App Store Google Play

У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

22.04.2019 20:00
У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

Під час підрахунку голосів представники КВУ побачили неповагу до законів та недостатній рівень кваліфікації з боку членів ДВК та ОВК. Про це сьогодні, 22 квітня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" зазначив голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Станіслав Жолудєв, передає Дніпроград.

Зокрема, всупереч нормі закону члени ДВК приїжджали на окружні комісії здавати протоколи з печатками. Вони ж привозили на окружні комісії відкриті пакетами з документацією, що є абсолютним порушенням. Крім того, перш ніж здавати свої протоколи про підрахунок голосів безпосередньо до окружної комісії,  представники ДВК передавали її персонально представникам кандидата.

"Це неприпустимі речі і подібного ставлення до закону ми не бачили з 2004 року. Фактично самими суб'єктами виборчого процесу на рівні ДВК та ОВК ми побачили абсолютну неповагу до багатьох норм законодавства", - прокоментував Станіслав Жолудєв.

З боку окружних виборчих комісій спостерігачі також побачили тотальні технічні перерви, які неможливі за законом, поки не будуть опрацьовані 100% результатів з округу.

До того ж, під час свого засідання члени ОВК мали проговорювати результати голосування по кожній дільниці, втім, були випадки, коли це робилося мовчки.

"Відсутність спостерігачів від кандидатів не сприяла прозорості встановлення результатів. Якби не була така велика різниця між кандидатами, а була б ситуація 2004 року, то це було би приводом для чисельних юридичних колізій, бо настільки не поважати норми закону неможливо. Навіть якщо ви вважаєте, що все вже вирішено і нічого не буде змінюватись, все одно ви повинні виконувати норми, прописані законодавством", - підсумував Станіслав Жолудєв.

Нагадаємо, члени ДВК з одного боку вони були представлені від одного з кандидатів, а з іншого - на 80% були заповнені некомпетентними особами.

Раніше повідомлялося, як проголосували мешканці Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...