App Store Google Play

У Дніпрі реконструювали ще один спортивний об’єкт

22.04.2019 17:00
У Дніпрі реконструювали ще один спортивний об’єкт

 На Січеславщині реконструювали ще один стадіон. Цього разу – в обласному центрі. Нову базу для занять спортом отримали вихованці школи вищої спортивної майстерності. Там повністю оновили футбольне поле – замінили покриття, сітки та трибуни. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь Дніпропетровщини має займатися спортом в найкращих умовах. В області модернізуємо спортивну базу – реконструюємо стадіони та басейни, зводимо «з нуля» спорткомплекси та майданчики. Черговий стадіон оновили у Дніпрі – в школі вищої спортивної майстерності. Тепер олімпійських чемпіонів готуватимемо в якісних, новітніх умовах», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Кандидати у майстри спорту, спортсмени міжнародного класу, олімпійські чемпіони. У Дніпропетровській обласній школі вищої спортивної майстерності готують найкращих спортсменів області. У цьому заклад – один із найуспішніших в Україні. Нині у школі – понад 300 вихованців. 132 спортсмени презентують свої досягнення у складі національних збірних команд. 

Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності – одна з найкращих в Україні

«Нашому старому полю було вже більше десяти років. Але час іде, воно «зносилося» і потребувало ремонту. Тепер у нас сучасне покриття, і новий спортивний сезон ми розпочали із новим полем. Вже провели на ньому перші тренування», - сказав тренер з дзюдо школи вищої спортивної майстерності Віталій Харламов.

Вихованці школи тренуються у 18 олімпійських видах спорту. Для розвитку спритності, координації та швидкості майбутніх чемпіонів до тренувального процесу обов’язково входять ігрові види спорту.

 У 2018-му Дніпропетровська ОДА взялася за реконструкцію міні-стадіону школи

«Окрім футболу, у нас регулярно проходять тренування без м’яча на полі. Але старе вже було майже непридатне для занять. Усюди були ями, у сітках – дірки. Тепер поле повністю оновили, грати на ньому одне задоволення», - сказав дзюдоїст, майстер спорту міжнародного класу Геворг Хачатрян.

У 2018 році Дніпропетровська ОДА розпочала реконструкцію міні-стадіону школи. Сучасне штучне покриття закупили за рахунок держбюджету, обласним коштом повністю модернізували футбольне поле та замінили трибуни.

замінили трибуни

«Знаю, що зараз в області реконструюють багато стадіонів, тепер і наша спортивна школа має поле з новим покриттям. Наші спортсмени із великим ентузіазмом та радістю зустріли відкриття стадіону», -  сказала директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдінова.

Нині на Січеславщині реконструюють близько 30 спортивних об’єктів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...