App Store Google Play

ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

22 Квітня 14:30
ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

Центральна виборча комісія опрацювала 100% бюлетенів, які надійшли з територіальних виборчих округів Січеславської області. Згідно з даними ЦВК, 87.25 відсотків мешканців віддали свій голос за Володимира Зеленського, а 10.81 - за Петра Порошенка, повідомляє Дніпроград.

Так, у другому турі виборів Президента України взяли участь 1 644 212 мешканців регіону, приблизно така ж кількість голосувала і в першому турі.

На всіх округах перемогу здобув Володимир Зеленський. Його загальний результат складає 87.25% (746 950 виборців проголосували за нього). Результат Петра Порошенка складає всього лише 10.81% (за нього проголосували 746 950 виборців).

Найбільшу кількість голосів Володимир Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 37 -  90, 79 %. До цього округу входять частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони. Найменшу кількість Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 27, на якому набрав 79.71 %.

Петро Порошенко набрав найбільшу кількість на територіальному виборчому окрузі № 27 - 17.79 відсотків, а найменшу - на окрузі № 37, де набрав лише 7.62%.  

Нагадаємо, що за першими результатами національного екзит-полу президентських виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...