App Store Google Play

ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

22 Квітня 14:30
ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

Центральна виборча комісія опрацювала 100% бюлетенів, які надійшли з територіальних виборчих округів Січеславської області. Згідно з даними ЦВК, 87.25 відсотків мешканців віддали свій голос за Володимира Зеленського, а 10.81 - за Петра Порошенка, повідомляє Дніпроград.

Так, у другому турі виборів Президента України взяли участь 1 644 212 мешканців регіону, приблизно така ж кількість голосувала і в першому турі.

На всіх округах перемогу здобув Володимир Зеленський. Його загальний результат складає 87.25% (746 950 виборців проголосували за нього). Результат Петра Порошенка складає всього лише 10.81% (за нього проголосували 746 950 виборців).

Найбільшу кількість голосів Володимир Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 37 -  90, 79 %. До цього округу входять частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони. Найменшу кількість Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 27, на якому набрав 79.71 %.

Петро Порошенко набрав найбільшу кількість на територіальному виборчому окрузі № 27 - 17.79 відсотків, а найменшу - на окрузі № 37, де набрав лише 7.62%.  

Нагадаємо, що за першими результатами національного екзит-полу президентських виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...