App Store Google Play

Попри досить спокійний день голосування, спостерігачі фіксували певні порушення, - ЧЕСНО

21 Квітня 21:30
Попри досить спокійний день голосування, спостерігачі фіксували певні порушення, - ЧЕСНО

У другому турі виборів Президента України попри досить спокійний день голосування, спостерігачі все ж таки фіксували певні порушення. Про це сьогодні, 21 квітня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" зазначив аналітик громадського руху "ЧЕСНО" Антон Філіппов, передає Дніпроград.

Зокрема, одна з дільниць у Дніпрі, яка розташована у школі №62, відкрилася із запізненням. Як повідомив голова комісії, сталося це через дрібні технічні проблеми, пов'язані з опломбуванням скриньок.

Також порушення фіксували на одній з виборчих дільниць у дніпровській школі №9. Тут виборець, прийшовши на дільницю, побачив напроти свого прізвища чужий підпис. Проголосувати спочатку не вдалося, адже за нього це зробив хтось інший. Після інциденту громадянин написав відповідну заяву і проголосував під іншим номером. Спостерігачі склали факт із цього приводу. 

Крім того, за день поліця неоднорозаво повідомляла про факти фотографування бюлетенів та виборців, які приходили голосувати у нетверезому стані.

У другому турі порушення аналітики "ЧЕСНО" спостерігали і з боку кандидатів. Найпопулярніше з них - використання немаркованої зовнішньої реклами, внаслідок чого спеціалісти зробили виснокок, що подібна реклама встановлена за кошти не з вибочого фонду.

Загалом, за словами представника громадського руху "ЧЕСНО" у Січеславській області Антона Філіппова, агітаційна кампанія другого туру була більш агресивною за першу, але саме у медійній площині.

"Як медійна людина, прокоментую, що кампанія другого туру досить давила на мене. До людей намагались достучатися у будь-якій спосіб, особливо через соціальні мережі. Попри це, на мою думку, вибори пройшли досить рівно і більш чесно, ніж будь-коли", - зазначив Антон Філіппов.

Раніше повідомлялося, яка ситуація із порушеннями на дільницях Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...