App Store Google Play

У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

22 Квітня 20:00
У КВУ заявили про абсолютну неповагу до норм законодавства з боку членів ДВК та ОВК

Під час підрахунку голосів представники КВУ побачили неповагу до законів та недостатній рівень кваліфікації з боку членів ДВК та ОВК. Про це сьогодні, 22 квітня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" зазначив голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Станіслав Жолудєв, передає Дніпроград.

Зокрема, всупереч нормі закону члени ДВК приїжджали на окружні комісії здавати протоколи з печатками. Вони ж привозили на окружні комісії відкриті пакетами з документацією, що є абсолютним порушенням. Крім того, перш ніж здавати свої протоколи про підрахунок голосів безпосередньо до окружної комісії,  представники ДВК передавали її персонально представникам кандидата.

"Це неприпустимі речі і подібного ставлення до закону ми не бачили з 2004 року. Фактично самими суб'єктами виборчого процесу на рівні ДВК та ОВК ми побачили абсолютну неповагу до багатьох норм законодавства", - прокоментував Станіслав Жолудєв.

З боку окружних виборчих комісій спостерігачі також побачили тотальні технічні перерви, які неможливі за законом, поки не будуть опрацьовані 100% результатів з округу.

До того ж, під час свого засідання члени ОВК мали проговорювати результати голосування по кожній дільниці, втім, були випадки, коли це робилося мовчки.

"Відсутність спостерігачів від кандидатів не сприяла прозорості встановлення результатів. Якби не була така велика різниця між кандидатами, а була б ситуація 2004 року, то це було би приводом для чисельних юридичних колізій, бо настільки не поважати норми закону неможливо. Навіть якщо ви вважаєте, що все вже вирішено і нічого не буде змінюватись, все одно ви повинні виконувати норми, прописані законодавством", - підсумував Станіслав Жолудєв.

Нагадаємо, члени ДВК з одного боку вони були представлені від одного з кандидатів, а з іншого - на 80% були заповнені некомпетентними особами.

Раніше повідомлялося, як проголосували мешканці Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...