App Store Google Play

У Слобожанській початковій школі №2 зводиться новий корпус

22.04.2019 11:20
У Слобожанській початковій школі №2 зводиться новий корпус

У центрі Слобожанської об’єднаної громади зводять новий корпус початкової школи №2. У новобудові розташуються їдальня, актова й спортивна зали, навчальні кабінети. Комфортні умови навчання створюють для понад 700 учнів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Децентралізація дала поштовх для розвитку територій. Громади отримали більше можливостей і ресурсів. Як використовувати ці переваги з розумом, знає Слобожанська ОТГ, що створилася на Дніпропетровщині однією з перших. Тут звели дитсадок, спорткомплекс, соціальну дев’ятиповерхівку на 106 квартир. Наразі розширюємо будівлю початкової школи», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Будівлю звели у 1989 році. Проте спочатку це був дитсадок. Через шість років дошкільний заклад переобладнали під початкову школу. Наразі в ній – 730 учнів 1-4 класів. Частина з них змушена навчатися у другу зміну.

 У Слобожанському....

«Школа немаленька і за кількістю учнів, і за кількістю класів. Але це приміщення 12-групового дитсадочка, розрахованого на 320 дошкільників. Тому в нас дуже тісно. І конче потрібне розширення. Тож з нетерпінням чекаємо на новий корпус. Сподіваємося на сучасні, більш просторі класи, коридори, рекреації для відпочинку», – розказала директорка школи Валентина Полупанова.  

У школі бракує актового та спортивного залів. Зараз діти займаються і проводять урочистості в одному приміщенні.  

«А ще нам потрібна їдальня. Щоб вона була поруч, а не в сусідній школі. Її аромати покращували б навчальну діяльність», – розказала вчитель початкових класів Юлія Подорожна. 

Проте спочатку це був дитсадок.

У Вікторії Юденко у школі навчається восьмирічна донька Вероніка.

«При виборі школи орієнтувалися на близькість та зручність. Однак мене завжди страшила думка, що дитина має ходити до їдальні в іншу школу, через дорогу. Ми, батьки, мріяли про розширення школи. І ось наразі наша мрія здійснюється. Це буде заклад на вищому рівні – сучасний і модний», –  зазначила жінка. 

У школі бракує актового та спортивного залів.

Будівництво нового корпусу – з осені 2018-го. Будівля вже чітко вимальовується. Наразі підрядники працюють на рівні другого поверху: кладуть цеглу та газобетон. Наступний етап – облаштування покрівлі та монтаж вікон.

«Наша школа велика. Але треба її зробити ще більшою. В нас буде велика спортивна зала, їдальня. Дуже хочу побачити нашу школу ще кращою», – поділилася десятирічна Поліна Дорощенко. 

Зараз підрядники працюють на рівні другого поверху.

У новому корпусі запроектовані п’ять навчальних класів, лінгафонний кабінет для вивчення іноземної, їдальня, актова й спортивна зали, бібліотека.

Проект співфінансують місцевим і обласним коштом.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі реконструюють школу №104.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...