App Store Google Play

Попереду - новий етап боротьби, - Андрій Денисенко

21 Квітня 22:00
Попереду - новий етап боротьби, - Андрій Денисенко

Кандидат у Президенти Петро Порошенко програв своєму антирейтингу. Натомість бунт споживачів привів до влади Антипорошенка у вигляді кандидата Володимира Зеленського. Про це народний депутат України Андрій Денисенко, коментуючи перші результати національного екзит-полу, зазначив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Нація ще в першому турі не склала іспиту на зрілість, не обравши гідну альтернативу діючому президенту, а голосування за принципом «хай гірше, аби інше» у другому турі буде дорого коштувати нашому народу", - прокоментував парламентар.

За його словами, зміни системи та парадигми, як того прагнули виборці, таким чином не відбулося.

"Це посилення олігархату та монополій, доведення до апогею всіх форм економічного визиску населення, приниження національної гідності аж до вибуху новим Майданом", - додав політик.

Втім, як зазначив народний депутат, тільки таким струсом й можна подолати суспільну демобілізацію та деморалізацію останніх років, викликану непослідовністю та подвійною мораллю влади.

"Правда полягає в тому, що в нас немає інших українців і я люблю свій народ таким, яким він є, з усіма його чеснотами й недоліками. І буду відстоювати його інтереси вже не в опозиції до Порошенка, а в опозиції до Зеленського. Попереду - новий етап боротьби", - підсумував Андрій Денисенко.

Нагадаємо, за першими результатами національного екзит-полу президентских виборів 73,2% опитаних віддали свій голос за кандидата Володимира Зеленського, 25,3% - за кандидата Петра Порошенка, 1,5% - зіпсували свій бюлетень.

У Південному регіоні, до якого входить Січеславська область, - 85,4% опитаних виборців віддали свій голос за Володимира Зеленського, 13,4% - за Петра Порошенка, ще 1,1% виборців зіпсували бюлетень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...