина Мовчан.

Поряд зі школою облаштовують декілька спортивних майданчиків. Там можна буде займатися гімнастикою, грати у баскетбол та волейбол. Вже майже готове міні-футбольне поле із біговими доріжками.

Це мешканці Лихівки, Райдужного та Байдаківки

«У нас фізкультура зараз надворі, – розповіла старшокласниця Катерина Дядюра. – Хочеться вже займатися на новому майданчику – він такий гарний. І покриття там якісне, зручно буде бігати».

У школі – 240 учнів. Це мешканці Лихівки, Райдужного та Байдаківки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...