App Store Google Play

ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

22.04.2019 14:30
ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

Центральна виборча комісія опрацювала 100% бюлетенів, які надійшли з територіальних виборчих округів Січеславської області. Згідно з даними ЦВК, 87.25 відсотків мешканців віддали свій голос за Володимира Зеленського, а 10.81 - за Петра Порошенка, повідомляє Дніпроград.

Так, у другому турі виборів Президента України взяли участь 1 644 212 мешканців регіону, приблизно така ж кількість голосувала і в першому турі.

На всіх округах перемогу здобув Володимир Зеленський. Його загальний результат складає 87.25% (746 950 виборців проголосували за нього). Результат Петра Порошенка складає всього лише 10.81% (за нього проголосували 746 950 виборців).

Найбільшу кількість голосів Володимир Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 37 -  90, 79 %. До цього округу входять частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони. Найменшу кількість Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 27, на якому набрав 79.71 %.

Петро Порошенко набрав найбільшу кількість на територіальному виборчому окрузі № 27 - 17.79 відсотків, а найменшу - на окрузі № 37, де набрав лише 7.62%.  

Нагадаємо, що за першими результатами національного екзит-полу президентських виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...