App Store Google Play

ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

22.04.2019 14:30
ЦВК опрацювала всі електронні протоколи: як проголосували мешканці Січеславщини

Центральна виборча комісія опрацювала 100% бюлетенів, які надійшли з територіальних виборчих округів Січеславської області. Згідно з даними ЦВК, 87.25 відсотків мешканців віддали свій голос за Володимира Зеленського, а 10.81 - за Петра Порошенка, повідомляє Дніпроград.

Так, у другому турі виборів Президента України взяли участь 1 644 212 мешканців регіону, приблизно така ж кількість голосувала і в першому турі.

На всіх округах перемогу здобув Володимир Зеленський. Його загальний результат складає 87.25% (746 950 виборців проголосували за нього). Результат Петра Порошенка складає всього лише 10.81% (за нього проголосували 746 950 виборців).

Найбільшу кількість голосів Володимир Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 37 -  90, 79 %. До цього округу входять частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони. Найменшу кількість Зеленський набрав на територіальному виборчому окрузі № 27, на якому набрав 79.71 %.

Петро Порошенко набрав найбільшу кількість на територіальному виборчому окрузі № 27 - 17.79 відсотків, а найменшу - на окрузі № 37, де набрав лише 7.62%.  

Нагадаємо, що за першими результатами національного екзит-полу президентських виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...