App Store Google Play

Попри досить спокійний день голосування, спостерігачі фіксували певні порушення, - ЧЕСНО

21.04.2019 21:30
Попри досить спокійний день голосування, спостерігачі фіксували певні порушення, - ЧЕСНО

У другому турі виборів Президента України попри досить спокійний день голосування, спостерігачі все ж таки фіксували певні порушення. Про це сьогодні, 21 квітня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" зазначив аналітик громадського руху "ЧЕСНО" Антон Філіппов, передає Дніпроград.

Зокрема, одна з дільниць у Дніпрі, яка розташована у школі №62, відкрилася із запізненням. Як повідомив голова комісії, сталося це через дрібні технічні проблеми, пов'язані з опломбуванням скриньок.

Також порушення фіксували на одній з виборчих дільниць у дніпровській школі №9. Тут виборець, прийшовши на дільницю, побачив напроти свого прізвища чужий підпис. Проголосувати спочатку не вдалося, адже за нього це зробив хтось інший. Після інциденту громадянин написав відповідну заяву і проголосував під іншим номером. Спостерігачі склали факт із цього приводу. 

Крім того, за день поліця неоднорозаво повідомляла про факти фотографування бюлетенів та виборців, які приходили голосувати у нетверезому стані.

У другому турі порушення аналітики "ЧЕСНО" спостерігали і з боку кандидатів. Найпопулярніше з них - використання немаркованої зовнішньої реклами, внаслідок чого спеціалісти зробили виснокок, що подібна реклама встановлена за кошти не з вибочого фонду.

Загалом, за словами представника громадського руху "ЧЕСНО" у Січеславській області Антона Філіппова, агітаційна кампанія другого туру була більш агресивною за першу, але саме у медійній площині.

"Як медійна людина, прокоментую, що кампанія другого туру досить давила на мене. До людей намагались достучатися у будь-якій спосіб, особливо через соціальні мережі. Попри це, на мою думку, вибори пройшли досить рівно і більш чесно, ніж будь-коли", - зазначив Антон Філіппов.

Раніше повідомлялося, яка ситуація із порушеннями на дільницях Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...