App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА осучаснює Лихівську опорну школу

23.04.2019 11:40
Дніпропетровська ОДА осучаснює Лихівську опорну школу

Все частіше візитівками різних сіл регіону стають яскраві будівлі місцевих шкіл. Не виняток і Лихівський опорний заклад. Нині його перетворюють на сучасний і ззовні, і всередині. Реконструкція – перша за 40 років. Її проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одночасно приводимо до ладу понад 30 шкіл регіону. Створюємо сучасні освітньо-спортивні умови і для маленьких мешканців найвіддаленіших сіл. Лихівська опорна школа давно потребувала осучаснення. Після її реконструкції учні матимуть яскраву енергоефективну будівлю, комфортні теплі класи та зручні майданчики для занять фізкультурою», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Лихівську опорну школу реконструюють вперше в історії

Лихівській опорній школі – понад 40 років. З тих пір – тільки поточні ремонти. Але головну проблему вони не вирішували – взимку приміщення було холодним.

«Ми всі дуже зраділи такому грандіозному ремонту, який зараз триває. У школі вже замінили всі вікна. Тепер чекаємо на утеплення горища та завершення фасадних робіт», – сказала заступник директора Неля Сокур.

У лівому крилі будівлі – нові комунікації

«Хочеться, щоб якнайшвидше діти навчалися в гарних, теплих кабінетах», – додала вчителька Любов Мартиненко. 

Зараз фасад будівлі термомодернізують. На завершальній стадії – осучаснення кабінетів у лівому крилі. Їх розфарбовують у різні кольори. В актовій залі ремонтники штукатурять стіни. У коридорі кладуть плитку. Тривають роботи у спортзалі.

«Наша школа змінюється на очах. Вона стає такою гарною!», – поділився учень 2 класу Сергій Білозьоров.

На подвір’ї облаштовують декілька спортивних майданчиків

«Вже кортить навчатися у світлих сучасних класах. Сподіваюся, там буде нове обладнання. Впевнена, за таких умов і результати в навчанні покращаться», – сказала десятикласниця Ірина Мовчан.

Поряд зі школою облаштовують декілька спортивних майданчиків. Там можна буде займатися гімнастикою, грати у баскетбол та волейбол. Вже майже готове міні-футбольне поле із біговими доріжками.

Це мешканці Лихівки, Райдужного та Байдаківки

«У нас фізкультура зараз надворі, – розповіла старшокласниця Катерина Дядюра. – Хочеться вже займатися на новому майданчику – він такий гарний. І покриття там якісне, зручно буде бігати».

У школі – 240 учнів. Це мешканці Лихівки, Райдужного та Байдаківки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...