App Store Google Play

Попереду - новий етап боротьби, - Андрій Денисенко

21.04.2019 22:00
Попереду - новий етап боротьби, - Андрій Денисенко

Кандидат у Президенти Петро Порошенко програв своєму антирейтингу. Натомість бунт споживачів привів до влади Антипорошенка у вигляді кандидата Володимира Зеленського. Про це народний депутат України Андрій Денисенко, коментуючи перші результати національного екзит-полу, зазначив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Нація ще в першому турі не склала іспиту на зрілість, не обравши гідну альтернативу діючому президенту, а голосування за принципом «хай гірше, аби інше» у другому турі буде дорого коштувати нашому народу", - прокоментував парламентар.

За його словами, зміни системи та парадигми, як того прагнули виборці, таким чином не відбулося.

"Це посилення олігархату та монополій, доведення до апогею всіх форм економічного визиску населення, приниження національної гідності аж до вибуху новим Майданом", - додав політик.

Втім, як зазначив народний депутат, тільки таким струсом й можна подолати суспільну демобілізацію та деморалізацію останніх років, викликану непослідовністю та подвійною мораллю влади.

"Правда полягає в тому, що в нас немає інших українців і я люблю свій народ таким, яким він є, з усіма його чеснотами й недоліками. І буду відстоювати його інтереси вже не в опозиції до Порошенка, а в опозиції до Зеленського. Попереду - новий етап боротьби", - підсумував Андрій Денисенко.

Нагадаємо, за першими результатами національного екзит-полу президентских виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

У Південному регіоні, до якого входить Січеславська область, - 85,4% опитаних виборців віддали свій голос за Володимира Зеленського, 13,4% - за Петра Порошенка, ще 1,1% виборців зіпсували бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...