App Store Google Play

Попереду - новий етап боротьби, - Андрій Денисенко

21 Квітня 22:00
Попереду - новий етап боротьби, - Андрій Денисенко

Кандидат у Президенти Петро Порошенко програв своєму антирейтингу. Натомість бунт споживачів привів до влади Антипорошенка у вигляді кандидата Володимира Зеленського. Про це народний депутат України Андрій Денисенко, коментуючи перші результати національного екзит-полу, зазначив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Нація ще в першому турі не склала іспиту на зрілість, не обравши гідну альтернативу діючому президенту, а голосування за принципом «хай гірше, аби інше» у другому турі буде дорого коштувати нашому народу", - прокоментував парламентар.

За його словами, зміни системи та парадигми, як того прагнули виборці, таким чином не відбулося.

"Це посилення олігархату та монополій, доведення до апогею всіх форм економічного визиску населення, приниження національної гідності аж до вибуху новим Майданом", - додав політик.

Втім, як зазначив народний депутат, тільки таким струсом й можна подолати суспільну демобілізацію та деморалізацію останніх років, викликану непослідовністю та подвійною мораллю влади.

"Правда полягає в тому, що в нас немає інших українців і я люблю свій народ таким, яким він є, з усіма його чеснотами й недоліками. І буду відстоювати його інтереси вже не в опозиції до Порошенка, а в опозиції до Зеленського. Попереду - новий етап боротьби", - підсумував Андрій Денисенко.

Нагадаємо, за першими результатами національного екзит-полу президентских виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

У Південному регіоні, до якого входить Січеславська область, - 85,4% опитаних виборців віддали свій голос за Володимира Зеленського, 13,4% - за Петра Порошенка, ще 1,1% виборців зіпсували бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...