App Store Google Play

У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

22.04.2019 20:00
У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

Під час підрахунку голосів представники КВУ побачили неповагу до законів та недостатній рівень кваліфікації з боку членів ДВК та ОВК. Про це сьогодні, 22 квітня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" зазначив голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Станіслав Жолудєв, передає Дніпроград.

Зокрема, всупереч нормі закону члени ДВК приїжджали на окружні комісії здавати протоколи з печатками. Вони ж привозили на окружні комісії відкриті пакетами з документацією, що є абсолютним порушенням. Крім того, перш ніж здавати свої протоколи про підрахунок голосів безпосередньо до окружної комісії,  представники ДВК передавали її персонально представникам кандидата.

"Це неприпустимі речі і подібного ставлення до закону ми не бачили з 2004 року. Фактично самими суб'єктами виборчого процесу на рівні ДВК та ОВК ми побачили абсолютну неповагу до багатьох норм законодавства", - прокоментував Станіслав Жолудєв.

З боку окружних виборчих комісій спостерігачі також побачили тотальні технічні перерви, які неможливі за законом, поки не будуть опрацьовані 100% результатів з округу.

До того ж, під час свого засідання члени ОВК мали проговорювати результати голосування по кожній дільниці, втім, були випадки, коли це робилося мовчки.

"Відсутність спостерігачів від кандидатів не сприяла прозорості встановлення результатів. Якби не була така велика різниця між кандидатами, а була б ситуація 2004 року, то це було би приводом для чисельних юридичних колізій, бо настільки не поважати норми закону неможливо. Навіть якщо ви вважаєте, що все вже вирішено і нічого не буде змінюватись, все одно ви повинні виконувати норми, прописані законодавством", - підсумував Станіслав Жолудєв.

Нагадаємо, члени ДВК з одного боку вони були представлені від одного з кандидатів, а з іншого - на 80% були заповнені некомпетентними особами.

Раніше повідомлялося, як проголосували мешканці Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...