App Store Google Play

У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

22 Квітня 20:00
У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

Під час підрахунку голосів представники КВУ побачили неповагу до законів та недостатній рівень кваліфікації з боку членів ДВК та ОВК. Про це сьогодні, 22 квітня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" зазначив голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Станіслав Жолудєв, передає Дніпроград.

Зокрема, всупереч нормі закону члени ДВК приїжджали на окружні комісії здавати протоколи з печатками. Вони ж привозили на окружні комісії відкриті пакетами з документацією, що є абсолютним порушенням. Крім того, перш ніж здавати свої протоколи про підрахунок голосів безпосередньо до окружної комісії,  представники ДВК передавали її персонально представникам кандидата.

"Це неприпустимі речі і подібного ставлення до закону ми не бачили з 2004 року. Фактично самими суб'єктами виборчого процесу на рівні ДВК та ОВК ми побачили абсолютну неповагу до багатьох норм законодавства", - прокоментував Станіслав Жолудєв.

З боку окружних виборчих комісій спостерігачі також побачили тотальні технічні перерви, які неможливі за законом, поки не будуть опрацьовані 100% результатів з округу.

До того ж, під час свого засідання члени ОВК мали проговорювати результати голосування по кожній дільниці, втім, були випадки, коли це робилося мовчки.

"Відсутність спостерігачів від кандидатів не сприяла прозорості встановлення результатів. Якби не була така велика різниця між кандидатами, а була б ситуація 2004 року, то це було би приводом для чисельних юридичних колізій, бо настільки не поважати норми закону неможливо. Навіть якщо ви вважаєте, що все вже вирішено і нічого не буде змінюватись, все одно ви повинні виконувати норми, прописані законодавством", - підсумував Станіслав Жолудєв.

Нагадаємо, члени ДВК з одного боку вони були представлені від одного з кандидатів, а з іншого - на 80% були заповнені некомпетентними особами.

Раніше повідомлялося, як проголосували мешканці Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...